Gemeenteberichten I Gemeenteberichten Gemeenteberichten in nieuw jasje Uitnodiging informatiebijeenkomst gemeente Schiedam BBBMil W"Mr,jw a 5 OKTOBER 2011 - PAGINA 1 Bouwstoffen Fietspad ïangs de Harre weg _„,,k v,M>r Ewnementenvargonntag Bcncluxlijn A -i "ztxstsg*. Ss-r5, Sfec S? "S «Sg^5^ js gagST-" «ga g**" rr' - - Eén van de eerste Gemeenteberichten van de gemeente Schiedam, verscheen, stamt uit juni 2001. i, die toen nog in zwart-wit Voor u ligt de eerste Gemeenteberichten nieuwe stijl; de vertrouwde Schiedamse actualiteiten in een ander jasje. Elke woensdag vindt u hier - in het hart van deze krant - het laatste nieuws en de offi ciële mededelingen en bekendmakingen. Grootste veranderingen Gemeente Schiedam wil herkenbaar en duide lijk communiceren met haar inwoners. Daarom hebben we gekozén voor een nieuwe vormge ving van Gemeenteberichten die aansluit bij de lay-out van www.schiedam.nl. De grootste veranderingen zijn: een vaste plek in de krant; altijd het hart:" vaste rubrieken, zoals 'Uit de portefeuille van' en 'Ambtenaar in beeld'. een overzichtelijke opmaak. meer korte berichten met doorverwijzingen naar de website. Bezorgklachten Het Nieuwe Stadsblad wordt elke woensdag huis-aan-huis bezorgd, met uitzondering van de adressen met een Nee-Nee sticker. Heeft u onverhoopt het Nieuwe Stadsblad niet ont vangen? Bezorgklachten kunt u telefonisch doorgeven via 0900 - 424 57 26 of online via www.deweekkrant.nl/verspreidklachten. Gemeenteberichten op internet Heeft u een Nee-Nee sticker, maar bent u wel geïnteresseerd in het gemeentelijk nieuws? Elke donderdag is de laatste Gemeenteberich ten ook terug te vinden op www.schiedam. nl/nieuws. Het ontwerp bestemmingsplan en de omgevingsvergunnin gen liggen vanaf 6 oktober ter inzage en zijn terug te vinden op www.schiedam.nl. EVENEMENTENLADDER De gemeente Schiedam organiseert op dins dagavond 18 oktober 2011 een informatiebij eenkomst over het ontwerp bestemmingsplan A4 en de omgevingsvergunningen voor het casco en de extra geluidsschermen ter hoogte van sportpark Harga. Tijdens deze bijeenkomst wordt informatie ge geven over de procedures en de mogelijkheden om zienswijzen in te dienen. Daarnaast heeft u de mogelijkheid om vragen te stellen. Locatie: Blauwe Brug, Bachplein 590, Schiedam. Tijd: 19.30 tot 22.00 uur, inloop vanaf 19.00 uur. Op maandag 26 september vierde echtpaar Feijen - Troost hun briljan ten bruiloft. Burgemeester Leemhuis gaf de 65ste huwelijksdag van het echtpaar een extra feestelijk tintje door bij hen op visite.te gaan en hen namens het gemeentebestuur de felicitaties over te brengen. Echtpaar Feijen - Troost woont sinds kort in het Jacobs Gasthuis waar zij het erg naar hun zin hebben. Wethouder Menno Siljee verrichtte samen met de wethouders Pieter Kromdijk (Maassluis) ën Cees Oosterom (Vlaardingen) en vestigingsma nager UWV Werkbedrijf Waterweg Noord, Dees Scholten, de officiële opening van Go Startpunt Leren Werken. Go is een samenwerkingsverband van UWV WERKbedrijf en de ge meenten Maassluis, Schiedam en Vlaardingen. Jongeren tot 27 jaar zijn bij Go welkom voor een adviesgesprek over leren en/of werken, over de Wet investeren in jongeren (WIJ) en de Werkloosheidswet. Op zaterdag 1 oktober vond het wijkfeest Oost plaats. Door hét gevari eerde programma en het mooie weer werd het feest druk bezocht. Het wijkfeest was de bekroning op een actief jaar 'Buurten in Oost'; een so ciaal activeringsproject waaraan talloze bewoners uit Oost een bijdrage leveren. Tijdens het feest overhandigden de partners in Oost een bewonersen quête aan de kersverse wethouder Mario Stam. Deze gaf aan dat de uit komsten zeker worden meegenomen in het nieuwe wijkactieprogramma dat de komende maanden gemaakt zal worden. Vergaderingen Wmo Adviesraad Wijkoverleg Zuid Commissie Samenleving en Bestuur Commissie Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer Raadsvergadering Datum 6 oktober 2011 10 oktober 2011 10 oktober 2011 11 oktober 2011 27 oktober 2011 Locatie Lunchkamer 1&2, Stadserf 1 Heilig Hartkerk, Rijnstraat 1 Aleidazaal, Stadserf 1 Aleidazaal, Stadserf 1 Aleidazaal, Stadserf 1 Tijd 19.15 - 21.15 uur 19.30 - 22.00 uur 19.30-21.30 uur 19.30 - 00.00 uur 20.00 - 00.00 uur Lees Gemeenteberichten ook online

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 23