Woonplus nieuws I Samenwerking met Vereniging Eigen Huis Bewoners Delflandseweg erg tevreden met resultaat Appartementen op het Bachplein in de verkoop vereniging eigen huis Woonplus heeft de primeur Onderhoud Woningaanbod Als eerste woningcorporatie in Nederland, werkt Woonplus samen met Vereniging Eigen Huis. Deze belangvereniging voor eigenwoningbezitters biedt diensten aan als hypotheekadvies, bouwkundige keuringen en juridisch advies. Woonplus maakt deze diensten toegankelijker voor potentiële kopers, door deze voor hen te betalen of een korting te bieden. "We willen onze potentiële kopers bij de aankoopbeslissing zoveel mogelijk laten ondersteunen", vertelt Patricia Kempers, medewerker Verkoop. "We zijn daarmee transparant over ons aanbod. Bovendien verloopt het verkoopproces beter als klanten goed weten waar ze aan toe zijn. Een 'validatiegesprek' van Vereniging Eigen Huis is een goed voorbeeld van een dienst die daarbij helpt. Veel geïnteresseerden in een koopwoning weten niet wat er finan-' cieel mogelijk is. In een valdatiegesprek worden die mogelijkheden in kaart gebracht. De koper kan hiermee gerichter zoeken en het verkrijgen van een hypo theek versnellen." Bouwkundige keuring Een bouwkundige keuring is nog een voor beeld: "Woonplus heeft regelmatig 'klus- woningen' in de aanbieding. Die zijn prima voorde echte klusser, maar die moet wel een goede inschatting kunnen maken van de omvang van de klus. Woonplus laat voor dat soort woningen door Vereniging Eigen Huis een bouwkundig rapport maken. De potentiële koper weet dan wat hij koopt en heeft helderheid over de investeringen die er op klusgebied nog moeten worden gedaan." Lidmaatschap Bij aankoop van een woning van Woonplus krijgt de koper een lidmaatschap van Vereniging Eigen Huis voor een jaar cadeau. Op deze manier heeft onze koper direct toegang tot financieel, juridisch en bouw kundig advies. "Natuurlijk is dit alles vrijblijvend", benadrukt Kempers. "De keuze is aan de koper. We maken de service van Vereniging Eigen Huis in ieder geval ge makkelijk toegankelijk voor de kopers die daarin het voordeel zien." Meer informatie? De verkoopmedewerkers informeren u graag over de mogelijkheden. Zij zijn bereikbaar via (010) 204 51 00. Meer informatie is ook te vinden op www.woonplus.nl. Opknapbeurt afgerond De opknapbeurt van de drie 55plus complexen aan de Delflandseweg is af. Op 22 juni werd het project officieel opgeleverd. De opknapbeurt is onderdeel van het Wijk Actie Programma (WAP) Nieuwland, dat de wijk mooier en veiliger moet maken. Namens de bewoners gaf het bestuur van de bewonersvereniging aan zeer tevreden te zijn met het eindresultaat. De drie complexen zijn grondig opgeknapt. De meest in het oog springende verbete ringen zijn de ophoging van de galerijvloeren en de afsluiting van de entrees. Doordat de galerijen van de flats zijn verhoogd met betonplaten, zijn ze nu voor ouderen veel beter toegankelijk. Door het afsluiten van de entrees, worden ongenodigde bezoekers uit het trappenhuis geweerd. Bij de buiten deur is een videofooninstallatie geïnstal leerd, zodat bewoners kunnen zien wie er voor de deur staat. De bewoners hebben aangegeven zich door deze maatregel, die mogelijk werd door het Wijk Actie Programma, zich veel veiliger te voelen. Meedenken Woonplus heeft veel nadruk gelegd op een goede afstemming met de bewoners vereniging. Het bestuur werd gevraagd mee te denken en kreeg een stem ïn alle keuzes. Ze overlegden daarvoor meerdere keren met de architect en met de WAP- manager van Woonplus. De betrokkenen gaven aan zeer tevreden te zijn over de samenwerking en over het eindresultaat. Zoekt u een ruim 4-kamerappartement in Schiedam Noord? Heeft u interesse in een prachtige uitzicht over de skyline van Rotterdam? Of kijkt u liever vanuit uw keukenraam hele maal tot Den Haag? Dan bent u bij het Bachplein aan het juiste adres! Vanaf 21 juni is er een aantal apparte menten te koop via Woonplus Schiedam. De appartementen, met elk een oppervlak van ruim 90 vierkante meter, hebben een balkon over de gehele breedte van de woning en een berging in de onderbouw. Prijzen voor de 4-kamerwoning zijn vanaf 122.500,- k.k. Een volledig opgeknapt appartement voorzien van een nieuwe designkeuken inclusief apparatuur, een nieuwe badkamer en een strakke vloer kost 150.000,- k.k. Omgeving Het Bachplein in de wijk Groenoord ligt dicht bij uitvalswegen, openbaar vervoer, verschillende winkelcentra en supermarkten gelegen. Het Bachplein biedt u centraal wonen met alle voorzieningen bij de hand en toch op een steenworp afstand van het recreatiegebied Midden-Delfland. Actie Koopt u in juli 2011 een woning aan het Bachplein en zijn de hypotheek- en leveringsakten voor 1 oktober getekend? Dan ligt er bij de notaris een Ikeabon ter waarde van 1.500,- op u te wachten. Zo kunt u zelf kiezen of u dit spendeert aan een nieuwe keuken, bank of nieuw bed! Contact Voor meer informatie of het maken van een woningbezichtiging kunt u terecht bij onze verkopende makelaars: Anke Bodewes (tel. 010 - 246 44 44) of 3D makelaars (tel. 010 - 427 77 88). i attMM 'Bewoners en Woonplus vieren oplevering opknapbeurt van complexen Delflandseweg' Algemeen Valeriusstraat 3-5 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 204 51 00 Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur Website algemeen www.woonplus.nl WE Beheer T (010) 204 52 04 Websites nieuwbouwprojecten www. overhetwater. nl www.hetkwartetschiedam.nl Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl In verband met de zomerperiode verschijnt het volgende Woonplus Nieuws op woensdag 28 september.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 14