f 'S Johan Knijff (80) ook op internet Nolte keuken nolte küchen Q gklagï>4S0® met apparatuur Hp! 11 Stratman wint Van Vliet Open Voetkundig Centrum De Loper Tel.: 010 4710365 Geen verwijzing huisarts nodig www.voetklachten.com Sportnieuws Profiail Soms speel ik wel dertig partijen per dag Nolte Küchen Center No.1 in Rotterdam Vijf judoka's winnen prijzen Vrouwen in de le divisie ■■■1 Center No. 7 i www.noltekeukensrotterdam.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 6 juli 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 33 iSsepL ÜGk' cg Met De Loper correctie-steunzolen kunt u weer comfortabel staan en lopen zonder pijn. De Loper correctie-steunzolen worden speciaal aangemeten voor het verhelpen van uw klachten. De Loper correctie-steunzolen kunnen in alle schoenen gedragen worden. CS" Eventueel klaar terwijl u wacht. Schiedam - Rotterdam - Pijnacker - Maassluis Aangesloten bij het L.0.0.P en Omni Erkend bij uw zorgverzekeraar Voor veel sporten is het dan mis schien zomerstop, het nieuws eromheen gaat gewoon door. Lees iedere maandag het laat ste sportnieuws op onze site. www.nieuwestadsblad.nl Wij werken aan het spoor 1 Om het spoor in goede conditie te houden en stiller te "A maken, slijpen wij de rails. Daarom rijdt in de nacht van 18 op 19 juli op het traject Schiedam-Rotterdam een slijptrein. Woont u in Schiedam in de buurt van dit spoor, dan Wk j;: kunt u hinder ondervinden van het slijpgeluid. 1 Wij hopen op uw begrip. Na het.slijpen kan het treinverkeer een ander geluid maken. Dit zal na enkele weken weer verdwijnen. Meer inhoudelijke informatie kunt u vinden op I www.prorail.nl/slijptrein Voor vragen verwijzen wij u graag naar de afdeling Ijl Publiekscontacten: vyww.prorail.nl/contact of tijdens kantoortijden 0900-776 72 45 0,20 p/m). Johan Knijff was voorpa ginanieuws. Was hem nooit eerder overkomen. Deze krant meldde vorige week prominent, dat de 80-jarige groepswinnaar was geworden van het Delta Schaaktoernooi. Op zo'n hoge leeftijd. Dat maakt toch nieuwsgierig. Gerard S. Verver Schiedam Hoewel hij zelf lanceert, dat het een hobby is waarmee je honderd kunt worden en desnoods met een rolstoel het schaakbord kan halen, blijkt hij nog uiterst vitaal. Tussen zijn schaakpartijen door ('vele tientallen per dag') stapt hij regelmatig op de fiets om de paden-op-de- lanen-in te gaan. Maar scha ken blijft zijn lust en zijn leven. Zeker nu de computer hem in staat stelt de landsgrenzen te slechten en tegenstanders te zoeken in bijvoorbeeld het Rus sische Petersburg, Brazilië of Amerika. Knijff, ooit oprich ter van de schaakvereniging Papendrecht en nu lid van het Schiedamse Groenoord waar 'Schaken is een hobby waarmee je 100 kunt worden' hij lange tijd in het eerste team speelde, houdt zich niet meer bezig met het upgraden van zijn schaakkennis door het bestude ren van beroepslectuur. 'Ik doe niet zoveel meer om mijn theo rie te verbeteren. Dat is verleden tijd.' Ook maakt hij geen deel meer uit van een competitie team. 'Tegenwoordig hou ik me meer bezig met het schrijven van artikelen voor het clubblad en met -mijn vrouw noemt het nogal eens te veel- schaken op de computer.' Schakers kun nen aan de hand van een rating tegenstanders selecteren. Zijn favoriete site is gameknot.com waar de deelnemers tijdens het spelen met elkaar ('veelal in het Engels') kunnen chatten. 