II II II II 1 Uiteindelijk gaat het erom dat jij je zo min mogelijk zorgen hoeft te maken om je financiële toekomst. Wij bij De Hypotheker zoeken naar de perfecte balans tussen je wensen en mogelijkheden. Eén maand gratis wonen! Jazeker. De Hypotheker. De leukste foto van jou en je vrienden is een prijs waard Twitter J|£- Tai Chi Tao Koopzondag Sjoelen PvdA Gospelsound De Boei SWS Info Event Kunst in De Werf Graauwe Hengst Unicef woonbron II Schiedam Kort Altijd actueel: de weekkrant.nl Jump! www.deweekkrarit.nl/nieuwevrienden Het laatste nieuws uit Schiedam en omgeving is elke dag te vinden op de website www.nieuwestadsblad.nl Helemaal niets missen? Volg NieuweStadsblad dan op twitter. www.twitter.com/@NieuweStadsblad «flP In verzorgingscentrum Frankeland wordt donderdag 8 september een gratis ken nismakingsles Tai Chi Tao gegeven, waarvoor belangstel lenden zich telefonisch kunnen opgeven via nummer 426 49 25. Door de 'zachte' manier van bewegen is Tai Chi Tao voor vrijwel iedereen toegankelijk. Zo biedt het ook aan ouderen de mogelijkheid om op een ontspannen manier in bewe ging te blijven. In winkelcentrum Nieuwe Passage kan zondag 4 septem ber weer gewinkeld worden, want het is dan: koopzondag! De winkels zijn open van 12.00 tot 17.00 uur. Hippe kids kunnen die dag terecht bij een speciale tatoeagestand en gezellige muziek wordt toffee. Te Zanger George brengt muziek vanuit zijn muzikale winkel wagentje. verzorgd door De Muzikale Winkelwagen van zanger Ge orge. Parkeren is gratis. Elke even dinsdagmiddag kunnen senioren in ontmoe- FOTO:PR tingscentrum Oost aan de Wattstraat 35 vanaf 14.00 uur meedoen met sjoelen. Dat kost maar 75 cent. Eerst wat meer informatie nodig? Bel dan Miranda Geervliet: 248 68 88. Zij kan u er alles over vertellen. Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 Oud-staatssecretaris Frans Timmermans, nu lid van de tweede kamer, komt 7 septem ber naar Schiedam om in zaal Beatrix te praten over actuele onderwerpen als Griekenland en Libië. Timmermans heeft van 19.30 tot 21.00 uur het woord, daarna is de beurt aan de lokale politiek. In de Dorpskerk wordt zon dagavond 4 september weer een Gospelsound gehouden, dit keer uitgevoerd door het Scheveningse YMCA Gospel choir. Aanvang is 19.00 uur en de toegang is gratis. Elke maandagmiddag organi seert de Boei een inloopmid dag van 14.00 tot 17.00 uur voor (ex) kankerpatiënten en hun naasten in de Weerklank aan het Cornelia van Zanten- plein 51. Eerst wat meer informatie nodig? Anneke Crama, 470 62 37. De nieuwe cursuswijzer van de Stichting Welzijn Schiedam wordt zaterdag 3 september gepresenteerd tijdens het SWS Info Event dat van 11.00 tot 16.00 uur wordt gehouden op het Land van Belofte. Er zijn dan stand, demonstraties en er kunnen vragen worden gesteld. Voor meer informatie zie www.swswelzijn.nl. Tijdens het Tonnetje Steken, zondag 11 september, wordt er traditioneel een expositie gehouden in ontmoetings centrum 'De Werf. 'Kunst in Kethel' is te zien van. 12.00 tot 17.00 uur in het centrum tegenover de Jacobuskerk. Bluesgigant Michael Dotson treedt donderdag 1 september op in podiumcafé De Graauwe Hengst aan de Lange Haven vanaf 22.00 uur. Zaterdag 3 september vanaf 22.00 uur is de muziek terug op zaterdag met de Schiedamse formatie Mental Firecrackers. Tenniscentpim Kethelhaege krijgt zaterdag 3 en zondag 4 september een Unicef-blauw tintje. Van 13.00 tot 16.00 uur is Unicef aanwezig tijdens het jeugdtoernooi van TSN met onder andere een loterij en verkoop van unieke Unicef (tennis) artikelen. Tweekamerappartementen in de Professor Poelsflat Deze 55+ woningen liggen in de wijk Oud Mathenesse (deelgemeente Delfshaven, Rotterdam) tegen de grens van Schiedam en met verschillende winkels op loopafstand. Ook openbaar vervoer en uitvalswegen naar de A20 vindt u in de buurt. Eén maand gratis wonen! Tekent u het huurcontract in september, oktober, november of december 2011 dan krijgt u van ons één maand huur cadeau*. Huurprijzen Vanaf €435,- per maand (inclusief stook- en servicekosten). www.hypotheker.nl Kenmerken Woonoppervlakte 47,5 m2 Woonkamer 23,5 m2 Slaapkamer 11 m2 Open keuken 8,5 m2 Balkon Informatie Woonbron Delfshaven T: (010) 2441666 E: woningen@woonbron.nl Actie is geldig van 1 september t/m 31 december 21 Badkamer met toilet Eigen bergingen gezamen lijke fietsenstalling onderin het gebouw Lift aanwezig 't Rondje: gemeenschap pelijke ruimte voor bewonersactiviteiten Uitzicht aan de achterzijde op het groen denkt durft doet

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 28