Uit de rechtbank MOOI AANBOD VAN GOLFCLUB KLEIBURG! Kijken in de ziel Interviews met bekende toptrainers, strafpleiters en psychiaters Getuigen gezocht van overval S Zl EL 112 Zeven jaar voor bedreiging Getuigen gezocht van aanrijding Altijd actueel: de weekkrant.nl www.deweekkrant.nl/webwirikel Schiedam De politie zoekt getuigen van de overval, woensdagmiddag tussen 16.00 en 17.00 uur, op een woning aan de Juli- analaan. Twee mannen probeerden die dag rond vier uur een woning aan de Julianalaan binnen te gaan. De bewoon ster, die thuis was, werd mis handeld en werd bedreigd. Er werd echter niets buit gemaakt. De politie is meteen een on derzoek in de buurt gestart, maar kon de daders (of een spoor daarvan) niet vinden. Daarom wordt de hulp van getuigen ingeroepen. Signalement Dader 1 is een licht getinte man met een stevig postuur. Over dader 2 heeft de politie nog helemaal geen informa tie. Informatie Wie iets weet of gezien heeft kan bellen met de politie, tel. 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. KIJKEN IN DE woensdag 13 juli 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 14 Waar gaat die politieauto naartoe en waar komt die brandweer van daan? U wilt weten wat er gebeurd is? Wij laten het u weten op onze veel bekeken site. www.nieuwestadsblad.nl Van de redactie Schiedam De Schiedamse ex-burgemees ter W. Verver was bang na de bedreigingen door voormalig horecaondernemer Mustafa A. (49) vorig jaar. Nadat zijn koffiehuis op het Hofplein in 2009 dicht moest na een drugsvondst en hij geen vergun ning kreeg daar ter vervanging een minimarkt te beginnen, schreeuwde hij woest tijdens een politieverhoor: „Kennen jullie die bomgordels uit Afgha nistan? Anders ga ik wel iemand doodschieten, de burgemeester, de wethouder, politie of justi tie." Enkele keren kwam ze de 'kleurrijke' Schiedammer tegen op straat. „Hij pikke en ik niet stele. Ruim 400.000 euro ben ik kwijtgeraakt hierdoor," zei de slecht Nederlands sprekende Schiedammer van Turkse af komst tegen de politierechter. De vader van vier kinderen, die nu zijn kost verdient als lasser, maakte zich schuldig aan een nieuwe bedreiging. Een stads wacht kreeg van hem te horen: „Als jullie of de politie weer Een opgewonden standje gaat de cel in. Bedreiging van ambts dragers wordt immers zeer ernstig opgevat. FOTO:WM binnen komen, wordt het pief pief." En een klerk van een no tariskantoor deed aangifte, om dat de Schiedammer de veiling van z'n pand probeerde te ver hinderen door weer te dreigen met een schietpartij. Ze hadden het allemaal verkeerd begrepen, beweerde de ex-koffiehuisuitba ter onlangs bij de politierechter. De officier van justitie eiste te gen 'het opgewonden standje' deze week vier weken cel en de tenuitvoerlegging van 125 dagen zitten na een eerdere veroordeling voor wapenbezit en dreigen. De rechter matigde de straf echter tot een nieuwe voorwaardelijke celstraf van zes weken door het emotionele ka rakter van de man en omdat de bedreigingen al enige tijd gele den zijn geuit. Omdat bedreiging van ambts dragers 'zeer ernstig' wordt opgevat, beraadt Justitie zich over het aantekenen van hoger beroep. Schiedam Een 46-jarige man is vrij dag door het gerechtshof in Den Haag veroordeeld tot zeven jaar gevangenisstraf wegens bedreiging van zijn ex en brandstichting in haar Schiedamse woning. Het hof acht bewezen dat de man zijn ex-vriendin ver baal en met een mes heeft bedreigd. Nadat de ex-vriendin haar woning was ontvlucht, ver spreidde de man benzine in de woning en stichtte brand. Op dat moment was de tweejarige dochter van zijn ex-vriendin nog in de wo ning. Het meisje is op wat verschroeide haren na onge deerd gebleven. Twee woningen brandden .volledig uit, anderen werden door de brand onbewoon baar. Auto op trambaan Schiedam Een auto is vrijdag op z'n dak te recht gekomen op de trambaan, waardoor gedurende enige tijd het tramverkeer geblokkeerd werd. Het ongeval gebeurde op de Burgemeester van Haar- enlaan, op de kruising met de Parkweg. Eén persoon raakte lichtgewond, waarvoor een am bulance ter plaatse kwam. Schiedam Op de Rotterdamsedijk heeft maandagmiddag 4 juli rond 16.30 uur een aanrijding plaats gevonden, waarbij een auto én een scooter betrokken waren. De bestuurder van de auto is er na het ongeluk vandoor gegaan en daarom is de politie nu hard op zoek naar getuigen. De politie trof die maandag een 60-jarige man op straat aan die gewond aan zijn hoofd was ge raakt en even daarvoor op zijn scooter was aangereden door een nog onbekende auto. De politie is onder meer op zoek naar informatie over deze auto en de besttiurder. S/a direct je slag bij Golfclub Kleiburg in Brielle. Profiteer van een opmerkelijk interessant kennis makingslidmaatschap; 5 maanden lang spelen voor slechts 300,-* bij de mooiste 18 holes golfbaan pp de Zuidhollandse Eilanden. Voor de periode 1 aug. t/m 31 dec. 2011. Het kennismakingslidmaatschap Kosten 300 euro, inclusief; Speciale kennismakingsdag. 3 gratis golflessen in groepsverband. Deelname aan clubactiviteiten (wedstrijden). Wordt u per 1 januari 2012 vast lid, dan betaalt u de volgende tarieven; 125,- 50% entreegeld (normaal tarief 25Ó,-) 900,- jaarcontributie* 680,67 leningovereenkomst Contributie 2012 exclusief toeslag jaarlijkse indexering. GOLFCLUB KLEIBURG - KRABBEWEG 9 - 3231 NB BRIELLE - TELEFOON: 0181 41 73 36 - WEBSITE: WWW.GOLFCLUB KLEIBURG.NL Aanmelden? Neem contact op met het secretariaat. Telefoon 0181 41 73 36. U kunt zich ook via e-mail aanmelden; info@golfclub-kleiburg.nl De faciliteiten zijn bij Golfclub Kleiburg optimaal. U kunt o.a. groepslessen boeken bij een professional, golfartikelen kopen In de Golfshop en een hapje en/of drankje nuttigen in ons restaurant Bogey's. Voor de jeugd heeft Golfclub Kleiburg ook een aantrekkelijk lidmaatschap. Met o.a. gratis golflessen en oefenballen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 14