ODI wil blijven Nolte keuken met apparatuur SANITAIR SHOWROOM m LEEGVERKOOP nolte kuchen ™TIJDEN: Excelsior tevreden Nolte Kuchen Center No.1 in Rotterdam Kom in beweging Fontijn is aardig op weg 'Snel terug naar 2e klasse' Britt Eerland naar Jeugd-EK SIEMENS TOT 70% KORTING Alles moet weg www.noltekeukensrotterdam.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl Houd ons op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en hoogstandjes op jouw sport club. Stuur ons een bericht en wij laten het iedereen weten. www.nieuwestadsblad.nl Meer dan negentig jaar is ODI bezig met korfbal. Om dat te blijven doen heeft de club nogal wat locaties versleten. En ingewoond. Nu hangt de amper honderd leden tellende vereniging een nieuwe verhuizing boven het hoofd. Misschien zelfs wel een gedwongen fusie. Gerard S. Veruer Schiedam 'Fusie is voor ons geen optie', stelt voorzitter Gerard Berg werf vastberaden. 'We zijn een knusse vereniging en dat willen we blijven. Hele families zijn met ODI opgegroeid. Sport stond en staat centraal maar de sociale contacten zijn net zo be langrijk. Dat heeft vriendschap pen en koppels-voor-het-leven opgeleverd.' Het was overigens niet altijd rozengeur en mane schijn, want in 2003 kraaide de rode haan en ging het clubhuis in vlammen op. Met vereende krachten werd aan de rand van het Beatrixpark een nieuw pand neergezet. 'En zo leefden ze nog Schiedam Nouchka Fontijn heeft op het bokskampioenschap voor EU-landen de volgende stap gezet op weg naar de Olym pische Spelen in Londen. De Schiedamse bereikte in het Poolse Katowice de finale. Daarin werd ze evenwel ver slagen door de Poolse Lidia Fidura. Een uitslag, die door het West-Europese kamp behoorlijk in twijfel werd ge trokken. Volgens velen was het krachtverschil namelijk te verwaarlozen en gaf de jury de thuisbokster wat ex tra punten. Fontijn gaat zich nu voorbereiden op het Eu ropees kampioenschap voor vrouwen, dat van 16 tot 23 oktober in Rotterdam wordt gehouden. 'Een verhuizing heeft niet onze voorkeur' lang en gelukkig', zou de van zelfsprekende conclusie kunnen zijn. Zo vanzelfsprekend is het echter niet, want nu er over het op de schop nemen van het park en de aanleg van sportvelden op het dak van de A4 gespro ken wordt, ziet de clubleiding een niet gewenste bui hangen. 'We staan niet onwelwillend te genover een verhuizing', aldus Bergwerf. 'Maar er wordt ook gemikt op het samenvoegen van verenigingen. In deze moderne tijd is alles grootschalig. Zo iets mag dan praktisch zijn, het is onpersoonlijk.' Berg werf zegt, en hij weet zich gesteund door de leden, zeer tevreden te zijn over de huidige accommodatie: 'Daarom heeft een verhui zing naar een andere locatie niet onze voorkeur. Boven dien zou het,' is de toevoe ging,' zonde zijn om het pas acht jaar oude clubgebouw te sluiten.' Schiedam Bij hockeyclub Spirit waren de contrasten op de slotdag van de competitie immens groot. Vierde het tweede elf tal op de thuisbasis het kam pioenschap, leed amper een paar kilometer verderop de hoofdmacht een in de laatste minuut opgelopen 3-2 ne derlaag tegen aartsrivaal Pol lux en degradeerde naar de derde klasse. 'Dat is natuur lijk teleurstellend', reageert Eelko van Roon, die in het nieuwe seizoen de mannen gaat leiden. Iedereen hoopte eind vorig jaar, dat met een tussentijdse trainerswissel de negatieve spiraal naar bo ven zou-ombuigen. Tot aan De start van het seizoen was voor Excelsior'20 niet bepaald florissant. De neo-eersteklasser verloor voor de winterstop zesmaal, won driemaal, speelde eenmaal gelijk. Vanaf ja nuari ging het de ploeg voor de wind en werd de tweede ronde van de nacompetitie behaald. de 6-1 winst op Capelle (drie weken voor de laat ste wedstrijd) leek dat te gebeuren. Het daarop volgende verlies tegen De IJssel was fataal. Van Roon is vastberaden om de ploeg weer snel naar de tweede klasse te loodsen. Hij weet dat twee basis spelers vertrekken. 'Die kwamen niet uit het Spi rit-nest. We gaan nu ver der met spelers met een oranje-hart. De huidige selectie, aangevuld met jeugdspelers en mannen uit het tweede gaan de kar trekken. We blijven ook gewoon op tweede klas niveau trainen.' Schiedam Britt Eerland verdedigt haar vorig jaar in Istanbul be haalde Europese jeugdtitel tussen 15 en 24 juli in het Russische Kazan. De tafeltennister en Schie dams sportvrouw-van-het- jaar-2010 vormt het boeg beeld van de Nederlandse junioren en cadetten, die in actie komen bij de landen- wedstrijden en het individu ele toernooi. In de 13-koppige oranje equipe zijn nog drie Scye- dam-spelers (Rajko Gom- mers, Laurens Tromer en Britt's jongere zus Nikki Eerland) opgenomen. Ook Koen Hageraats reist naar Rusland. Die Kompetenz in Sachen Qualitat KEUZE UIT 37 FRONTEN en COMPOSIET WERKBLAD Binnenzijde kasten in diverse kleuren Prijs inclusief: Comfort demping op de laden en deuren, Composiet werkblad indusief spoelbak kraan, hoogglans keuken uitgevoerd met combi-magnetron, espresso/koffieautomaat, gaskookplaat 70cm, koelkast, vriezer, vaatwasser en afzuigkap. KEUZE UIT 37 FRONTEN o.a. HOOGGLANS WIT Binnenzijde kasten in 16 Ideuren Prijs inclusief: Comfort demping op de laden en deuren, kunststof werkblad inclusief spoelbak kraan, heteluchtoven, gaskookplaat 70cm, koel/vriescombinatie, vaatwasser en afzuigkap. (i.v.m. de uitbreiding van onze keukenshowroom) nt&r t\ln 7 donderdag: 9.00- 18.00uur C.C7/IC7 /VU. vrijdag: 9.00-21.00uur zaterdag: 9.00 -17.00 uur Satijnbloem 55 Rotterdam-Ommoord - (industrieterrein) zondag's: gesloten T: 010-4550511 -info@interset.nl cte jong

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 43