Top voorraad deals bij de Ford dealer Dikke pret met Chevy Corvette Grand Sport Vink Evag 21.845,- 2.500,- inruilpremie op de Focus 2.500,- inruilpremie op de C-MAX 2.500,- inruilpremie op de Mondeo 20% bijtelling Feel the difference MONDEO Alle bedragen in euro's. Prijzen zijn incl. 8TW/BPM. exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties. "Rekenvoorbeeld afhankelijk van beschikbare voorraad.vraagdedeaiernaardevoorwaardenofkijkopford.ni Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 12,5-23,8; liter/100 km: 4,2-8,0; C02 gr/km: 109-184. Ford Focus Ambiente v.a. 19.745,- Inruilpremie 2.500,- Tijdelijk incl. inruilpremie v.a. 17.245,-* Het belooft een mooie zomer voor u te worden. U ontvangt namelijk 2.500,- extra inruilpremie van de Ford dealer als u kiest voor de exclusieve selectie uit zijn voorraad van de nieuwe Focus, nieuwe (Grand) C-MAX of Mondeo. Stuk voor stuk Ford modellen uitgerust met slimme technologieën die zorgen voor een hoog rijcomfort. Deze actie geldt tot en met augustus 2011. Leaserijders ontvangen een accessoirecheque van 1.000,-. Hoe eerder u langskomt, hoe groter uw keuze. Kom langs en kies uw nieuwe Ford uit de voorraad. Ford Mondeo Ambiente v.a. 24.995,- Inruilpremie 2.500,- Tijdelijk incl. inruilpremie v.a. 22.495,-* Ford C-Max Trend v.a. 24.345,- Inruilpremie 2.500,- Tijdelijk incl. inruilpremie v.a. Official Ford-dealer voor Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Maasland. www.ford-vinkevag.nl Jan Evertsenweg 6, Bedrijventerrein Vijfsluizen, 3115 JA Schiedam, op de grens van Vlaardingen en Schiedam bij de Beneluxtunnel. Donderdag koopavond. Telefoon (010) 426 46 90. Wie gaat voor veel uiterlijk vertoon, weet de Chevrolet Corvette beslist-te waarderen. Wie maximaal vertoon wenst, maar niet zo nodig de snelste versie hoeft te hebben, die wordt voortaan op z'n wenken bediend met de nieuwe Cor vette Grand Sport. Chevrolet heeft namelijk een aardige combinatie gemaakt van de motorisch standaard sportwa gen met de wide body van de ZOóenZRl. Nu is het woord 'standaard' niet echt van toepassing op een Corvette. Voorin ligt namelijk de overbekende 6.2 liter V8 die met z'n 437 pk niet krap be meten is en bovendien met een koppel van 575 Nm al vanaf wegrijden trekt als 'n lier. Zoals vanaf het begin in de jaren vijftig is ook de huidige Corvette voor een groot deel uit kunststof gemaakt en dat verklaart het relatief beschei den gewicht van nog geen 1.500 kg. Uiteraard is dat weer terug te vinden in de prestaties zoals een top van 300 km/u en acceleratie naar 100 km/u in 4,3 tellen. De Grand Sport gaat niet alleen voor de 'looks', maar profiteert ook van de andere ondersteldimensies van z'n sterkere broers. Niet alleen verder naar buiten geplaatste spatborden, maar ook een flinke toename in spoor breedte. De auto staat op eigen lichtmetalen wielen, voor 18 inch en achter een maatje groter. De grotere remmen zijn overgenomen van de Z06 en Dikker dan dik, de Chevrolet Corvette Grand Sport combineert de widebody met 'normale' techniek. ook de andere overbrengingen van de versnellingsbak zorgen voor een gewijzigd rijgevoel, maar wellicht grootste verschil wordt gemaakt door het stug gere onderstel. Dat alles zorgt ervoor dat de Corvette Grand Sport een anders rijdende auto is dan zijn meer vergeeflijke, normale broertje. Waar de normale Corvette nog behoor lijk vergeeflijk is op verkeers drempels, laat de Grand Sport meteen z'n inborst voelen. Jammer, want dat maakt de auto minder bruikbaar in dagelijks verkeer, juist een van de pluspunten van een normale Corvette. Maar ja, het ziet er wel lekkerder uit. Wie rustig rijdt wordt beloond met een prettig laag geluidsniveau, totdat het gas onderin gaat. Corvette levert de Grand Sport met zesbak of automaat en als coupé en cabriolet, in totaal dus vier varianten. De prijsrange loopt uiteen van 128.994 euro tot 140.296 euro. Als we dan even met een schuin oog op de Franse vanafprijs van'75.269 euro kijken, dan weten we ongeveer hoeveel BPM en BTW er in Den Haag blijft hangen!

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 38