Gemeenteberich wi i t ii II II II Straatspeeldag in Spaland Subcommissie sport vergadert op 17 juni 2011 20 juni: onderhoud aan Beursbrug De raadscommissies vergaderen Wijkoverleg Schiedam Zuid Wijkoverleg Schiedam I' Woudhoek Wijkoverleg Schiedam Centrum - 3£i»ïs» gemeente Schiedam Tientallen kinderen genoten woensdag 8 juni van de straatspeeldag op de Speltakker in Spaland. Onder een stralend zonnetje werd geknutseld, gespeeld en gedanst. De straatspeeldag is georganiseerd door actieve buurtbewoners, met hulp van SWS wijkwerk en een financiële bijdrage uit het wijkbudget Spaland- Sveaparken. H Foto: Corry Conijn Op vrijdag 17 juni aanstaande vergadert de subcommissie sport. Die avond is de subcommissie sport te gast bij SSV ASVION in Sport park Thurlede. Onder leiding van de voorzitter, de heer M.J.C. Houtkamp, staat de commissie stil bij (aspecten van) en kele agendapunten die in de komen de raadscyclus aan de orde zullen komen. Het gaat hierbij om sportge- relateerde zaken die verband houden met het tunneldak van de A4 en het Zwembad Zuid. SSV ASVION krijgt als gastheer van de avond, bij monde van zijn voorzitter, ook de gelegenheid zich te presenteren. Voor meer informatie over de verga dering of de subcommissie sport in het algemeen kunt u contact opne men met de griffie van de gemeente Schiedam, telefonisch bereikbaar op 010 - 219 10 45 of per e-mail via griffie@schiedam.nl. Subcommissie sport Wanneer: vrijdag 17 juni 2011 Waar: Verenigingsgebouw SSV ASVION, Sportpark Thurlede, Prinses Beatrixpark 3-13 Aanvang: 20.00 uur Maandag 20 juni aanstaande vin den er tussen 09.00 en 17.00 uur onderhoudswerkzaamheden plaats aan de Beursbrug. Het gaat om regulier onderhoud van de fiets- en voetgangersbrug. Naar verwachting zijn de werkzaamheden aan het eind van de dag afgerond. Tijdens de werkzaamheden is de brug afgesloten voor fietsers en voet gangers. Zij worden ter plaatse met borden omgeleid. De commissies Samenleving Be stuur en Ruimtelijke Ontwikkeling Beheer vergaderen deze raads cyclus gezamenlijk. De vergaderin gen vinden plaats op: Maandag 20 juni Leiding: de heer H. van der Hoeven Locatie: Aleidazaal, Stadskantoor Aanvang: 19.30 uur Deze avond spreken de raads commissies onder meer over: Meerjarenperspectief grond exploitaties (VR 55/2011) Het meerjarenperspectief gaat in houdelijk in op alle aspecten van de lopende en in voorbereiding zijnde grondexploitaties. Vaststelling Programma rekening 2010 (VR 56/2011) De programmarekening wordt door de subcommissie onderzoek der rekening in financieel tech nische zin onderzocht en brengt daarover een advies uit. De con trole op de beleidsuitvoering door het college is voorbehouden aan de raadscommissie en aan de ge meenteraad. Financiële rapportage 2010 (VR 57/2011) Het college brengt door middel van deze rapportage verslag uit van de uitvoering van de programmabe groting 2011 en welke afwijkingen er zijn opgetreden. Dinsdag 21 juni Leiding: de heer H. Hofland Locatie: Aleidazaal, Stadskantoor Aanvang: 19.30 uur Deze avond spreken de raads commissies onder meer over: Zomernota (VR 60/2011) De zomernota vormt de opmaat voor de concept begroting 2012 e.v. die later dit jaar besproken zal worden. Ook gaat de zomernota in op voorgenomen bezuinigingen. Zwembad Zuid (VR 59/2011) Ten aanzien van het zwembad heeft de raad bij de begrotingsbehan deling 2011 het college verzocht nader onderzoek te doen naar het bestaansrecht en de toekomst van Zwembad Zuid. Dit onderzoek heeft geleid tot het voorstel van het college om het zwembad per 1 januari 2012 te sluiten. Woensdag 22 juni Leiding: de heer H. Hofland Locatie: Aleidazaal, Stadskantoor Aanvang: 19.30 uur A4 Delft - Schiedam (VR 62/2011) en Burgerinitiatief Park de Eendragt Het betreft een gelijktijdige be spreking van het voorstel van het college en het door de Actiegroep Unaniem Woudhoek (AUW!) in gediende burgerinitiatief voor de invulling van het tunneldak. Meer informatie en contact Een overzicht van alle agendapunten vindt u op www.schiedam.nl. Hier staat ook alle informatie bij de agen da's. Wilt u inspreken? Meld u hier voor aan via griffie@schiedam.nl. Kijk voor de spelregels voor het in spreken tijdens commissie- en raads vergaderingen op www.schiedam.nl, Met (overige) vragen kunt u con tact opnemen met de griffie van de gemeente Schiedam via griffie@ schiedam.nl of door te bellen met een commissiesecretaris: de heer J. Pegtel (010 - 219 10 45) of de heer H.C. Jansson (010 - 219 10 42). Het wijkoverleg van de wijk Zuid vindt plaats op: Datum: maandag 27 juni 2011 Locatie: Bewonersvereniging Schiedam Zuid, Leliestraat 10 Aanvang: I9.3Q uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Verslag bijeenkomst 9 mei 2011 2. Stand van zaken vouchers 3. Stand van zaken wijkbudget 4. Tussenstand projecten Wijkplan Zuid 5. Mededelingen vanuit de gemeente/ stand van zaken langlopende kwesties 6. Rondvraag 7. Sluiting Informatie of aanmelden? Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesmanager, de heer Marcel Kreuger. Hij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact® schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secre tariaat van de afdeling Wijkontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Zuid'. Pb Het wijkoverleg van de wijk Woudhoek vindt plaats op: Datum: dinsdag 28 juni 2011 Locatie: Het Schepphuis, Dorpsstraat 17 Aanvang: 19.30 uur, einde 22.00 uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Opening 2. Verslag bijeenkomst 10 mei 2011 3. A4 4. Stand van zaken wijkbudget Vouchers 5. Mededelingen vanuit de gemeente/ stand van zaken langlopende kwesties 6. Rondvraag 7. Sluiting Informatie of aanmelden? Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesmanager, de heer Chris Stuart. Hij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact@ schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secre tariaat van de afdeling Wijkontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Woudhpek'. Het wijkoverleg van de wijk Centrum vindt plaats op: Datum: dinsdag 28 juni 2011 Locatie: Grote Kerk, Lange Kerkstraat, ingang tuinzijde Aanvang: 20.00 uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Opening en mededelingen 2. Verslag vergadering d.d, 10 mei 2011 3. Wijkbudget/vouchers 4. Wat verder ter tafel komt Rondvraag Informatie of aanmelden? Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesmanager, de heer Hüseyin Kalyoncu. Hij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via con- tact@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secre tariaat van de afdeling Wijkontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Centrum'. .EPB

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 10