Audi A8 Hybrid EA.van der KOOIJ HX1: Peugeot komt met limousineconcept Zuinig ruimtewonder De nieuwe Toyota Prius Wagon krijgt belastingvrijstelling Nog even geduld Alsnog een Chrysler Delta Williams en Jaguar De AGILA Weqenbelastinqvrii. Én 1.000,- cash retour. Schiedam, 's-Gravelandseweg 383, (010 462 10 33. www.pavanderkooij.nl Autonieuws Altijd actueel: de weekkrant.nl www.deweekkrant.nl/auto Tijdens het prestigieuze concours d"elegance van het Californische Pebble Beach trok Lexus het doek af van de nieuwe GS die in Europa alleen als hybride wordt geleverd. www.deweekkrarrt.nl/auto O» Ondanks het tonen op de autotentoonstelling van Detroit, gaat er geen Lancia Delta vermomd als Chrysler naar Amerika. Het model komt echter wel als Chrysler Delta op de Engelse markt, omdat daar alle Lancia- en Chrysler- producten onder de Ameri kaanse merknaam worden geleverd. Jaguar en Williams werken samen aan een zogenaamd Kinetic Energy Recovery System waarmee remener- gie kan worden teuggewon- nen en omgezet in extra vermogen. In de Formule 1 wordt dit al toegepast. Wil liams wil graag meer gaan samenwerken met de Britse fabrikant. Laag en lang, de nieuwe topklasse van Peugeot. Tijdens de lancering van de Peugeot 508 werd al verteld dat er over enige tijd weer plaats zal zijn voor een groter model in de Peugeot-range, een model dat met tradities zal breken. De op de IAA te onthullen HX1 concept is daar beslist een voorbode van. De carrosserie meet bijna vijf meter in lengte, maar blijft met 1,37 meter uiterst bescheiden in hoogte. Het is een echte limousine met deuren die tegen de rijrichting openen en uitschuifbare extra stoelen achterin. De techniek: HYbrid4 en dat resulteert in een C02-uitstoot 83 g/km. Grappig: de Carrara marme ren afwerking van de console. Ook al duurt het nog tot medio volgend jaar voor dat de auto in de showroom staat, op de komende IAA toont Audi de definitieve productieversie van de A8 Hy brid. Deze maakt gebruik van dezelfde aandrijflijn als de Q5 Hybrid: een 4 cilinder 2.0 TFSI met 245 pk en 480 Nm. De auto sprint in 7,7 seconden naar de 100 en heeft een C02-uitstoot van 148 g/km. De auto kan elektrisch rijden (3km). Met zijn trendy ontwerp steelt de Opel Agila overal de show. De nieuwste uitvoering is bovendien bijzonder zuinig én wegenbelastingvrij. Tegelijkertijd biedt de Agila comfortabel plaats aan vijf personen en is het rijgedrag te vergelijken met auto's uit een hogere prijsklasse. Toch stapt u nu voor 8.995,- al in! Daarbij ontvangt u na aankoop nog eens 1.000,- retour op uw rekening en dat komt bovenop de deal die u in onze showroom maakt. Mooi meegenomen toch? Wir leben Autos. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km: 11,0 - 3,5; kms/liter: 9,1 - 28,6; C02 gr/km 259 - 94. Prijs incl. BTW en BPM, exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. De 1.000,- cash wordt rechtstreeks door General Motors Nederland B.V.-uitgekeerd op de bank/girorekening van de koper, na aflevering/registratie van een nieuwe Opel Agila. Dit aanbod geldt voor nieuwe klantenorders (particulier/KZM) van 1 juli t/m 30 september 2011 met een uiterlijke kentekenregistratiedatum van 30 november 2011Zie voor volledige voorwaarden www.opel.nl. Wijzigingen voorbehouden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 37