Veel huurders die hun huurwoning kunnen kopen weten niet of dit een verstandige keus is. Wij bij De Hypotheker nemen al je twijfels en onzekerheden serieus mee in ons advies. s I ID Dirck III in het nieuw De medewerkers van Dirck III slijterij zijn in het nieuw gestoken. Video HKZ-certificaat Scouting Straatvoetbal Jazeker. De Hypotheker. Avond4daagse Glossy Koopzondag Inloopconcert L'Avenue Cadence: Modelwoning te bezichtigen op Huurprijs met korting vanaf 761,- excl. P~ 3 Schiedam Kort Altijd actueel: de weekkrant.nl www.nieuwestadsblad.nl Kijk ook voor video's uit de buurt op www.nieuwestadsblad.nl. Zelf ook een leuk filmpje in Schie dam of omgeving gemaakt? Plaats het resultaat op de website. www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Argos Zorggroep is 20, 21 en 22 juni voor de HKZ-hercer- tificering bezocht door Kiwa. Dit internationaal opererende kwaliteitszorgbedrijf heeft on der andere in Verpleeg- re activeringscentrum DrieMaas- Stede onderzocht of Argos Zorggroep nog steeds voldoet aan de HKZ-kwaliteitsnor- men. En met positief resultaat: Argos Zorggroep behoudt het HKZ-certificaat. Schiedam Ook scouting houdt voortdu rend een vinger aan de pols in de maatschappij, en veran dert waar nodig. Een gevolg hiervan is dat in het jubile umjaar, waarin scouting 100 jaar bestond, oOk de cursussen voor de scouting-vrijwilli- gers op de schop gingen. De De scouts zijn nu ook officieel gekwalificeerd. jeugdleidsters en -leiders én de bestuursleden van de Scouting Tono-groep volgden de nieuwe cursussen, en mogen zich nu gekwalificeerd scout noemen. Op 27 augustus houden ze weer Open Ochtend waarbij elk kind dat belangstelling heeft vrijblijvend mag komen kijken. Kijk hiervoor ook even op: www.scoutingtono.nl. Schiedam Het Schiedamse team Ere- ligspor is tweede geworden in Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 de categorie jongens 10 t/m 12 jaar tijdens de Nationale Straatvoetbalkampioenschap pen in Diemen afgelopen za terdag. Het Schiedamse team wist een plek in de finale te bemachtigen tijdens de voor rondes in Schiedam op 5 mei en 11 juni. Ondanks de aanhoudende regen was het zaterdag een ge slaagde sportieve dag waaraan 50 straatvoetbalteams uit het hele land deelnamen. Schiedam Ieder jaar wordt er voor de bewoners van Verpleeg- reactiveringscentrum Drie- MaasStede een Avondvier daagse georganiseerd. Dit jaar wordt deze gelopen en gerold van maandag 18 tot en met donderdag 21 juli. Elke avond wordt er tussen 19.00 en 20.00 uur een andere route gewandeld in de omgeving van DrieMaasStede. Alle bewo ners worden begeleid door familieleden, vrijwilligers en medewerkers. Wie wil helpen met het begeleiden van bewo ners in een rolstoel, kan tijdens kantooruren contact opnemen met Marianne van Velthoven, tel. 427 82 90. Schiedam Straatvoetbal is hot. Ook in Schiedam wint het steeds meer aan populariteit. Niet zo gek als je bedenkt dat bekende helden alg Ronaldinho en Messi ooit zijn begonnen als straatvoetballer. En welk jon getje (en steeds vaker meisje) droomt nu niet van een plek in het Nederlands elftal. Om te onderstrepen hoe belangrijk straatvoetbal is, heeft SWS Jong het initiatief genomen om een glossy straatvoetbalmaga- zine uit te brengen. De eerste gratis editie is onder andere af te halen bij de wijkcentra en sportzaken in Schiedam. Schiedam Aanstaande zondag 3 juli is het weer extra gezellig in de Schiedamse binnenstad. Meer dan 150 winkels zijn open. De bezoekers aan Schiedam Cen trum zullen leuke optredens tegenkomen van veelal Schie damse artiesten, verdeeld over drie podia in de binnenstad. Een middag vol entertainment. De markt in het Broersveld en op het Land van Belofte zal zeker ook niet pntbreken. Schiedam Het laatste inloopconcert vóór de zomerperiode wordt zater dag 2 juli traditioneel gegeven door het grote Christelijk Nationaal Koor. Vanuit heel Nederland komen de bijna honderd koorleden naar de Grote Kerk. Aanvang is 15.00 Wonen in een nieuwbouw ééngezinswoning in het schitterende l'Avenue te Hoek van Holland. Vrijdag 1 juli van 14:00 uur tot 18:00 uur Zaterdag 2 juli van 10:00 uur tot 15:00 uur aan de Dr. Diamantlaan 77. www.hypotheker.nl üiiiiiiiimiHimi /.Y.tiliy-H M A\'AD tLj

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 35