Heisa om 2 keer 2 oogdruppels mooiSmorè We laten u even met de ogen knipperen... in iTïïTóïïuc^tïr Schiedam, wordt wakker! Lidmaatschap bleek niet waardevol en werd opgezegd Poll- Wie wordt de nieuwe burgemeester? Letterlijk en figuurlijk een hoogtepunt Service 'Schandalig Zuid sluiten' wonen Escudostraat 7, Woonboulevard Barendrecht Nieuwe Stadsblad Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 29 juni 2011 pagina 38 Schiedam Wij stelden in deze krant de vraag: Wie moet de nieuwe burgemeester van Schiedam worden? U reageerde mas saal en bleek best tevreden met de voorstellen die wij al hadden gedaan. Wethou der Menno Siljee kreeg een meerderheid van de stem men: 59 procent. Marcel Houtkamp werd goede twee de met 30 procent en of het aan de mogelijke sluiting van zwembad Zuid ligt, weten we niet, maar slechts elf procent van de stemmers ziet het zit ten met Ad Mostert aan het hoofd van de gemeente. Lezer Ina Hersbach heeft een ander voorstel: „Ik vind, geen van drieën. Stel voor om kandidaten te zoeken die burgemeester van Schiedam willen worden. Daaraanslui- tend, de burgers laten kiezen, dit zou ook moeten gelden voor het zittende college. Deze personen opnieuw la ten solliciteren, wellicht dat er dan eindelijk eens iemand komt, die ten gunste van Schiedam bezig is." Lezer W. Prein uit in deze brief zijn teleurstelling over Careyn. Ingezonden brie/ Schiedam „Sinds het begin van de jaren 80 zijn we lid van Careyn. Het lidmaatschap hield voor ons in, dat er ieder jaar betaald moest worden voor diensten waar we nooit gebruik van maakten. Vo rig jaar moest mijn vrouw een staaroperatie ondergaan, en, voorafgaand moest het oog ge druppeld worden, 2 maal daags 2 weken lang. Daar mijn vrouw een trillende hand heeft, kon ze dat moeilijk zelf, dus deed ik dat voor haar, 's morgens een druppel en 's avonds weer 1 druppel. Vanwege verenigings verplichtingen moest ik voor 2 avonden een oplossing zoeken. Dus Careyn gebeld. De zaak uiteen gezet en gevraagd of iemand 2 maal in de week ge durende 2 weken (dus in totaal 4 keer) 's avonds rond 22.00 even langs kon komen om mijn vrouw te druppelen. In eerste instantie werd gezegd dat dit geen probleem zou zijn, maar 2 dagen later werd gemeld dat dit niet zonder meer kon. Er Zoveel heisa voor vier keer een oogdruppel. niet normaal zou toch een rekening worden ingediend. Zoveel heisa voor 4 keer een oogdruppel, dus stelden wij ons de vraag wat Careyn nou ei genlijk voor ons kon betekenen. Cursussen, korting op musicals? De waarde van ons al jaren du rend, duur betaald, lidmaat schap was 0. Ik heb hen dan ook laten weten géén belangstelling meer te hebben voor verlenging ervan. In de loop van februari werd de opzegging bevestigd, maar pas per 31-12-2011 kon den we als abonnee worden uit geschreven. Voor ons was bij de weigering van hulp het lidmaat schap eigenlijk al beëindigd, maar in maart werden we weer herinnerd aan het openstaand bedrag van 20,50. Een Incas sobureau werd ingeschakeld, dat dreigde met een deurwaar der. Juridisch gezien staan zij in hun recht, dus 1 dag voordat al deze 'dreigingen' over ons heen zouden komen, hebben wij be taald. Maar zo werkt het dus bij het grote Careyn, koste wat kost binnenhalen die 20 euro's, maar niet die kleine service ver lenen. Van mij mogen "ze, maar wel graag zonder ons. Een reis of een andere prijs www.deweekkrant.nl/trouwen Weten welke huisarts dienst heeft, waar alle apotheken zitten, welke kerkdiensten ër zijn op zondag? Kijk op onze website en vindt snel de weg onder het kopje 'diensten'. www.nieuwestadsblad.nl „Schandalig om het zwem bad te willen sluiten, er zijn wel andere manieren om te bezuinigen. De burgemees ter neemt ontslag en wat krijgt ze? Een dik maandsa laris. Daar kunnen een heleboel kinderen zwemles voor krijgen. En dan maar zeggen: er is geen geld. Dat is er wel, maar wordt verkeerd uitgegeven." Trudy van Steijn „Dit college wil het tunneldak van de A4 gebruiken om hier een sportpark aan te leggen wat 20 miljoen gaat kosten. Op 30 juni wordt over al deze onzalige plannen met een ha merstuk beslist. Schiedam wordt wakker en kom in protest. Lees de plannen via de gemeentesite en laat uw stem horen voor het te laat is." Andreas Rose Kom nu naar Mooi&More Barendrecht Prachtige showmodellen uit onze nieuwe showroom Nu design-meubelen met veel voordeel! Dealer van o.a. Bert Plantagie, Brinkmann, Cloak, Danca, Editions, Kartell, Ligne Pure.Machalke, Topform enz. 010 - 420 41 45 meer info: www.mooienmore.nl ...want het zonnevoordeel straaltje gewoon tegemoet. Met de ene zonnige woonaanbieding na de andere. Met kortingen om warm van te worden. Kom, kijk en laat je verrassen want we nemen ook afscheid van héél véél showroommodellen. Jazeker, de zomer heeft zo z'n voordelen! NQWgw' ijdeVijkmog* i zitmeubelen K een goede y Escudostraat 7 Woonboulevard Barendrecht 010-456 69 99 www.burchthuys.nl corneÏÏslantJ Hoekopstelling 'Odile' In vele kleuren en opstellingen mogelijk. Gezellige elementen zitgroep met verstelbare rug- en armleuning. Excl. sierkussens 1979," ^Uitgezonderd aktie- en showmodellen

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 38