STAR TO, RabobankNieuws -A 00 'jaar L Betrokkenheid Kroepoek- fabriek is logische keuze Een financiële oplossing zo solide als uw plan. Dat is het idee. Sta rtop voor ondernemers Zeker van start met de Rabobank. Sms 'Start' naar 3669* Rabobank Uw business gaat altijd verder, ons commitment ook. Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Schiedam-Vlaardingen i Rabobank Schiedam-Vlaardnv De Rabobank en De Kroepoekfabriek hebben samen getekend vooreen intensieve samenwerking voor de komende jaren. Het succes van De Kroepoekfabriek is afhankelijk van veel verschillende factoren. Het enthousiasme is groot, net als de behoefte aan eèn professioneel podium voor live muziek, dans, hiphop en theater. Landelijke acts worden afgewisseld met regionale helden. Alles is gericht op geven van ruimte en bieden van kansen aan talent, zowel op het podium als achter de schermen. Gerrit Schipper, directievoorzitter van Rabobank Schiedam-Vlaardingen, kijkt net als - zijn collegae uit naar alles wat komen gaat. "We zijn er trots op de hoofdsponsor van De Kroepoekfabriek te zijn! We vinden het een heel gaaf initiatief, waar we graag bij willen horen. Het is mooi dat er zoveel vrijwilligers bij betrokken zijn. We blijven op deze manier 9raa9 in contact met onze nieuwe jonge klanten. Het past bij de Rabobank om zich te l/jm J KV verbinden aan dit soort prachtige lokale initiatieven. Daarom M a is onze betrokkenheid bij De Kroepoekfabriek voor ons een hele logische keuze." Kies voor een betrouwbare partner die zorg uit handen neemt. Sms en qa van start! Meer informatie: Tel.: (010) 248 15 15 www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl Voor meer informatie: scan deze QR code met een mobiele telefoon of kijk op www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen Aan deze sms-dienst zijn geen kosten verbonden. Rabobank Schiedam-Vlaardingen biedt, samen met haar partners, een helpende hand voor startende ondernemers met een idee. Ga de uitdaging aan en meld je aan voor 23 september 20111 Laat jij je inspireren op één van de inspiratiebijeenkomsten? Kijk op www.startop.nu voor meer informatie. Volg'ons oplwitter: @startopnu Rabobank. Een bank met ideeën.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 29