Brandersfeesten, Irado u, irado een schone én gezellige combinatie! Tot ziens op de Brandersfeesten! Rinkeldekinkel! Bliksemsnelle Bezems Om door een ringetje te halen! Knijp jij 'm? Schoon is fijn- Ervaar het op 't Irado Spelletjesplein Het Grote Grabbelen Dit weekend staat Schiedam weer drie dagen geheet in het teken van de Brandersfeesten. Net als de meeste Schiedammers, verheugt Irado zich ook dit jaar weer enorm op het grootste evenement van de stad. We doen er dan ook alles aan om het schoon, overzichtelijk én natuurlijk gezellig te laten verlopen! En ook dit jaar komt u ons niet alleen tegen in actie. Op zaterdag varen we mee in de gondelvaart en op zondag kan iedereen - groot maar vooral ook klein - kennismaken met ons werk op het Irado Spelletjesplein. U komt toch ook? Veeg maar door het poortje heen Met een straatbezem veeg je gemakkelijk de straten schoon. Moeilijker is het om een plastic flesje door een poortje heen te vegen. Kan jij het? Pak de hamer en sla zo hard als je kunt op de knop. Hoor je een bel rinkelen? Dan heb je raak geslagen! Onze bezems vegen bliksemsnel de straten schoon. Maar hoe snel kan jij ze vangen als ze plotseling de lucht vallen? Als Irado schoonmaakt, is alles weer om door een ringetje te halen. Onze medewerkers zijn daarna vaak niet zo schoon meer... Gooi raak en haal de Irado-pop door een ringetje! Tarzan in Schiedam Irado verzorgt ook de bomen en planten in de stad om een jungle te voorkomen. Toch zijn er genoeg bomen om aan te slingeren. Klim in het touw en probeer, als een echte Tarzan in Schiedam, het langste te blijven hangen! Say cheese! Kruip achter het stuur van een echte veegwagen en say cheese! De foto kun je na afloop van de Brandersfeesten downloaden op de website van Irado. Wij verzorgen het onderhoud van de openbare ruimte. Bang voor afval ben je natuurlijk niet! Maar je komt het ook liever niet tegen. Haal zoveel mogelijk afval weg vuilknijper en gooi het land. Kabouter PLOF PLOF! Dat hoor je als je de vuilnszak weggooit. Gooi hiermee de kabouters op de rand van de vuilniswagen omver. Raak ze allemaal! Normaal zit er puin in de enorme Irado Big Bag. Nu zit die grote zak vol met kleine cadeautjes. Laatje volle stempelkaart zien en je mag grabbelen! Irado, voor een schone, leefbare stad Met 300 collega's zorgt Irado voor een schone, leefbare stad. Dit doen we onder meer door afval in te zamelen, plaagdieren te bestrijden, het openbaar groen te onderhouden en de straten te reinigen. Meer informatie vindt u op onze website www.irado.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 9