Hoera voor Dimitri HOGE TEMPERATUREN, HOGE KORTINGEN Minder vandalisme? Nee hoor WOON Voor het automatisch in- en uitschakelen van uw verlichting Van de lezer: 'Daar zit een luchtje aan' Klik kook LEKKER WOON WINKELEN! BOULEVARD HOOGSTAD Altijd actueel: de weekkrant.nl Tijdschakelaar www.deweekkrant.nl/webwinkel woensdag 6 juli 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 27 Ik las in uw blad dat het van dalisme in Schiedam succesvol bestreden wordt. Mijn vraag is: waarom merk ik daar dan zo weinig van op straat? De zijmuren van mijn woning worden nog regelmatig ondergekalt. En ik mag het er kennelijk in mijn vrije tijd afha len?! Mijn splinternieuwe auto zit na een paar weken al een verse kras op. Van wie? Wie zal het zeggen. Wel weten we wie dat mag betalen? Juist ja, ik! Minder vandalisme? Kom op zeg! A.Jansen U reageerde massaal op de benoeming van J. Leemhuis-Stout als waarnemend burgemees ter van Schiedam. Wat is er toch aan de hand met een groot deel van de Nederlanders die het in ons land voor het zeggen heb ben? Netwerken "heet het om de Franssen, Ververs en Leemhuizen en nog veel meer VVD'notabelen' close bijeen te brengen. Je kunt tenslotte veel van elkaar le ren. Jorritsma had er ook een handje van om zich boven het gewone volk te wanen. Maar bij de WD kun je zelfs met een besmet verleden als wet houder in Amsterdam (met een tunnelverleden) gewoon weer burgemeester van Leeuwarden of hotemetoot bij Inholland worden en daar ook weer met veel mooie praatjes verdwijnen Overal een puinhoop nalatend. Wanneer je als gewoon burger zo zou functioneren kwam je niet meer aan de bak. Gemeen teraad let op uw en onze zaak en op onze belastingcenten met Leemhuis aan het roer." A. Luijsterburg. „Toch vreemd dat de harts vriendin van mevrouw Wilma Verver-Aartsen, te weten me vrouw Joan Leemhuis-Stout, tot waarnemend burgermees ter van Schiedam wordt be noemd. Daar zit een luchtje aan... J.M. Tode „Af en toe vraag je je af in- welke Bananenrepubliek we wonen hier in Schie dam. Eerst denk je dat het een geintje is dat ze iemand met zo'n Ceteco-affaire aan haar broek hier neerzetten. Dan realiseer je je dat ze het gewoon nog serieus menen ook. Hoe geloofwaardig denk je dat Schiedam over komt bij anderen in Neder land? Niet dus! A. van der Knaap Met je handen in het haar over wat vanavond weer op tafel te zetten? Kijk snel op onze website en laatje verrassen door het Recept van de Dag. www.nieuwestadsbiad.nl Dat meester Dimitri Nobel van judoclub Nobel niet zo maar een meester is, heeft hij geweten. De selectie van zijn judoclub vormde afgelopen donderdag een dikke erehaag toen zijn vrouw Debby Flach en hij de trappen van het Schie- damse stadhuis betraden. Van de redactie Schiedam Weken waren de moeders en leerlingen van de judoclub uit Schiedam-Noord in de weer met de verrassingshaag. Natuurlijk werd er ook een telefoontje naar de redactie gepleegd. „De kinderen zijn zo superblij en trots dat hun meester gaat trouwen, mag ik alsjeblieft wat foto's op sturen", was de vraag van Magda Sprong. Meester Dimitri van Judo club Nobel stapte donderdag 30 juni op het Schiedamse stadhuis in het huwelijks bootje met Debby Flach. Debby en Dimitri kennen elkaar al een hele tijd en heb ben samen ook drie kinderen: Lyam, Bobby en Jessey. Wat een rustige trouwerij op een doordeweekse dag beloofde te worden, werd een spektakel dat de Schiedamse binnenstad heel even op zijn kop zette. Alle judoka's van zijn selectie team stonden het bruidspaar namelijk in pak op te wachten bij het stadhuis en vormden een schitterende erehaag die na af loop ruimschoots op de gevoe lige plaat werd vastgelegd. Toen de meester en zijn kersver se bruid eenmaal van de schrik waren bekomen, werd de weg naar boven ingezet. De kinde ren mochten natuurlijk mee het stadhuis in en zagen daar hoe het mooie bruidspaar op 'Crazy for You' van Adèle de trouwzaal binnenkwam. Het werd een dag om nooit te vergeten. Voor Deb by en Dimitri, maar ook voor de selectiekinderen van judoclub Nobel. Debby Flach en Dimitri Nobel met hun erehaag van selectie kinderen op een zonovergoten trouwdag. FOTO:PF SUMMERSALEI Kwantum Roobol Tuinmeubelen Wooning Carpet Right I HACO I Beter Bed I Van der Ree Verlichting Stam Keukencentrum BCC Meubelhopper Roobol I Hoogenboezem Profiteer tijdens de Summersale op Woonboulevard Hoogstad van kortingen die hoog op kunnen lopen. Van keukens en verlichting tot bedden en tuinmeubelen. Voor iedere smaak en elk budget. Laat dus uw inspiratie de vrije loop! m SUMMERSALE op Woonboulevard Hoogstad: dat pakt altijd goed uit! A20 - afrit 8, Westlandseweg (naast McDonald's) www.woonboulevardhoogstad.nl VLAARDINGEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 27