AAP Lange Nieuw- straat tijdelijk buiten gebruik Start plaatsing afvalcontainers Zuid Wijkoverleg Schiedam Kethel Wijkoverleg Schiedam Nieuwland gemeente Schiedam In verband met de herinrichting van de Plantage en werkzaamheden aan de Lange Nieuwstraat kunnen vuilniswagens de afvalverzamelpunten niet bereiken en legen. Daarom is het Afval Apart Punt (AAP) op de Lange Nieuwstraat buiten gebruik gesteld. Omwonenden kunnen gebruik maken van andere AAP- en in de omgeving zoals in de Hoofdstraat en op de kruising Grevelingenstraat/Nieuwe Haven. Ook bij veel winkelcentra zijn AAP-en aanwezig. Daarnaast kunnen bewoners afval kosteloos aanbieden op het afvalbreng- station van Irado (Fokkerstraat 550). Na afronding van de werkzaamheden, volgens planning in december 2011, wordt de AAP opnieuw in gebruik genomen. De gemeente Schiedam zamelt restafval zo \eel moge lijk via containers in. Zo draagt zij bij aan een schoner Schiedam en levert haar aandeel in de strijd tegen zwerfvuil en meeuwenoverlast. In de maanden septem ber en oktober worden in Schiedam Zuid afvalcontai ners geplaatst. In de afgelopen jaren zijn verschillende wijken voorzien van ondergrondse- en bovengrondse afvalcontainers. Nu is Schiedam Zuid aan de beurt. Plaatsing afvalconta'iners Op 28 juni 2011 heeft het college van burgemeester en wethouders ingestemd met het definitief plaatsingsplan afvalcontainers Zuid. De plaatsing van de containers vindt plaats in september en oktober 2011. De werk zaamheden worden uitgevoerd op werkdagen tijdens werkuren. Er kan kortdurend verkeer- en geluidsoverlast optreden. Van zakkeninzameling naar containers Voor een soepele overgang van zakkeninzameling naar de inzameling door middel van de containers worden alle containers in Zuid in één keer opengesteld voor gebruik. Bewoners worden schriftelijk geïnformeerd over het moment van ingebruikname. Voor meer informatie over de realisatie kunt u terecht bij Irado via telefoonnummer 010-2621000 of per email via info@irado.nl. Het wijkoverleg van de wijk Kethel vindt plaats op: Datum: maandag 12 september 2011 Locatie: Schietbaanstraat 32 Aanvang: 20.00 uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Opening 2. Herinrichting Beatrixlaan en omgeving 3. Verslag vorige vergadering 4. Vouchers stand van zaken wijkbudget overzicht 5. Wijkbudget 2012 en verder 6. Presentatie Meerjarenonderhoudsprogramma Be heer Openbare Ruimte 7. Mededelingen vanuit de gemeente/langlopende za ken 8. Rondvraag Informatie of aanmelden? Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesmana- ger, de heer C.K. Stuart. Hij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Kethel'. Het wijkoverleg van de wijk Nieuwland vindt plaats op: Datum: donderdag 15 september 2011 Locatie: Wijkcentrum, Dr Willem Dreesplein 1 Aanvang: 19.45 uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Opening 2. Presentatie Meerjarenonderhoudsprogramma door afdeling BOR 3. Bespreken verslag vorige vergadering 4. Wijkbudget bespreken en nieuwe aanvragen 5. Schouw openbare ruimte in de buurten Spierings- hoek en Staatsliedenbuurt door Herman Kriek, Wijktoezichthouder Nieuwland 6. Vouchers stand van zaken 7. Rondvraag en sluiting Informatie of aanmelden? Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- maftager, de heer Darius Spencer. Hij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact® schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Nieuwland'. Mededelingen omgevingsrecht Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-) stukken meer informatie verkrijgen bij het Omgevingsloket, Stadserf 1, van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur en na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 tof 20.00 uur en op vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur. Het Omgevingsloket is telefonisch bereikbaar via 14 010. Aanvragen Keerwand bij onderdoorgang A20 met de activiteit slopen, het verwijderen van asbest, binnengekomen 25 augustus 2011. Dr Schaepmansingel 5, 3118 XH met de activiteiten bouwen, afwijken van bestemmingsplan; binnenplans, slopen en brandveilig gebruik van bouw werken, twee bestaande bouwwerken slopen en één nieuwbouw geplaatst, binnengekomen 26 augustus 2011. Verlenging beslistermijn Tuinlaan 50, 3111 AW met de activiteiten bouwen en veranderen van beschermd rijksmonument, interne wijziging, verlengt met 6 weken (12 november 2011). Verleende vergunningen Reguliere procedure Havenstraat 28, 3115 HD met de activiteit bouwen, nieuwbouw van een bedrijfsruimte, verleend 22 augustus 2011. Hermanus M H Coenradistraat 12, 3123 CM met de activiteit bouwen, het plaatsen van een dakkapel plaatsen, verleend 25 augustus 2011. Portugaalsestraat en Hoofdstraat met de activiteit kappen, het kappen van twee bomen, verleend 22 augustus 2011. Stadsbreed (1) met de activiteit kappen, het kappen van zeven bomen, ver leend 22 augustus 2011. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde omgevingsvergunning) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift (onder vermelding van ons kenmerk) bij burgemeester en wet houders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een vèrzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Meldingen Marconistraat 105A, 3112 EM met de activiteit slopen, verwijderen van asbest, 23 augustus 2011. Molensingel 131, 3121 VL met de activiteit slopen, verwijderen van asbest, 23 augustus 2011. Meldingen worden gepubliceerd ter informatie. Hiertegen is geen zienswijze, bezwaar en beroep mogelijk. Splitsingsvergunning Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-) stukken meer informatie verkrijgen bij het Omgevingsloket, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur en na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 tot 20.00 uur en op vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur. Het Omgevingsloket is telefonisch bereikbaar via 14 010. Van Swindenstraat 51 A/B, 3112 MG; het splitsen in twee appartements rechten, verleend 22 augustus 2011. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na bekendma king daarvan een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA te Schiedam. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten: naam en adres van belanghebbende. de dagtekening. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht. de gronden van het bezwaar. een volmacht, indien het bezwaar niet door de belanghebbende maar door een ander, namens hem, wordt ingediend. U wordt verzocht een kopie van het besluit waartegen het bezwaar is gericht mee te zenden. Het indienen van een bezwaarschrift heeft geen opschortende werking. De indiener van het bezwaarschrift kan, als onverwijlde spoed dat - gelet op de betrokken belangen - 'vereist, eveneens een voorlopige voor ziening vragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, Postbus 50951, 3007 BM te Rotterdam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 6