o t O O s r r a3 _o aj Ö-O-tD Arie Cornelis van de Grijp Willem Scheenloop Ien Heijdra-van Mil Theresia Agnes Mathilda van der Heiden-Bakker "V Johanna Adriana de Vette Jo jacomina Adriana van Waarde Paula Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 3 augustus 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 10 - HUfbilèum Gebore jden In Mejnoi Dankbetuiging CD -4—> O Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrotterdam® whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis dat, na een langzaam afnemende gezondheid, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 80 jaar. C. H. van de Grijp - Hoefman Frederika Könemann - van de Grijp Rob Könemann Marijke t Loes en Guno Kees van de Grijp t Petra van de Grijp - van Hees Roxanne Patricia en Hans Arie van de Grijp Sylvia Guijarro-Vila Selina Djamilla Schiedam, 31 juli 2011 Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg t.a.v. Familie van de Grijp Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Mijn man, onze vader en opa is in het Monuta uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleenje had de wind niet mee Onze lieve vader, schoonvader, opa, broer en zwager is plotseling van ons weggenomen, zijn plaats in huis is nu leeg. Hij geeft ons niet meer zijn hand, de dood verstoorde de mooiste band. weduwnaar van Maria Sofia Scheenloop - Gödde Rotterdam, Schiedam, 1 februari 1932 31 juli 2011 Sonjat Tamara en Marco Keisey, Tigo Coby en Henri Jay, Deshni Marian en Bart Shamira en Remi Tom Willem t Ashley Liam Bryan Ciska Isabella en Dik Soraya Wouter en Janny Gaby en Lorenzo Robert en Debora Luke, Nina Annemiek en Hugo Ferdinand, Naomi, Lola en verdere familie Correspondentieadres: Villastraat 97 3112 TC Schiedam Onze vader en opa is thuis, Van Leeuwenhoeckstraat 15 A te Schiedam, waar u afscheid van hem kan nemen woensdag 3 augustus van 19.00 tot 20.00 üur. De begrafenisplechtigheid vindt plaats vrijdag 5 augustus om 9.15 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. In haar vertrouwde omgeving hebben we afscheid genomen van een mooi mensen- mens I9 januari 1939 Kethel 28 juli 2011 Siem Gerard en Sylvia Marian en Nico Petra en Alex Trotse oma van Yvette Suzanne Daan Marloes )asper Dr. Sauerstraat 13 3121 ]A Schiedam De crematie heeft op dinsdag 2 augustus plaatsgevonden. Onverwoestbaar tot op het laatst. Eeuwig op pad. Een leven lang zorgen voor anderen, voor pa, voor de kinderen en voor de kleinkinderen. Onvermoeibaar. Nu is er tijd voor een wel verdiende rust. Lieve moeder en oma: slaap zacht. weduwe van Wilhelmus Franciscus van der Heiden 4 juli 1925 f 30 juli 2011 Familie, kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Schieweg 160 2627AS Delft De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Bewonderenswaardig was haar levenskracht en doorzettingsvermogen in de jaren van langzaam afnemende gezondheid. Bewogen en met respect voor de wijze waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte is op 28 juli 2011 in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Leendert Johannes Maagdenburg in de leeftijd van 97 jaar. Lies Elize en Ali Elisa, Destan William en Mariëlle Wim en Lucia Arno en .Deborah Robin Leny en Hans in herinnering Correspondentieadres: Familie W. Maagdenburg Dunantdreef 126 3146 VE Maassluis De begrafenis heeft 3 augustus plaatsgevonden op begraafplaats Beukenhof te Schiedam. Onze speciale dank gaat uit naar de verzorgenden van Frankeland voor de liefdevolle aandacht en zorg die ma heeft gekregen. Humor was haar kracht, maar het verlangen naar haar Huub was te groot... Slechts vijf maanden en elf dagen na het overlijden van onze lieve papa moeten wij nu ook afscheid nemen van onze lieve mama, schoonmoeder en oma Cornelia Maria Holierhoek-van Looijen Nel sinds 15 februari 2011 weduwe van Huub Holierhoek In de leeftijd van 80 jaar. Ria en Fred Dennis Mandy en Martijn Ineke en Leo Yvette Léon 26 juli 2011 Correspondentie-adres: Jan Evertsenweg 20,3115 JA Schiedam Wij hebben zaterdag 30 juli afscheid van mama genomen. Langs deze weg willen wij het verzorgend personeel van Schiewaegh hartelijk bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging van onze moeder Nel Holierhoek-van Looijen. Familie Holierhoek Als ik dood ben, zeg maar niets meer iedereen weet hoe ik was. Neem geen cake en ook geen koffie, drink liever samen nog een glas. Youp van 't Hek Op vrijdag 29 juli 2011 is rustig ingeslapen (mijn moeder), schoonzus en onze lieve tante in de leeftijd van 77 jaar. Teun f Riet van Waarde-Rosmolen neven en nichten Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Paula te nemen woensdag 3 augustus van 19.00 tot 19.30 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Donderdag 4 augustus bent u om 12.45 uur welkom in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend begeleiden wij Paula naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid om na te praten en, op speciaal verzoek van Paula, een drankje te drinken. Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Ria Klein-de Kok Postbus 399,3100 AJ Schiedam Deze advertentie is tevens de uitnodiging voor degenen die geen kaart hebben ontvangen. MP Grafmonumenten t unieke, persoonlijke enktekens betaalbaar Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 10