Super aanbieding Gebr. v/d Bosch keukens fiead ENPR Bi] Kraamzorg de Waarden Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. Gebr. v/d Bosch keukens www.vdboschkeukens.nl Fat Cni Chiian Tel. 010 - 474 80 79 ijl Financieel medewerk(st)er Fiead is een dynamisch administratie- en belastingadvieskantoor gevestigd in het centrum van Schiedam. Met een jonge ploeg van twintig medewerkers verdeeld over vier teams nemen we de tijd voor iedere opdrachtgever, groot of klein, en dat al bijna veertig jaar. Wij denken mee en bieden ondersteuning op maat. Sleutelwoorden in relaties met anderen zijn vertrouwen en toewijding. Bezorger (MA/) tfr-ï'ff Afiij'd attneel; de weekkrant.nl woensdag september 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 46 - sta jij ais kiant centraat - kun je 24 uur per dag terecht - krijg je een persoonlijke intake - kun je een borstvoedingsbijeenkomst bijwonen - krijg je assistentie tijdens de bevalling - krijg je professionele kraamzorg - aandacht en zorg voor de overige gezinsleden krijg je toegang tot 'mijn de Waarden', waar je je zwangerschap en ontwikkeling van je kindje van week tot week kunt volgen, telkens met passende tips en adviezen. Kortom, een onvergetelijke kraamtijd! Kijk voor meer informatie op www.kraamzorgdewaarden.nl of bel 0900 - 5722646 Hoekkeuken 245 x 230 compleet met carouselkast Multiplexblad met ingefreesde spoelunit koelvries, oven, kookplaat, schouw en vaatwasser in 70 kleuren/modellen leverbaar Alleen kasten zonder blad en apparatuur voor 2195,- Industrieweg 26 Tel. 010-4601905 3133 EE Vlaardingen Fax 0104354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur -16.00 uur Zaterdag 10.00 uur -14.30 uur Tai Chi is een ontspannen erv weldadige manier van bewegen. De langzame en geconcentreerde bewegingen, gecom bineerd met een uitgebalanceerde ademhaling brengt zowel bet lichaam als de geest tot rust. Bij onze tai chi-lessen wordt tai chi gecombineerd met qi-gong, ademha lingsoefeningen en meditatie-momen ten. Deze combinatie levert een hron van energie op. Werk aan je vitaliteit en zit lekkerder in je vel! Kom op dinsdag 13 september van 19 tot 20 uur naar de gratis introduktieles. SPORTSCHOOL EGBERTH THOMAS Vetteoordskade (zijstr. Westhavenkade) Vlaardingen www.sportschoolthomas.nl Het Stedelijk Museum Schiedam zoekt voor haar beveiliging een Medewerker beveiliging (m/v) 36 uur per week (1 fte) Kijk voor een uitgebreide vacaturetekst op www.stedelijkmuseumschiedam.nl Openingstijden: Mai/mVrij MOu - 12:30tt 13:00u - 27:QQu 9:00u 13:00u LEEFLANG De grootste cadeaupapier leverancier uit de regio zoekt: Een heftruckchauffeur en Een technisch operator Voor de functie van heftruckchauffeur zoeken wij: - Iemand in het bezit is van een heftruckcertificaat. - Die netjes en precies werkt. - Stressbestendig is. - Zelfstandig kan werken maar ook in team verband. - En de Nederlandse taal beheerst. Voor de functie van technisch operator zoeken wij: - Iemand die onze omrolmachines instelt en optimaal laat produceren. - Zich graag wil verdiepen in deze machines. - Verstand heeft van elektra. - Stressbestendig is. - Flexibel. - En vooral weet van aanpakken. Wil jij werken in een jong, dynamisch en leuk bedrijf? En heb jij interesse in één van deze functies? Stuur dan je CV naar: Enper Giftwrap B.V. Trawlerweg 2 3133 KS Vlaardingen T.a.v. J. Mooren Minimaal drie dagen per week Wie zoeken wij? Iemand die: - minimaal MBO werk- en denkniveau heeft; - gepassioneerd zijn werk beleeft; - oog voor detail heeft; - (klant)vriendelijk is; - een echte teamspeler is. Wat kunnen je werkzaamheden worden: - het verwerken van administraties op kantoor en bij klanten; - het controleren van boekhoudingen; - het verzorgen van aangiftes omzetbelasting; - het verzorgen van correspondentie naar klanten; - het onderhouden van contacten met klanten. Wat biedt Fiead je: Als jij de juiste kandidaat bent, kun je rekenen op een uitdagende functie in een informele werksfeer met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Mail je CV met motivatie naar info@fiead.nl ter attentie van Paul Heuker. Je kunt reageren tot en met 15 september. fltttêl tivits timtniilrttiis Electro World - Vogel is dé speciaalzaak op het gebied van wit- en bruingoed in Vlaardingen en omliggende gemeenten. De winkel is modern van opzet en in een warme ambiance worden producten verkocht van gerenommeerde merken. Als één van de weinigen in deze branche hebben wij nog een eigen technische dienst. Onze service blijft daarom, ook na de verkoop, op hoog niveau. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een full-time Functie inhoud: De werkzaamheden bestaan uit het bezorgen, installeren en demonstreren van diverse groot huishoudelijke en audiovisuele apparaten bij onze klanten thuis. Je bent, als laatste schakel in het verkoopproces, mede verantwoordelijk voor de tevredenheid van onze klanten. Functie eisen: Leeftijd 20-30 jaar Representatief met een goed gevoel voor service Positieve werkhouding en inzet In het bezit van rijbewijs B Beschikken over enige technische kennis en affiniteit met onze branche Wij bieden je een leuke baan met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waarin tevens ruimte is voor enig eigen initiatief. Als je je kunt vinden in bovenstaand profiel, stuur dan vóór 3 februari 2010 een brief met pasfoto per e-mail vacature@electroworld-vogel.nl of per post t.a.v. dhr. R. Vogel, Eendrachtstraat 6, 3134 GL Vlaardingen. Voor meer informatie, bel (010) 434 39 54 of kijk op www.electroworld-vogel.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ^2203)

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 46