Culinaire wandeling DEMONSTRATIE STEUNVEREN Pinokkio Klik en win Win een verblijf bij Landal GreenParks voor zes personen Eropuit 9, Tram gestremd na botsing Zomeractie theater en Nieuwe Stadsblad VOOR ALLE MENSEN MET VOETKLACHTEN Vrijdag 5 augustus in onze zaak in Schiedam Van den Hoven Schoenmode Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 3 augustus 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 5 www.deweekkrant.nl/actie Na een succesvolle editie dit voorjaar, vindt van 6 tot en met 11 september voor de derde keer Ontdek Culinair Schiedam plaats. Van de redactie b Schiedam In mei kregen meer dan drie honderd culinaire wandelaars een heerlijk avondje uit voorge schoteld, waarbij restaurateurs hun gasten met culinaire hoog standjes verwenden. De vele positieve reacties van de gasten waren overweldigend, melden de restaurateurs. De organisatie van Ontdek Cu linair Nederland plant ook in september voor de deelnemers een persoonlijke culinaire reis door Schiedam, waarbij vier restaurants worden bezocht. Deze editie doen drie nieuwe restaurants mee, namelijk De Noord Molen, Kan-Thoong en Hamachi. Ook zijn er nieuwe historische wandelingen door de prachtige oude Jeneverstad uitgezet. De route en in welk restaurant welke gang wordt Ed Hoogendijk en zijn team selecteerden drie nieuwe restaurants. genuttigd, is een verrassing. In het eerste restaurant worden de deelnemers ontvangen met een aperitief en een heerlijk voor gerecht. Daarna voert de tocht door het historische centrum van Schiedam naar het tweede restaurant, waar een tussenge recht wordt geserveerd. In het derde restaurant genieten de deelnemers van het hoofdge recht, hier is de keuze tussen vis, vlees of vegetarisch. De avond wordt geheel in culinaire stijl afgesloten met een dessert en een heerlijk kopje koffie in het vierde restaurant. De prijs voor dit unieke vier gangendiner en de daarbij be horende historische route be draagt 59,50 euro per persoon. Dit is inclusief een drankje bij elke gang. Het aantal plaatsen is beperkt. Reserveren kan vanaf deze week via internet. www.ontdekculinairneder- land.nl kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Pinokkio Van Beverenstraat 40 2117 kw Schiedam ruintèan 60 3111AW Schiedam U zoekt voor uw kind een gezellig, vertrouwd en huiselijk kinderdagverblijf? Kinderdagverblijf Pinokkio opent medio september een babygroep. Wat zijn de voordelen van deze groep? - 7 baby's per dag - altijd vaste leidsters - een comfortabel, veilig en luxe onderkomen - doorgroeimogelijkheden voor de verticalen groepen Kortom: een opvang die helemaal is toegesneden op de behoeften van uw kind. Wij hebben ook nog plaats op onze verticale groepen en is er ruimte op onze buitenschoolse opvang (BSO). Kinderdagverblijf Pinokkio staat bekend om haar ontbijt en (drie keer per week) warme middagmaaltijden. Hebben wij uw interesse gewekt? Neem dan contact op met Marijke Lawson of Mels Beijer, Zij maken met u een vrijblijvende afspraak voor een rondleiding. Onder het genot van een kopje koffie bespreken wij de mogelijkheden voor uw kind. 010-2734962 info@kdvpinokkio.nl Nog geen plannen voor het week end? Kijk dan op de website voor een overzicht van de leukste uitjes in Schiedam en omgeving. Elke dag up to date! www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Bij een botsing tussen een tram en een personenauto zijn vrijdag twee personen gewond geraakt. De aanrijding gebeurde halverwege de Broersvest in Schiedam. De tramover steekplaats is een beruchte plek: in het verleden zijn op die plek al vele aanrij ding gebeurd met trams. Ook dit keer was de schade aan beide voertuigen weer groot. De auto moest wor den weggesleept door een berger. De tram kon later nog wel zelfstandig weg rijden. In eerste instantie leken er geen gewonden te zijn, maar later moest er toch een ambulance ter plaatse komen voor twee mensen. Een daarvan was een passagier van de tram, die door het remmen ge wond was geraakt. De an dere was de conductrice van de tram. Beide zijn met dezelfde ambulance overge bracht naar het ziekenhuis ter controle. Het tramverkeer van lijn 21 en 23 was lange tijd ge stremd. Schiedam Het Nieuwe Stadsblad en Theater aan de Schie heb ben speciaal voor alle lezers weer een leuke zomeractie bedacht. Deze week geven wij het woord aan Xavier, hij vertelt over zijn werkzaamheden als lichttechnicus. Het gehele interview is te lezen op www.nieuwestads- blad.nl of www.theateraan- deschie.nl. Daarnaast laat Xavier een foto zien! Wilt u leuke theaterprijzen winnen? Geef dan een zo goed moge lijke beschrijving van wat u op de foto ziet. Stuur uw antwoord onder ver melding van theater zomeractie met naam, adres en telefoon nummer vóór 24 augustus naar redactie.ns @whm.wegener.nl. Foto gemist? Kijk dan op www. deweekkrant.nl of www.theater- aandeschie.nl. Aan het eind van de serie zetten wij ook alle foto's nog een keer achter elkaar op de site. Wat ziet u op deze foto? Mail het juiste antwoord naar redactie.ns@whm.wegener.nl F0T0:PR Hevj! Zfcdaar noo een sterrede Autotaalglas Vlaardingen Hoogstad 203 autotaalglas laat je niet barsten 010-4602233 achter de voorruit ^^•'autotaalglasy hebben wij de gehele dag gereserveerd voor mensen met rug- en voetklachten. Een voetkundige komt naar onze zaak en maakt dan gratis een voetafdruk en demonstreert u tevens de Vibrion Veer, een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende harde, statische steunzool, is de Vibrion Veer verend. Deze activeert de spieren en bloedsomloop en zorgt er voor dat u weer dagelijks, zonder vermoeidheid-en pijnlijke rug en voet op natuurlijke wijze kunt lopen. Een deskundig advies en dan ook nog gratis, dat krijgt u niet elke dag. Maak daarom even een afspraak, tel. 010-4738150 of kom vrijblijvend langs. Hoogstraat 67-72, Schiedam www.shoes2fit.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 5