jiMlJ Uitvoeringsbesluit Verordening parkeerbelastingen 2004/ Parkeerverordening 2003 gemeente Schiedam Wijzigingen parkeerbeleid per t jufi 2011 Op 1 juli 2011 zal er een aantal wij zigingen plaatsvinden in het par keerbeleid. Deze wijzigingen zijn tot stand gekomen nadat de bewo ners en andere belanghebbenden hebben kunnen reageren op een be leidsvoorstel hiervoor. Mensen die hebben gereageerd op het voorstel zijn inmiddels persoonlijk op de hoogte gebracht van de resultaten daarvan. Voor belangstellenden liggen dé reacties en het antwoord van het college daarop ter inzage bij het Gemeentelijk Informatie punt, Stadserf 1, Schiedam. In het kort worden de volgende wij zigingen in het parkeerbeleid per 1 juli 2011 van kracht: Uitbreiden gereguleerd parkeren Oost In het gebied begrensd door: Hogenbanweg, Rotterdamsedijk en de bestaande grens van sector B en de Couwenhovenstraat tussen de Van Deventerstraat en de Nieuw- Mathenessestraat wordt gereguleerd parkeren ingevoerd. Dit houdt in, dat voor het parkeren betaald dient te worden. Het genoemde gebied wordt toege voegd aan de bestaande sector B. Bij het Klant Contact Centrum (voor heen Stadswinkel), Stadserf 1, zijn gratis kaarten beschikbaar waarop de sectorindeling zichtbaar is. Wijziging regimes: gebruik van de parkeerplaatsen Op bijna alle parkeerplaatsen in sec tor B wordt een gemengd parkeer- regime ingevoerd, dat wil zeggen dat op alle parkeerplaatsen alle kaart- soorten geldig zijn. Het onderscheid tussen parkeerplaatsen bestemd voor kortparkeren (herkenbaar aan het on derbordje: "parkeervergunning niet geldig") en bestemd voor langparke- ren (herkenbaar aan het onderbordje: "alleen parkeervergunning en dag kaart") verdwijnt daarmee. Alleen in de Couwenhovenstraat geldt een afwijkend regime, zie verder onder het kopje "Couwenhovenstraat". Wijziging in de reguleringstijden In geheel sector B wordt het par keren gereguleerd van maandag tot en met zaterdag van 09.00 - 22.00 uur. Alleen in de Couwenhoven straat geldt een afwijkend regime, zie verder onder het kopje "Couwen hovenstraat". Wijziging criteria voor de verlening van parkeer- vergunningen aan bewoners De criteria voor de verlening van - parkeervergunningen aan bewoners van sector B zijn aangepast om mo gelijk te maken dat er meer tweede parkeergunningen per adres aan be woners van die sector kunnen wor den verleend. Het maximum aantal tweede vergunningen voor bewoners is verhoogd naar 250 (was zestig). In dezè wijziging is ook de verdeling van de beschikbare vergunningen over groepen aanvragers, de even tuele loting en de (volgende op de) wachtlijst geregeld. Afwijkend regime Couwenhovenstraat De Couwenhovenstraat tussen de Van Deventerstraat en de Nieuw- Op 21 juni 2011 heeft het college van burgemeester en wethouders de Vijfde wijziging Uitvoeringsbesluit Verordening parkeerbelastingen 2004/ Parkeerverordening 2003" vastgesteld. Hierin zijn de veranderin gen in het parkeerbeleid voor Oost verwerkt. In deze publicatie zijn alleen de wijzigingen in het Uitvoeringsbesluit weergegeven. Het volledige Uitvoeringsbesluit ligt ter inzage bij het Gemeentelijke Informatiepunt, Stadserf 1, Schiedam. De wijzigingen gaan in op 1 juli 2011. Burgemeester en wethouders heb ben in hun-vergadering van 21 juni 20113 besloten dat op grond van de artikelen 2 sub a en b en 7 van de Verordening Parkeerbelastingen 2004 en artikel 2 van de Parkeerver ordening 2003 op de onderstaande plaatsen, op onderstaande dagen en tijden met uitzondering van erkende feestdagen tegen betaling mag wor den geparkeerd: In de sectoren A, C, D en E: van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 20.00 uur, op koopavonden (donderdag) tot 21.00 uur en op za terdagen van 09.00 tot 17.00 uur. In sector B: Couwenhovenstraat, tussen de Van Deventerstraat en de Nieuw-Mathenesserstraat: van maandag tot en met zaterdag van 18.00 - 22.00 uur3. Alle overige stra ten en weggedeelten: van maandag tot en met zaterdag van 09.00 tot 22.00 uur.2 Betaalwijze parkeerapparatuur- plaatsen: Bij parkeerautomaten Koemarkt, Lange Haven oostzijde, Lange