<1 fHensenlinq.nl a o co Wilhelmina Francisca Borstlap-Ziere Mies 01 Ien Open Huis /Vidtrcco Inloopspreekuur Centrum Huisartsen Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 31 augustus 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 10 —Jubileum Geboren Dankbetuiging CD CJ Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email tamilieberichtenrotterdam® whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. - Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig! is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 92 08 Klein van stuk, maar groot in daden. Zeer actief en maatschappelijk betrokken. Stuurloos werd door hem opgericht en wij hebben genoten. Onze oprichter en voorzitter lams Shamykom OSM Henk de Zeeuw is te vroeg niet meer bij ons. Wij zullen hem missen. Zijn geesteskind zal door ons gekoesterd worden. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Schiedam, 27 augustus 2011 Het bestuur en leden van het Schiedams shantykoor Stuurloos Bedroefd heeft het bestuur van Stichting De Groot Fonds kennisgenomen van het overlijden van haar oud-voorzitter Mr. Johannes Christiaan Jacob Pels Rijcken Jan Pels Rijcken was vanaf de oprichting in 1956 betrokken bij ons fonds. Eerst als penningmeester en later als voorzitter. Deze functie heeft hij tot 2000 bekleed. In al die jaren toonde hij zijn grote betrokkenheid bij de projecten die door ons fonds werden gefinancierd. Zijn verdiensten voor met name de regio Schiedam en Vlaardingen waren groot, hetgeen bleek uit de vele bestuurs lidmaatschappen van sociale en culturele organisaties. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur van Stichting De Groot Fonds, Mr. ing. CorvanTilborg Voorzitter Jan P. Hagenaars Directeur Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter Mr. Johannes Christiaan Jacob Pels Rijcken Semarang, 2 december 1928 Bussum, 25 augustus 2011 Jan Pels Rijcken was, in het begin als lid en later als voorzitter van onze Raad van Commissarissen, van 1971 tot 1996 betrokken bij de groei die onze organisatie in de loop der jaren heeft doorgemaakt. Wij hebben hem in die periode leren kennen als een bekwaam en kundig toezichthouder. Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de Raad van Commissarissen Stichting Argos Zorggroep Mr. ing. C. vanTilborg Voorzitter Raad van Commissarissen Namens de Raad van Bestuur Stichting Argos Zorggroep Drs. J.C.P. van der Linden Voorzitter Raad van Bestuur Ik ga op reis, onbekend waarheen. Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden... Omringd door de warmte van haar gezin is overleden onze dappere moeder en oma weduwe van Henk Borstlap 90 jaar René f en Margaret Yvon en Harm Alfred en Yolanda kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, 20 augustus 2011 Correspondentie-adres: Yvon Zwamborn-Borstlap, Trasmolen 12,3352 A] Papendrecht, tel. 078-6156237, e-mail: HarmZwamborn@kpnplanet.nl We bedanken de medewerkers van PrivaZorg voor hun liefdevolle 24 uursverzorging en persoonlijke aandacht. Mede hierdoor kon Mies in haar eigen huis blijven wonen. De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. ersuitvaart.nl RMP Grafmonumenten aakt unieke 2 augustus nog zo dichtbij... Terugkijkend zien we een mooi en intiem afscheid van zien we een stoet van lieve mensen in de kerk, in het crematorium. We zijn overladen met bemoedigende woorden, met herinneringen die ons dierbaar zijn, we kregen begrip, liefde, aandacht. Hartelijk dank daarvoor. Siem Gerard en Sylvia, Marian en Nico, Petra en Alex Yvette, Suzanne, Daan, Marloes, ]asper Kethel, augustus 2011 Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl Donderdag 1 september 16.00 - 17.30 uur uitvaartbegeleiding Telefoon 010-273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam Overlijdensberichten vind je op www.mensenlinq.nl Een bekende overleden? Zoek, vind en reageer. Mensenlinq.nl: dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. 'sCfravelandseweg 732f 3119 NE Schiedam www.centrumhuisartsen.nl In verband met de uitbreiding van de service aan onze patiënten starten wij met ingang) van 12 september met een inloopspreekuur. Het inloopspreekuur is uitsluitend bedoeld voor één klacht die weinig tijd en onderzoek vraagt. Voor klachten waarvoor meer tijd en onderzoek nodig is kunt u een afspraak te maken op het afsprakenspreekuur. Voor het inloopspreekuur kunt u zich elke werkdag tussen 07.30 en 08.00 uur melden aan de receptie. Het inloopspreekuur wordt gedaan door verschillende ajtsen in samenwerking met een praktijkondersteuner en/of nurse practitioner. Het kan dus zijn dat u niet uw eigen huisarts krijgt. U wordt geholpen op volgorde van binnenkomst. Wij hopen u door middel van deze advertentie voldoende te hebben geïnformeerd. Wanneer u toch nog vragen heeft stelt u deze dan gerust. Met vriendelijke groet, Mw. P.vd Pas, Hr. W.A.J. Bloot, Hr. G.C.J.M.van Rooij, Hr. M.Saïdi, Mw. M.Pons, Mw. J.Akerboom en Mw. M.S.Stolker, huisartsen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 10