Hoe gaat het met dé ondernemers? De mooiste verlichting koopt gewoon bij Straluma Eerste serie in zes dvd's naar het boek van Geert Mak Twitter Onze verlichtingsadviseurs OPENINGSTIJDEN Meer dan 9000 lampen zijn in onze showroom te bewonderen Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 29 juni 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 16 In Europa www.deweekkrant.nl/webwinkel Autocentrum Nooteboom, slagerij Cees Groeneveld en Wilso Mannenmode werden onlangs eerste, tweede en derde bij onze verkiezing 'Dé Ondernemer van Schiedam'. Wij vroegen ons af: hoe waren de reacties op deze fantastische prestatie? Kathy Huitema Schiedam Ze hebben één ding gemeen, de nummers één, twee en drie van de verkiezing 'Ondernemer van Schiedam'; ze namen het bedrijf waarin ze werken over van hun vader. Ondernemen zit hen dus in het bloed. Je oog valt- in tweede instantie op de trofee 'Ondernemer van Schiedam', als je autocentrum Nooteboom aan de Zwaluwlaan binnenstapt. Eerst even langs een blikvangende bolide, dan naar de receptie en op de ba lie staat de glimmende beker. „En we mogen hem houden!", zegt Remco Nooteboom, ook glimmend, maar dan van trots. „Vorig jaar werden we derde, nu eerste. Wij zijn bandenspecia list, hebben een goede band met onze klanten. Als de klant tevre den is, houden wij werk. Aan de verkiezing hebben we meer aandacht besteed dan vorig jaar, vooral via Facebook. Dat heeft veel stemmen opgeleverd. Klan ten vinden het leuk dat we heb- De één steekt z'n duim op, de ander reageert via internet ben gewonnen. Ik heb zelfs een sollicitant overgehouden aan de verkiezing. Hij kwam met een bos bloemen én zijn sollicitatie brief de showroom binnen om ons te feliciteren. De ene leuke actie haalt de andere uit!' Bij slagerij Cees Groeneveld in de St. Liduinastraat staat een bordje in de etalage: 2e prijs 'Ondernemer van Schiedam'. Bij binnenkomst ruik je het meteen: die specifieke lucht vaneen ambachtelijke slagerij. Groeneveld: „Er zit een mooie tegenstelling in de manier van stemmen op Dé Ondernemer van Schiedam. Even naar de slager, pondje gehakt, stukje vlees, lekker onsje beleg. Een boodschapje om in je dagelijkse levensbehoefte te voorzien. En je maakt je keuze via de digitale snelweg! Mijn klanten reage ren net zo; de één loopt langs en steekt een duim op, de an der loopt binnen en feliciteert, de derde reageert via internet. Ik kreeg een reactie van een klant uit Twente. Hij heeft stad en land afgezocht naar Iberico vlees. Hij vond het bij mij en mailde dat hij eigenlijjs vindt, dat ik daarom eerste had moe ten worden!' Een klant in de winkel van Wilso mannenmode verwoordt Natuurlijk zijn wij ook op twitter te vinden. Volg ons ook en zoek; #nieuwestadsblad. Altijd op de hoogte van het laatste nieuws. www.nieuwestadsblad.nl de 3e prijs van Miquel Willem- sen als volgt: „Een felicitatie waard, maar eigenlijk is hij eer ste in zijn branche. Miquel en zijn personeel zijn kenners. Bij binnenkomst nemen ze je 'let terlijk en figuurlijk de maat!' Denk maar niet dat ze mij een pantalon in de foute maat aan reiken. Dat vind ik klasse. Ze kennen je en weten je smaak." Overtuigende winnaars winnen tweede editie Dit jaar werd voor de tweede keer de verkiezing Dé On dernemer van Schiedam ge houden. Overtuigende win naar, met 28 procent van de stemmen, werd autobedrijf Nooteboom uit Schiedam- Noord. Tweede, met 13 pro cent van de stemmen werd slagerij Cees Groeneveld en derde Wilso Mannenmode uit het Hof van Spaland. Dé Ondernemers van Schiedam tijdens de prijsuitreiking. 2500 m2 verlichting op de begane grond en nog meer verlichting op de eerste en tweede etage kunnen voor u een lichtplan ontwerpen. Maak hiervoor een afspraak. Alle aange kochte lampen kunnen wij plaatsen. Vraag naar de voorwaarden bij onze medewerkers. MAANDAG van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAG T/M DONDERDAG van 9.00 tot 17.30 uur VRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur 2ATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur Proef de sfeer van klassieke, romantische, mo derne en eigentijdse verlichting bij Straluma. Het bepalen van de juiste verlichting voor uw interieur is een hele opgave, volgens binnenhuis architecten ook wel het moeilijkste maar zeker ook het belangrijkste van uw interieur. Onze deskundige verkoopadviseurs staan u graag te woord. Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid Al 5 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 16