Nieuwstraat nabij postkantoor, Broersvest, 's Gravelandseweg ter hoogte van ALDI en parkeerterrein Buitenhavenweg betaling met mun ten en elektronisch met chipknip, credit-card en PIN'. Bij parkeerautomaten Emmaplein, Korte Haven op de hoek Lange Haven, Raam, Vlaardingerstraat, Westmolenstraat, Burg. Honnerlage Gretelaan, Delflandseweg' ter hoog te van de ingang van de middelste flat, de ingang van de oostelijke flat, de inrit naar de westelijke flat, hoek van Swindensingel L. Costerstraat', Doeleplein', Nieuwe Haven 243' en Noordvest 59' betaling met munten en elektronisch (chipknip). Bij de overige parkeerautomaten uit sluitend elektronisch betalingen met chipknip mogelijk. Mathenessestraat wordt toegevoegd aan sector B, maar hier wordt het parkeren gereguleerd van maandag tot en met zaterdag van 18.00 - 22.00 uur. In de Couwenhovenstraat kan op deze tijden alleen worden geparkeerd met een parkeervergun ning of halve dagkaart. In de publicaties "Vijfde wijziging Uitvoeringsbesluit Parkeerveror dening 2003/Parkeerbelastingveror- dening 2004" en "Wijziging Na dere criteria voor de verlening van parkeervergunningen aan bewoners ex artikel 3 lid 2 onder a van de Parkeerverordening 2003" vindt u de besluiten die deze wijzigingen formeel regelen. Deze zijn elders in deze krant gepubliceerd. Het in werking stellen van de par- keerapparatuur geschiedt door het inwerpen van muntstukken van 0,10, 0,20, 0,50, 1,00 of 2,00 dan wel elektronisch door middel van een rekening-gebonden kaart (chipkaart of PINpas)1 of een niet- rekeninggebonden kaart met landelijke dekking (chipkaart of credit card)1. Er dienen tenminste zoveel muntstukken in de parkeer- apparatuur te worden geworpen of het saldo op de gebruikelijke kaart(en) dient te minste zo groot te zijn als nodig is om de gewenste parkeerduur te kunnen parkeren. SECTOR B Vergunningverlening Parkeerapparatuurplaatsen Vergunningverlening Parkeerapparatuurplaatsen tariefsoorten toegankelijkheid tariefsoorten toegankelijkheid straat/weggedeelte/terrein straat/weggedeelte/terrein betaald parkeren vergunninghouders straat/weggedeelte/terrein straat/weggedeelte/terrein betaald parkeren vergunninghouders Ampèrestraat 3 Ampèrestraat Alle tarieven Vergunninghouders Land van Ris Land van Ris Alle tarieven Vergunninghouders Archimedesplein Archimedesplein Alle tarieven Vergunninghouders Lange Singelstraat 3 Lange Singelstraat Alle tarieven Vergunninghouders Archimedestraat Archimedestraat Alle tarieven Vergunninghouders Laurens Costerhof Laurens Costerhof Alle tarieven Vergunninghouders Bellstraat 2 Bellstraat Alle tarieven Vergunninghouders Laurens Costerstraat Laurens Costerstraat Alle tarieven Vergunninghouders Blekerijpad Blekerijpad Alle tarieven Vergunninghouders Lorentzlaan 2 Lorentzlaan Alle tarieven Vergunninghouders Boerhaavelaan 3 Boerhaavelaan Alle tarieven Vergunninghouders Lorentzplein 2 Lorentzplein Alle tarieven Vergunninghouders Boerhaaveplein 3 Boerhaaveplein Alle tarieven Vergunninghouders Marconistraat Marconistraat Alle tarieven Vergunninghouders Boylestraat 3 Boylestraat Alle tarieven Vergunninghouders Marconiweg Marconiweg Alle tarieven Vergunninghouders Broersvest, oostzijde Broersvest, oostzijde Alle tarieven Vergunninghouders 2 Morsestraat 2 Morsestraat Alle tarieven Vergunninghouders Buitenhavenweg vanaf Koemarkt Buitenhavenweg vanaf Koemarkt Alle tarieven Vergunninghouders Newtonplein 3 Newtonplein Alle tarieven Vergunninghouders tot huisnr. 180 tot huisnr. 