Bewoners Fabrihofje in het roen gezet De Stadswinkel wordt uw nieuwe Klant Contact Centrum Trouwen in Schiedam Gemeenteberichten Wij zijn aan de slag voor u www.schiedam.nl 29 juni 2011 nummer 26 Pagina 4 Verkeersbesluiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 24 juni 2011 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: In de Nieuwpoortweg ter hoogte van perceel 2, vijf laad- c.q. losplaatsen aan te leggen. Derhalve worden de volgende maatregelen getroffen; 1. Vijf laad- c.q. losplaatsen door middel van bord E 07 van Bijlage I van het RVV 1990 Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1. naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Hofstra telefoonnummer 14 010. Het besluit kan worden ingezien bij de ontvangst balie in het Stads kantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekend making. Wethouder Ad Hekman zette woensdag 22 juni betrok ken bewoners van het Fabrihofje in Schiedam-West letterlijk in het groen. De binnentuinen voor hun woningen liggen er weer keurig bij; een mooi voor beeld van hoe de openbare ruimte mooier wordt als gemeente en bewoners de handen ineenslaan. Een aantal omwonenden zet zich al jaren in om de tuinen bij te houden. Het was daarom niet meer dan logisch om hen te betrekken bij het nieuwe groenontwerp. De wet houder bedankte hen voor hun inspanningen. Historische paaltjes Het Fabrihofje is verder opgesierd met twee historische paaltjes. Bob Venhuizen, directeur-bestuurder van Woon- plus, de verhuurder van de woningen aan het Fabrihofje, droeg de paaltjes officieel over aan de gemeente. De heer Ruud Poels van de Historische Vereniging Schiedam gaf uitleg over de herkomst van de paaltjes, waarvan er een eeuw geleden een groot aantal in Schiedam stonden. Wethouder Ad Hekman (l), de heer Ruud Poels van Historische Vereniging Schiedam (m) en directeur bestuurder Woonplus Bob Venhuizen (r) onthullen één van de twee historische paaltjes. Foto: Jan van der Ploeg Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, de afdelingsmanager van de afdeling Beheer Openbare Ruimte. B.A.Vos Verkeersbesluiten 1. naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Hofstra telefoonnummer 14010. Het besluit kan worden ingezien bij de ontvangst balie in het Stadskan toor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 24 juni 2011. Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, de afdelingsmanager van de afdeling Beheer Openbare Ruimte. B.A.Vos In de toekomst gaat u via een draai deur het gebouw in. Lucht van bui ten komt daardoor veel minder via de entree naar binnen. Dat kost min der energie en is prettiger voor het binnenklimaat. De draaideur is ook geschikt voor mindervaliden. Voor mensen die moeite hebben met het nemen van een draaideur, blijft een gewone elektrisch bediende deur be schikbaar. De vloer van klinkers wordt vervangen door natuursteen. Verder wordt de gehele ruimte op geknapt. Óp het moment dat de nieuwe draai deur wordt geplaatst, kunt u helaas geen gebruik maken van de hoofdin gang. Wij zorgen ervoor dat u via de dienstingang van het Stadskantoor de Stadswinkel kunt bereiken. Regel uw zaken makkelijk en snel online Ondanks de werkzaamheden gaat de dienstverlening gewoon door. Ook nu kunt u met al uw vragen op de vertrouwde tijden terecht in de Stadswinkel. Maar u kunt ook veel zaken online regelen. U hoeft dan niet te wachten en heeft ook Schiedam, 24 juni 2011. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 24 juni 2011 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: In de Baan ter hoogte van perceel 60 b, een laad- c.q. losplaats aan te leggen. t Derhalve worden de volgende maatregelen getroffen; 1. een laad- c.q. losplaats door middel van bord E 07 van Bijlage I van het RVV 1990 Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: De gemeente Schiedam bouwt de komende tijd letterlijk aan de ver betering van haar dienstverlening door de verbouwing en herinrich ting van de huidige Stadswinkel, die na openstelling voortaan Klant Contact Centrum Schiedam heet. Entreegebied vanaf 1 juli op de schop Vanaf 1 juli wordt het entreegebied op de schop genomen. Wij proberen de centrale ingang en de hal te allen tijde begaanbaar te houden. Enig on gemak is echter onvermijdelijk. De aanpassingen zijn ingrijpend. Openingstijden Stadswinkel stadswinkel, Stadserf 1, Sehteaarft. Met afspraak Zonder afspraak Postbus 1501, 3100 CA, Schiedam ma, wo en do van 14.00 - 20.00 uur ma t/m vr-j 09.00 13.00 uur Fax; (010) 473 70 25 vfg van 14.00 17.00 uur Maak uw afspraak online of bel II Een indruk van het nieuwe Klant Contact Centrum. Artist Impression: Bliksems geen last van de ongemakken van de verbouwing. Het volgende kunt u simpelweg via onze website regelen: Uittreksel Burgerlijke Stand (ge boorte, overlijden of huwelijk) aanvragen Hond aanmelden of afmelden voor hondenbelasting Uittreksel GBA aanvragen Eigen verklaring rijbewijs aanvra gen Verhuizing doorgeven Vertrek buitenland doorgeven Verzoek tot geheimhouding per soonsgegevens indienen Naamgebruik veranderen Gevonden of verloren voorwerpen melden Bewijs van in leven zijn aan vragen Bewijs van Nederlanderschap aan vragen Standplaatsvergunning aanvragen Marktplaatsvergunning aanvragen Klacht indienen Bezwaar gemeentelijke belastin gen indienen Automatisch betalen aanvragen of wijzigen Leerlingenvervoer aanvragen Kopie OZB aanslag, WOZ be schikking of WOZ taxatieverslag aanvragen Vakantie of verblijf in het buiten land melden Via de website www.schiedam.nl kunt u een afspraak maken om het Klant Contact Centrum te bezoeken. Daarnaast is de gemeente voor al uw vragen en voor haar diensten en producten telefonisch bereikbaar via 14 010 en per e-mail bereikbaar via contact@schiedam.nl. Wanneer is het Klant Contact Centrum klaar? Naar verwachting is het nieuwe Klant Contact Centrum in septem ber klaar voor gebruik. De gehele verbouwing wordt in november 2011 afgerond.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 9