Huismus Wie hulp nodig heeft staat niet alleen Stem ook op De Babbersmolen Nieuwe vrienden Nieuwe vriendin in je nieuwe team? Plaats een foto en win een prijs Film Kaarten winnen voor bekertoernooi GGZ DELFLAND E3 gj EÜ121 SI Q Service Altijd actueel: de weekkrant.nl www.deweekkrant.nl/nieuwevrienden In Wenneker Cinema draait don derdag 8, vrijdag 9 en zaterdag 10 september vanaf 21.00 uur Happythankyoumoreplease. Kaar ten reserveren via de website. www.wennekerpand.nl ilMÉÜÜÉJii Het asiel heeft drie binnenkatten die graatje- mager binnenkwamen, maar nu weer mooi zijn opgeknapt en klaar zijn voor een nieuw gezin. Hoeven niet per se bij elkaar. FOTO; RICK v. helden Regio (Bijna) landskampioen FC Twente speelt woensdag 21 september om 20.00 uur een bekerwedstrijd tegen en bij w Zwaluwen. Het Nieuwe Stadsblad mag voor deze voetbalkraker 5x2 kaarten verloten onder haar lezers. Wat moet je daarvoor doen? Ga vanaf dinsdag 13 sep tember naar de Klik&Win- actie op www.nieuwestads- blad.nl en beantwoord de vraag. De actie loopt tot en met 19 september. Geen zin om daarop te wachten? De kaartverkoop voor niet-le- den begint 12 september. Behalve in de kantine van Zwaluwen zijn kaarten ook verkrijgbaar bij Mart van Dam, de Loper 42 en bij Sneakers, Liesveld 122. Jaarlijks krijgt één op de vier Nederlanders rechtstreeks - dus zelf - te maken met problemen op het gebied van de geestelijke gezondheid. De problematiek varieert van relatief kortdurende klachten tot aandoeningen waarbij langdurige begeleiding en behandeling noodzakelijk is. Waarmee kunnen wij u helpen? GGZ Delfland is een belangrijke aanbieder van geestelijke gezondheidszorg bij u in de gemeente. GGZ Delfland streeft ernaar om u te begeleiden naar een teven waarin de klachten niet meer, of niet meer allesbepalend, aanwezig zijn. Wij werken daartoe nauw samen met ziekenhuizen, collega-instellingen en maatschappelijke organisaties. Een locatie bij u in de buurt Wij hebben verschillende locaties bij u in de buurt: in Vlaardingen aan de Schiedamseweg, in het Vlietland Ziekenhuis in Schiedam en aan de Stadhouderslaan in Schiedam. Daanaast vindt u ons ook in het Sint Franciscus Ziekenhuis in Rotterdam. Een overzicht van al onze overige locaties vindt u op www.ggz-delfland.nl. Aanmelden Nadat uw huisarts u bij ons heeft aangemeld, wordt er binnen 24 uur door ons een afspraak met u gemaakt voor een eerste gesprek. U kunt zich ook aanmelden via telefoonnummer: oio - 246 39 00. Persoonlijke zorg dichtbij Schiedam De Schiedamse Bab bersmolen is één van de zeven genomineerde molens voor de BankGi- ro Loterij Molenprijs. De winnende molen krijgt 50.000 euro en mag daarmee een plan uitvoe ren dat bijdraagt aan het verbreden van draagvlak voor de molen. Het plan waarmee de Schiedamse molen hoge ogen wist te gooien bij de jury is de reconstructie van de molenaarswoning van de uit 1710 stammen de Babbersmolen en het herstellen van het erf. Hier moet onder meer een moestuin gemaakt. De jury vond dit een komen met klassieke groen- bijzonder originele aanpak. Oude tijden herleven straks bij De Babbersmolen. F0T0:PR ten en een boomgaard met ouderwets laaghangend fruit. Daarmee worden belangrijke elementen van het leven van een molenaarsgezin zichtbaar Molens waar de Babbersmo len de strijd mee aangaat zijn onder meer een zaagmolen in Warffum, een krijtmolen in Amsterdam en een watermo len in Heerlen. Via de website www.mo- lenprijs.nl kan het publiek tot 28 september stemmen. De winnaar wordt donder dag 29 september bekend gemaakt.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 33