180 Alle tarieven Vergunninghouders Newtonstraat 3 Newtonstraat Alle tarieven Vergunninghouders Parkeerterrein Buitenhavenweg Parkeerterrein Buitenhavenweg Alle tarieven Vergunninghouders Ohmstraat Ohmstraat Alle tarieven Vergunninghouders Buys Ballotsingel 3 Buys Ballotsingel Alle tarieven Vergunninghouders Oosterstraat 2 Oosterstraat Alle tarieven Vergunninghouders Cartesiusstraat 3 Cartesiusstraat Alle tarieven Vergunninghouders Oostsingel Oostsingel Alle tarieven Vergunninghouders Celsiusstraat 2 Celsiusstraat Alle tarieven Vergunninghouders Overschiesedwarsstraat Overschiesedwarsstraat Alle tarieven Vergunninghouders Christiaan Huijgenstraat Christiaan Huijgenstraat Alle tarieven Vergunninghouders Overschiesestraat Overschiesestraat Alle tarieven Vergunninghouders Copernicusplein Copernicusplein Alle tarieven Vergunninghouders Pascalstraat 3 Pascalstraat Alle tarieven Vergunninghouders Copernicusstraat Copernicusstraat Alle tarieven Vergunninghouders Prof. Kamerling Onneslaan 2 Prof. Kamerling Onneslaan Alle tarieven Vergunninghouders Cornelis Drebbelstraat 2 Cornelis Drebbelstraat Alle tarieven Vergunninghouders Prof. Keesomstraat 2 Prof. Keesomstraat Alle tarieven Vergunninghouders Couwenhovenstraat tussen Van Couwenhovenstraat tussen Van Proveniershuis Proveniershuis Alle tarieven Vergunninghouders Deventerstraat en Deventerstraat en Alleen halve Reamurstraat 2 Reamurstraat Alle tarieven Vergunninghouders Nieuw-Mathenesserstraat 3 Nieuw-Mathenesserstraat dagkaart Vergunninghouders Rotterdamsedijk 3 Rotterdamsedijk Alle tarieven Vergunninghouders Daltonstraat 2 Daltonstraat Alle tarieven Vergunninghouders Simon Stevinstraat Simon Stevinstraat Alle tarieven Vergunninghouders Dieselstraat 2 Dieselstraat Alle tarieven Vergunninghouders Singel 2 Singel Alle tarieven Vergunninghouders Dr. Zamenhofstraat 2 Dr. Zamenhofstraat Alle tarieven Vergunninghouders Snelliussingel 3 Snelliussingel Alle tarieven Vergunninghouders Edisonplein 2 Edisonplein Alle tarieven Vergunninghouders Stadserf Alle tarieven Vergunninghouders Edisonstraat 3 Edisonstraat Alle tarieven Vergunninghouders Spoorstraat 2 Spoorstraat Alle tarieven Vergunninghouders Eerste Tuinsingel Eerste Tuinsingel Alle tarievèn Vergunninghouders Stationsplein 2 Stationsplein Alle tarieven Vergunni nghouders Emmaplein Emmaplein Alle tarieven Vergunninghouders Stationsstraat 2 Stationsstraat Alle tarieven Vergunninghouders Emmas traat Emmastraat Alle tarieven Vergunninghouders Stephensonstraat 2 Stephensonstraat Alle tarieven Vergunninghouders Fahrenheitstraat 2 Fahrenheitstraat Alle tarieven Vergunninghouders Swammerdamsingel 3 Swammerdamsingel Alle tarieven Vergunninghouders Franklinstraat 2 Franklinstraat Alle tarieven Vergunninghouders Teijlerstraat 2 Teijlerstraat Alle tarieven Vergunninghouders Fultonstraat 2 Fultonstraat Alle tarieven Vergunninghouders Tweede Tuinsingel Tweede Tuinsingel Alle tarieven Vergunninghouders Galileistraat Galileistraat Alle tarieven Vergunninghouders Van Leeuwenhoeckstraat 2 Van Leeuwenhoeckstraat Alle tarieven Vergunninghouders Galvanistraat Galvanistraat Alle tarieven Vergunninghouders Van Marumstraat 3 Van Marumstraat Alle tarieven Vergunninghouders Halleyplein 3 Halleyplein Alle tarieven Vergunninghouders Van Musschenbroekstraat 3 Van Musschenbroekstraat Alle tarieven Vergunninghouders Halleystraat 3 Halleystraat Alle tarieven Vergunninghouders Van 's-Gravesandestraat 3 Van 's-Gravesandestraat Alle tarieven Vergunninghouders Hogenbanweg 3 Hogenbanweg Alle tarieven Vergunninghouders Van 't Hoffplein 3 Van 't Hoffplein Alle tarieven Vergunninghouders Horvathweg 2 Horvathweg Alle tarieven Vergunninghouders Van Swindensingel Van Swindensingel Alle tarieven Vergunninghouders Parkeerterrein Huis te Riviereweg Parkeerterrein Huis te Riviereweg Alle tarieven Vergunninghouders Van Swindenstraat 2 Van Swindenstraat Alle tarieven Vergunninghouders Jan Leeghwaterstraat 2 Jan Leeghwaterstraat Alle tarieven Vergunninghouders Villastraat Villastraat Alle tarieven Vergunninghouders Kepplerstraat Kepplerstraat Alle tarieven Vergunninghouders Voltastraat 3 Voltastraat Alle tarieven Vergunni nghouders Koemarkt, oneven zijde Koemarkt, oneven zijde Alle tarieven Vergunninghouders Von Leibnizstraat 3 Von Leibnizstraat Alle tarieven Vergunninghouders Korte Singelstraat Korte Singelstraat 11 a-21, onev. nrs Alle tarieven Vergunninghouders Wattstraat 2 Wattstraat Alle tarieven Vergunninghouders Overloopgebied geen 2 3 gewijzigd in de "Vijfde wijziging Uitvoeringsbesluit Parkeerverordening 2003 Parkeerbelastingverordening 2004" dd 21 juni 2011 met ingangsdatum 1 juli 2011.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 10