'Prachtig medium. Zo leer je en-passant iets van de persoon aan de andere kant', oordeelt hij, hoewel dat chatten ook een nadeel kan hebben. 'Omdat er uiteraard ook tegenstanders zijn, die niet tegen hun verlies kunnen en dan beginnen te morren.' Het zal hem om het even zijn. Johan Knijff vond het wel leuk om even in het nieuws te zijn. 'Het zorgt er ook voor dat schaken in beeld komt.' küchen j Die Kompetenz n Sachen Qualitat FAGOR Schiedam Het Van Vliet Open leverde dit weekend de volgende winnaars op: Esther van Sprakelaar (DE3), Linda Gouka (DE4), Cynthia Nieuwenhuizen (DE5), Kelly Zuidema (DE6), Na- dide Basak Demirtas (DE7), Sari Tazelaar (DE7 25+), Jeannet Rottier (DE8 25+), Boks/Van Teffelen (DD4), Mandy den Tuinder/Lauran van Baest (GD5), Wieteke Kleinherenbrink/Remco de Laat (GD7), Björn Stratman (HE3), Debbie Heymans/ Hans van der Meis (GD7 25+), Tim Arp (HE4), Den nis van Gent (HE5), Hans Lingen (HE6), Richard Bras (HE7 25+), Marino To- maello (HE8 25+), Perry van Eek (HE7), Rietkerken/Strat- man (HD3), Van Dorp/ van Keulen (HD5), Wouter Bast/ Meivin Post (HD6), Salm/Van Vliet (HD7), Bergman/ van der Meis (HD7 25+), Remy Hoo- gerwerf/Gerald Tjang (HD8) KEUZE UIT 37 FRONTEN o.a. HOOGGLANS WIT Binnenzijde kasten in 16 kleuren Prijs inclusief: Comfort demping op de laden en deuren, kunststof werkblad inclusief spoelbak kraan, heteluchtoven, gaskookplaat 70cm, koel/vriescombinatie, vaatwasser en afzuigkap. Schiedam Sportinstituut Schiedam heeft het seizoen afgesloten met het jaarlijkse tripje naar het Kent International Open judotoernooi. Zeventien ju doka's reisden naar Londen en werden daar geconfron teerd met sterke tegenstan ders. Het gevolg was dat op de eerste wedstrijddag (met judoka's tot 15 jaar) alleen Cynthia Damme (tweede), Suheyl Uyar en Mark Roon (beiden derde) het podium haalden. Een dag later zorg den de oudere garde voor nog twee prijzen. Kayla Ruitenga haalde de halve finale, die ze verloor. De strijd om de 3e plaats werd wel gewonnen. Rori Wijnhorst voegde er een tweede plaats aan toe. Schiedam Het damesteam van ta feltennisvereniging Scy- edam, dat zich in het voorjaar wist te handha ven in de eerste divisie is voor de najaarscompetitie ingedeeld in poule B. De tegenstanders zijn Swift/ D 2, De Treffers/R, AA/ Drink/FVT, SKF 2 en Panningen'74. Het twee de mannenteam krijgt in de eerste divisie, de op een na hoogste klasse in het tafeltennis, louter eer ste teams als opponenten: Red Stars, Dordrecht, Kluis, Arnemuiden en Pecos. Het jongensteam treft in Landelijk A poule C Getave, Taverzo, Nijme gen, Pecos en Nieuwegein. SPORTAGENDA CRICKET: zaterdag Kam pong-Hermes DVS(da); zondag ACC-Excelsior'20, Harga 11.00 uur Hermes DVS-VRA. SOFTBAL: woens dag Bijdorp 19.30 Schie- dam-Hawks(da); vrijdag Blue Stars-Holy(h), Jeka- Schiedam(h). TENNIS: vanaf maandag Vlaardingen Willem de Zwijgerlaan Holy Open. Berichten voor de sportre dactie kunnen tot zondag avond 20.00 uur naar e-mail: regiosport@hemet.nl ysw-bliji ï""*r Miranda van Vliet: 'Een geslaagd toernooi. Satijnbloem 55 Rotterdam-Ommoord - (industrieterrein) T: 010-4550511 - info@interset.nl OPENINGSTIJDEN: maandag t/m donderdag: 9.00 -18.00 uur vrijdag: 9.00-21.00 uur zaterdag: 9.00 -17.00 uur zondags: GESLOTEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 33