Careyn Berichten Card Careys persoonlijke or- Careyn is trots op haar personeel Jong en oud, prima combinatie Vacatures Beleven van bloemen Careyn Keuzepakket Wie is Careyn? Beste medewerker van Careyn, Jij zorgt ervoor dat je betrokken en betrouwbaar de zorg uitvoert in de wijk. Jij gaat op de fiets, door weer en wind, naar je klanten in de wijk. Ook in de komende zomerperiode doet Careyn weer een beroep op je flexi biliteit en inzet om de zorgverlening aan onze klanten te garanderen. Afgelopen jaren is dat heel goed ge gaan! Jij zorgt ervoor dat je klanten langer thuis kunnen wonen. En dat mantelzorgers worden bijgestaan. Jij zorgt voor de verpleegkundige hande lingen bij klanten thuis. Eigenlijk doe je teveel om op te noemen. Dankjewel voor jouw persoonlijke zorg in de wijk! De managers van Careyn DWO/NWN Op dinsdag 7 juni zijn de bezoekers van dagverzorging De Ark op bezoek ge weest bij kinderdagverblijf Trumpy in Kwintsheul. Gewoonlijk komen de peu ters één keer per maand op bezoek bij de dagvenzorging, maar omdat dit de laatste keer voor de vakantie was, zijn de rollen een keer omgedraaid. De peuters zongen over 'de billen van de olifant' en lieten een toepasselijk dans je zien. Er is geknutseld, gepuzzeld en er zijn spelletjes gedaan. Door de hulp die de bezoekers van de dagverzorging aan de kleuters bieden tijdens de spel letjes, worden ze extra gestimuleerd om actief deel te nemen aan de activi teit. Ook doet het hen terugdenken aan de tijd dat hun eigen (klein)kinderen klein waren, en dat levert weer veel ge spreksstof op. Op dit moment heeft Careyn onderstaande vacatures. Wil je meer weten, kijk dan op onze website: www.carevn.nl bij werken&leren. VIG niveau 3 en verpleeg kundige niveau 4 Delft-Westland-Oostland 16-20 uur per week of O-urencontract De dagverzorging in Careyn De Ark biedt de mogelijkheid om onder professionele begeleiding één of meerdere dagen per week door te brengen in een gezellige omgeving. Er is gelegenheid om te pra ten of spelletjes te doen. Ook geheu gentraining, training om de fijne moto riek te verbeteren en het soepel houden van de gewrichten behoren tot de mo gelijkheden. Tussen de middag wordt er een gezamenlijke (warme) maaltijd gebruikt. Ook kunt u in de middag even rusten. Om gebruik te maken van de dagverzorging heeft u een indicatie van het Centrum Indica tiestelling Zorg (CIZ) nodig. Voor meer informatie kunt u contact opne men met Careyn Klantenservice, telefoon: 088 - 123 99 88. Op 28 mei is de meerzorg tuin van Careyn Rozenhof feestelijk in gebruik genomen. Bewoners, familie en veel sponsoren waren aanwezig. Door de maatschap pelijke betrokkenheid in het Westland is deze prachtige tuin mogelijk gemaakt en genieten de bewoners. Op deze mid dag werd er al volop gekeken, een dood bloemetje weggeplukt en vooral gespro ken over de bloemen en planten die er stonden en hoe het vroeger ging. De be woners 'beleven' de tuin. En dat is het doel dat past binnen de visie van wonen en zorg van Careyn. Sponsoren bedankt! Specialistisch verpleeg kundige niveau 5 Delft-Westland-Oostland, Nieuwe Waterweg Noord 24-28 uur per week Studenten MBO-V en HBO-V voor vakantiekrachten is module 302 een pre Regio NWN en DWO vanaf 16 uur per week VIG niveau 3/ZV Delft-Westland-Oostland 16-20 uur per week of O-urencontract Verpleegkundige acute dienst Delft-Westland-Oostland en Nieuwe Waterweg Noord 16-20 uur per week CURSUSAGENDA Assertief communiceren 1 september Delft Babymassage 3 september Schiedam 14 september Vlaardingen 1 november Maassluis op aanvraag 's-Gravenzande en Delft EHBO en ziekte bij kinderen 6 september Naaldwijk 7 september Schiedam 29 september Vlaardingen 2 november Delft Herhaling 6 september Vlaardingen 3 oktober Delft 4 oktober Naaldwijk 5 oktober Maassluis Reanimatie en AED-training 5 september Maassluis 8 november Delft 14 november Maassluis Herhaling 2 november Vlaardingen Kennismaken met de computer 14 september Vlaardingen 16 september Delft Word en Windows 2 november Vlaardingen 11 november Delft Digitale fotobewerking 11 oktober Vlaardingen Voetreflexzonemassage (oriëntatie) 4 oktober Vlaardingen Word nu abonnee en ontvang een GRATIS beautyvoucher t.w.v. €25,-1 Word nu abonnee van Careyn Keuzepakket 19,- per kalenderjaar, per gezin) en profiteer van hoge kortingen, gemaksdiensten (aan huis), exclusieve cursussen, vakanties en dagtochten, eigentijdse producten en activiteiten. Maar u profiteert niet alleen zelf. Met uw abonnement steunt u ook nog eens vernieuwing in de (thuis)zorg. Met de beautyvoucher krijgt u 50% korting op uw eerste gezichtsbehandeling bij één van de ruim 500 deelnemende schoonheidssalons verspreid door heel Nederland. Kijk op www.beautyvoucher.nl voor een volledig overzicht van alle aangesloten schoonheidssalons en de gebruiksvoorwaarden. de beauty.voucher Actievoorwaarden - de aanbieding geldt alleen als u kiest te betalen via automatische incasso of iDEAL - de actie loopt tot 1 augustus 2011 - na ontvangst van uw betaling, krijgt u de beautyvoucher thuis gestuurd Kijk voor het complete pakket of om u aan te melden voor het abonnement, een cursus of een dienst op www.careyn.nl/keuzepakket of bel Careyn Klantenservice 088- 123 99 88. Verpleging en verzorging, huishoudelijke zorg, gespecialiseerde thuisverpleging, thuisbegeleiding, verpleeghuiszorg, pallia- tieve zorg, kraamzorg, voeding- en dieetad vies, diabeteszorg, maatschappelijk werk, hulpmiddelen, preventieprogramma voor senioren, zorg op afstand, personenalar- mering en aanvullende (gemaks)diensten, activiteiten en cursussen voor abonnees. Careyn levert het allemaal. Thuis of in de wijk. In elk geval altijd dichtbij en zoals u het wilt. Onze teams staan 24 uur per dag, 7 dagen per week voor u klaar. Vragen? Bel met Careyn Klantenservice 088 - 123 99 88.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 51