Roerend afscheid Happy Palace Klik en win Win een vierdaags arrangement naar de Eifel voor twee personen College Poes Milo weer veilig thuis Ooievaar maakt rustig ochtendwandelingetje De nieuwe najaarskollektie is binnen RECORD my GOUDPRr Verkoop het nu Ik wil uw goud Potma Edelmetaal DEZE WEEK FABRIEKSLEEGVERKOOP! Massief houten vloeren Massief eiken vloerdelen ItZ€9,98 pm! rwr«r;:r„7rr- €9,98 p-2 Exclusieve Specialiteiten uit Kanton, Sichuan en Mongolië ONBEPERKT ETEN... Maar wel aan tafel geserveerd!!! Keuze uit de exclusieve Kanton, Peking en/of Sichuan keukens Per persoon maar €15.95* SPECIAAL FAMILIE AFHAAL MENU Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 28 september 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 5 www.deweekkrant.nl/actie Als het nieuwe college compleet is, wordt er vrijdagavond een extra raadsvergadering ingelast. Aanvang is 17.00 uur in de Aleidazaal. Het laatste nieuws op onze site. www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Hij had er een hele reis op zitten, de zwart/witte Milo. Begin augustus verdween hij uit Groenoord toen zijn baasjes op vakantie waren en een oppas hem en twee andere katten van eten en drinken zou voorzien. De familie Was verdrietig en wanhopig. „We hebben overal flyers opgehangen, bij alle dierenartsen en asiels in de buurt gevraagd of ze een kat gevonden hadden, maar niets. Hij was spoorloos ver dwenen", vertelt Joke Wou denberg. Op de verjaardag van haar man werd nota bene pok nog eens de rode kater van het gezin doodgereden. In een laatste wanhoopspo ging stuurde de familie afge lopen week een mail naar de redactie met het verzoek de foto van Milo te plaatsen. En met succes! Binnen een dag werd teken van leven verno men van de kater uit Nieuw- land. „Iemand meldde zich in het asiel met het verhaal dat hij deze kat al een tijdje van eten voorzag in Nieuw- land." Na tien jaar heeft Thea ter aan de Schie afscheid genomen van theaterdi recteur Frank Lissenburg. Maandagavond was er een afscheidsreceptie waarin hij uitgebreid werd bedankt. Van de redactie Schiedam Onder leiding van Frank Lis senburg heeft Theater aan de Schie zich de afgelopen tien jaar ontwikkeld tot één van de grootste culturele instellingen en ontmoetingsplekken in de stad. Een aantal hoogtepunten van zijn periode als theaterdirec teur passeerden maandagavond •de revue. Allereerst de enorme groei die het theater de eerste vijf jaar realiseerde: van 40.000 naar ongeveer 80.000 bezoekers per jaar en de tienjarige jubile umvoorstelling waar het team van Theater aan de Schie heeft laten zien wat voor geweldige evenementen zij kan neerzet ten. Ook was er een groei van de ge- Schiedam Een oplettende amateurfoto graaf zag deze week een par mantige ooievaar lopen over het pad achter het Windas. Een fietster die kwam aan gereden deed alle moeite de parmantige vogel te ontwij ken en niet te storen tijdens zijn ochtendwandelingetje, maar uiteindelijk sloeg hij voor alle zkerheid toch maar zijn vleugels uit. In het landje erachter, dat net was gemaaid, liepen nog drie andere ooievaars. Maar al leen deze stapte rustig het fiets pad op en stak over of hij het zijn dagelijks werk was. Schiedam kwam onlangs po sitief in het nieuws over broed- vogels. Terwijl elders in Ne derland de populaties alleen maar afnemen, wordt hier in Schiedam juist meer .dan ooit gebroed door allerlei soorten weidevogels. Misschien zien we dan vaker gevleugelde vrienden de gebieden rond de woonwij ken aandoen. Het voorval uitgebeeld in een collage van fotograaf Paul Meuldijk. FOTO: PAUL MEULDIJK middelde bezetting in de afgelo pen twee jaar, terwijl de branche kampt met een teruggang. Culturele kaart Het theater heeft bekendheid gekregen binnen en buiten de stad en daarmee heeft Frank Lissenburg een belangrijke bij drage geleverd om Schiedam op de culturele kaart te zetten. Inmiddels weten steeds meer partijen Theater aan de Schie te vinden als evenementenlocatie en steeds meer mensen binnen en buiten Schiedam vinden hun weg naar het theater voor een bezoek aan een voorstelling. Het bestuur van Theater aan de Schie onderzoekt op dit moment de verschillende mo gelijkheden voor een geschikte opvolger. Momenteel zitten zij in een be slissende fase en binnenkort zal bekend worden gemaakt wie de nieuwe theaterdirecteur wordt. Nog even geduld. Een roerend afscheid viel Frank Lissenburg ten deel maan dagavond. FOTO: JAN VAN DER PLOEG U ontvangt direct de hoogste contantprijs voor sieraden, heel of kapot, munten, goudharen, tandengoud zilver/ guldens, rijksdaalders, bestek, brood- manden,diamant, briljant en horloges: Cartier, Rolex, Breitling. Omega enz. Papestraat 28 - 2513 AW Den Haag Tel. 070-3636666 DL t/m za. 11.00 - 17.00 uur www.potma-edetmetaal.rtl 2 cm dik, 19 cm breed, rondom veer en groef. Van 49,98 nu €5,98 Pm2 Laminaat met v-groef Met v-groef Van 24,98 pm2 nu voor maar €1,98 pm2 Rondom veer en groef, behandeld n tegen kromtrekken. Van 59,98 pm2 nu f J - -.3 Quickstep laminaat Met v-groef, verschillende kleuren, tot 25 jaar garantie geen 39,98 pm2 geen 50 29. 98 pm2, geen 19,98 pm2 maar uitlopende kiemen. Lamelparket Beuken Legklaar. afgelakt, dikke toplaag, De eerste die kan aantonen dat een ander goedkoper is op onze houten vloeren krijgt het verschil pm2 duizendvoudig terug! Eiken Lamelparket 19 cm breed legklaar. k&k afgewerkt, eiken toplaag. Bebo Parket Bovenlandweg 10, Vriezenveen Tel: 0546-750238 www.beboparket.nl Prijzen zijn ex. BTW icm. Ondervloer Voor openingstijden zie website! "voor Chinees eten op niveau" Een reeds omvangrijke vaste klantenkring weet met grote regelmaat de weg naar ons restaurant te vinden. Onze grootste wens is om nog meer liefhebbers van de Aziatische keuken met onze culinaire hoogstandjes te verrassen. Maak nu kennis met topkwaliteit voor een zeer vriendelijke prijs. *Deze aktie is niet geldig op zondag; reserveren gewenst Voor 3 personen 21.00 nu €15.00 (Geldig t/m eind oktober) Nieuwlandplein 18-19 31 18 AD Schiedam Telefoon/fax: 010-473 95 42 dinsdag gesloten

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 5