cü O O O 20 korting /Xiairicc _c= Q O - CO V Pieter Maria Martens Piet r Johannes Vrolijk Jan ^oèenl>oofll ZOMERAANBIEDING Boek nu: www.weddermeer.nl Tel: 0597 561576 WSêBêmêêhkbêsibsbssbisbsêêSÊ Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 22 juni 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 12 Hui jubileum Geboren Dankbetuiging CU 4—» O _Q CU Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |familieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.tamilieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het veriies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 En niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het Begin en het Einde is. Huub Oosterhuis Na een welbesteed leven is na gesterkt te zijn door het Heilig Sacrament der Zieken van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, onze opa en mijn overgrootvader permanent diaken van het bisdom Rotterdam Ridder in de Orde van Oranje Nassau Schiedam, 6 april 1925 t Rotterdam, 17 juni 2011 Wanneer een schip achter de horizon verdwijnt, is het niet weg. We zien het alleen niet meer. H.M.D. Martens - Simonis Tom en Ellie Merel en Yorick Daan en Mandy Daphne en Ron, Dean Correspondentieadres: Tom Martens Korte Haven 22 3111 BJ Schiedam Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 22 juni van 20.00 tot 21.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De gezongen H. Mis van Requiem wordt opgedragen donderdag 23 juni om, 13.00 uur in de Basiliek van de H. Liduina en O.L.V. Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam. Aansluitend vindt om 14.30 uur de plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis plaats in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieiingshoek te Schiedam, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, hij redt het niet. Je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde dat na zo veel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen zijn leven maar ook zijn lijden overnam. Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa 19 januari 1939 20 juni 2011 Ria Remko en Sylvia Marciano, Malona Patrick en Liesbeth Esmee, Tess Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Vrolijk, Postbus 399,3100 A] Schiedam. Wij nodigen u uit om afscheid van ]an te nemen op vrijdag 24 juni om 10.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg.Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Aan alle klanten van Zonnetuin Angelica en Michael willen wij laten weten dat geheel onverwachts onze goede vriend en mede werker Gerdien Buitenhuis is overleden. Gerdien is vrijdag 10 juni 2011 overleden aan de gevolgen van een hersenvliesontsteking op de leeftijd van 23 jaar. Gerdien was werkzaam bij Zonnetuin Angelica en Michael vanaf 13 november 2006. Wij Zonnetuin Angelica en Michael zullen hem bovenal als vriend, maar zeker ook als uitstekende medewerker missen. Degenen die ik liefheb verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te vinden. Onze lieverd is er niet meer. Eva Johanna Overdijk-de Kwaadsteniet Jopie Rotterdam, 4 juli 1934 Delft, 16 juni 2011 We missen je. Nanny en Jaap Mieke en Ron KimRoy Marc enjeannette ïèriy, Thijs Correspondentie-adres Mieke Overdijk, Lindenlaan 17, 3121AJ Schiedam De begrafenis heeft dinsdag plaatsgevonden. VAKANTIEPARKEN Op zoek naar een afwisselende vakantie? Villapark Weddermeer Voor iedereen, elk seizoen, altijd iets te doen! Uw eigen stekkie aan het water. Uw hengel uitslaan vanaf uw eigen visvlonder of even wegdromen op uw terras aan het water. Dat kan op Villapark Weddermeer. Dit complete familiepark is gelegen bij het plaatsje Wedde, in het prachtige natuurgebied Westerwolde (Groningen). Vrijwel elke villa heeft een eigen visvlonder aan het visrijke water. Er zijn volop faciliteiten en in het vernieuwde paviljoen worden regelmatig activiteiten georganiseerd. in het hoogseizoen Periode vrijdag 1 juli t/m vrijdag 2 september 2011 Korting geldt niet i.c.m. met andere kortingsacties. MP Grafmonumenten nokt unieke, persoonl idenktekens betaalbo bereikbaar. jersuitvaart.nl 17 juni 2011 onze lieve Yvonne al een jaar niet meer in ons midden maar toch altijd bij ons Lizanne, Esmée, Paul Alles blijft anders 21 juni 2010 21 juni 2011 Alles waar je echt van houdt Zal je liefde blijven geven Ook al is het niet gebleven 't Blijft altijd een deel van jou En een stukje van je leven Margo Poulus Geen moment uit onze gedachten. Nathalie, Mimmo Mila Syl, Pinok Mandy Bijou Bespreekbaar, juist als je nog fit bent uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 12