Werkdruk 'We doen graag dingen die we normaal niet zouden doen' kuiken Vertrouwenslijn helpt bij aangifte Lange vrachtwagens voor meer vervoer en minder uitstoot Onmisbaar MONTEURS GEZOCHT! Kom dan werken als monteur bij Kuiken! Werken Plus Altijd actueel: de weekkrant.nl Maar liefst 40 procent ergert zich aan de extra drukte die wordt veroorzaakt door het overnemen van werk van vakantievierende collega's. Dit blijkt uit onderzoek van NationaleVacaturenbank.nl. Toch draagt tweederde van de werknemers het werk niet over aan collega's, om dat ze doorwerken tijdens hun vakantie of omdat ze het niet vertrouwen. Zwaargewicht Aan vrijwilligers worden steeds hogere eisen gesteld. Dat maakt dat ze steeds moeilijker te vin den zijn, terwijl ze tegelijkertijd steeds harder nodig zijn. www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl/banen Toerisme is big business. Vooral in de zomermaan den trekken massa's wes terlingen de wereld over en geven daarbij vele miljarden uit. Toerisme is economisch gezien voor Nederland niet heel groot (5 miljard euro, 2 procent van ons bbp), maar voor een noodleidend Grie kenland is het de belang rijkste bron van inkomsten; de sector is goed voor 18 procent van het bbp. De belangstelling voor een land als Griekenland past prima bij het vakantiege drag van menig toerist. Dat blijkt uit een wereldwijd onderzoek van de grote reisorganisatie Kuoni naar ons vakantiegedrag. Zon, zee, cultuur en avontuur scoren hoog. We doen graag dingen die we normaalge sproken niet zouden doen. De top vakantiebelevenis sen is het bezichtigen van Cultuur snuiven. mooie plekken (74 procent), plezier hebben (65 procent), buitenlandervaringen opdoen (57 procent), cultuur snuiven (49 procent) en het opdoen van culinaire ontdekkingen (47 procent). Vooral jonge Nederlandse reizigers in de leeftijd van 25 tot 34 jaar geven aan dat ze lol maken het belangrijkst vinden. Kuoni verwacht dat in de toekomst het verkennen van onbekende plekken, duurzaamheid en ecotoerisme steeds belangrijker worden. Reizigers zullen meer verantwoordelijkheid voelen om bij te dragen aan de ge bieden die zij bezoeken. Luxe blijft echter altijd prioriteit. de kennis in je hoofd hart voor je klant de techniek in je vingers en sta je stevig in je schoenen? ofberoek de opott dagen wm Kuiken Numanschrp op f en 17 septembei ftvw kinken nl/opendagen}. CONSTRUCTION EQUIPMENT Zelfstandig werken Dynamisch uitdagend Werken in je eigen regio A-merken Moderne technieken Hydrauliek elektronica dieselmotoren Kuiken Academy Doorgroeimogelijkheden Professionele organisatie met sociaal karakter Leuke en hulpvaardige collega's Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Kijk op www.kuikeri.nl/monteurs Sinds kort is er een lan delijke vertrouwenslijn afpersing. De vertrouwens lijn heeft tot doel slachtof fers ertoe te bewegen naar buiten te treden, zodat de afpersing beëindigd kan worden. Op het nummer 06-22962771 kunnen slachtof fers van afpersing terecht met hun verhaal. Er worden jaarlijks slechts tachtig afpersingszaken gemeld aan politie en justitie en dat is maar het topje van de ijsberg. Angst voor represailles en gebrek aan vertrouwen in de politie zijn onder meer redenen waarom er 'geen aangifte wordt gedaan. De vertrouwenslijn kan dat beeld veranderen. De vertrouwenslijn is er voor on dernemers, is onafhankelijk en de anonimiteit van de bellers is gewaarborgd. ADVIiES Ut De Geschillenadviescommissie werkt voor de volgende woningcorporaties in Rotterdam en in de regio: Havensteder, Woonvereniging Patrimonium Barendrecht en Woonstad. Deze corporaties beheren in totaal ruim 100.000 woningen. De taak van de commissie is het adviseren van de besturen van de betrokken corporaties over de afhandeling van geschillen die door huurders bij de commissie worden ingediend. De commissie bestaat uit vijf leden en een voorzitter en is onafhankelijk; commissieleden mogen dan ook geen binding hebben met een van de genoemde corporaties en/of hun huurdersorganisaties. Naast de voorzitter nemen steeds twee commissieleden volgens rooster aan de hoorzit tingen deel. In verband met het volgens rooster cftreden van één van de commissieleden per 31 december 2011 zoeken wy een UD VAN DE GESCHILLENADVIESCOMMISSIE V/M met gedegen technische en bouwkundige kennis, bij voorkeur opgedaan in de volkshuisvesting. Uw taken Voor een uitgebreide taakomschrijving kunt u de profielschets downloaden vanaf'onze website: www.geschillenadvies.com Wij bieden u Aan het lidmaatschap van de Geschillenadviescommissie is een passende vergoeding verbonden. Uw reactie en informatie Leden van de commissie worden benoemd voor een periode van drie jaar. Wanneer u geïnteresseerd bent in de functie kunt u tot en met 25 september 2011 uw sollicitatie richten aan de secretaris van de Geschillenadviescommissie, mevrouw R.A. Schipperus-van Oosterom, via postbus 18, 2650 AA Berkel en Rodenrijs of via info@geschillenadvies.com Als u meer inhoudelijke informatie wenst kunt u contact opnemen met de voorzitter: mevrouw mr. M.P.C Kaptein, tel. 0620-012167 of met de heer B.P. van der Ploeg, tel. 0623-548221. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 47