Mededelingen en bekendmakingen ft O gemeente Schiedam 5 OKTOBER 2011 - PAGINA 4 Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Met afspraak ma. woe en do van 14.00 - 20.00 uur vrij van 14.00-17.00 uur Maak uw afspraak online of bel Zonder afspraak ma t/m vrij 09.00 -13.00 uüf Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Bouwen wonen Vastgesteld bestemmingsplan Gewijzigd bestemmingsplan 'Polderweg 23', 3125 KD, om de bouw van een woning mogelijk te maken is herziening van het bestemmingsplan voor het gehele perceel Polderweg 23 te Schiedam vereist en dienen hogere waarden vastgesteld te worden. .Verkeer, parkeren vervoer Aanwijzing/opheffing gehandicaptenparkeerplaats Bosboomlaan, ter hoogte van pand nummer 1, 3116 JH, ten behoeve van het intrekken van een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig door het verwijderen van het bordmodel E6 bijlage I RR met onderbord: kenteken VN-GG- 35. Horeca evenementen Verleende exploitatievergunning Café restaurant lounge 'Beloofd', Land van Belofte, 3111 NW, ten behoeve van de ongewijzigde overname van een horecabedrijf in het pand met het adres Land van Belofte 9c-11a. VOF Wijning, Wijn Beleving, Dam, 3111 BD, ten behoeve van een proeflokaal/wijn proeverij in het pand met adres Dam 40-42. USSr) Omgevingsvergunning Aanvragen 's-Gravelandseweg 396 a, 3125 BK met de activiteiten bouwen en uitrit aanleggen of veranderen, het wijzigen voorgevel, interne wijzigen en het veranderen van de uitrit, binnengekomen 26 september 2011. Burgemeester Van Haarenlaan 1452, 3118 GR met de activiteit bóuwen, realisatie nieuwe oven en filterinstallatie, binnengekomen 27 september 2011. Burgemeester Knappertlaan 25, 3116 EL met de activiteit kappen, het kappen en herplanten van bomen, binnengekomen 21 september 2011. Dieselstraat 90-108, 3112 KC met de activiteit bouwen, gevelwijziging en het vernieuwen van het winkelinterieur, binnengekomen 22 september 2011. Jan van Riebeeckweg 17, 3125 AL met de activiteit bouwen, het uitbreiden van het bedrijfspand waarvan de gevel gedeeltelijk wordt vernieuwd, binnengekomen 27 september 2011. Lange Haven 15 a en b, 3111 CA met de activiteit slopen, het verwijderen van asbest, binnengekomen 28 september 2011. Sint Liduinastraat 10, 3117 CS met de activiteiten bouwen en slopen, de uitbreiding van de woonkamer op de tweede verdieping en het slopen van de puien, dakbe dekking en ballastlaag, binnengekomen 27 september 2011. Smetanalaan 39, 3122 HM met de activiteit kappen, het kappen van een.boom, binnengekomen 25 september 2011. Verleende vergunningen Reguliere procedure Prinses Beatrixlaan 10, 3121 JN met de activiteit bouwen, uitbreiding entree Thermen Holiday, verleend 21 september 2011. Ontwerp omgevingsvergunning 'Casco Schiedam', 3123 EA, de aanvraag betreft verschillende activiteiten welke verbist zijn om het gebied gelegen op en aansluitend aan het tunneldak van de aan te leggen rijksweg A4 bouwrijp te maken en daarvoor vereiste bouwactiviteiten mogelijk te maken. 'Geluidscherm A4-A20', 3118, de aanvraag betreft de aanleg van een geluidscherm gelegen aan de oostzijde van de A4 en de zuidzijde van de A20 vanaf de op- en afrit Schiedam West (Vijfsluizen) tot de kruising van de A20 met de Poldervaart. Het geluidscherm vormt een aanvulling op de geluidschermen welke in het kader van het 'Tracébesluit A4 Delft-Schiedam' worden gebouwd. Milieu Wet bodembescherming Polderweg 258, 3125 KH, burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding met betrekking tot het verzoek in te stemmen met het saneringsverslag hebben besloten in te stemmen met het saneringsverslag en dat het opstellen van een nazorgplan niet noodzakelijk is. Stukken inzien Voordat u een zienswijze over een plan of bezwaar schrift tegen een besluit van de gemeente indient, kunt u de bijbehorende stukken inzien. Op www.schiedam.nl/bekendmakingen staat waar de stukken ter inzage liggen en of u daarvoor een afspraak moet maken. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? Zienswijze Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning of ontheffing kunt u hierop reageren. U kunt uw zienswijze indienen. U schrijft een brief waarin u uiteenzet waarom u tegen het verlenen van de vergunning of de ontheffing bent. In sommige gevallen kunt u mondeling uw zienswijze geven. In de bekendmaking leest u hoe, waar en wanneer u uw zienswijze kunt indienen. Bezwaarschrift Belanghebbenden kunnen wanneer ze het niet eens zijn met verleende vergunningen en besluiten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De termijn waarbinnen u dit moet doen, leest u in de bekendmaking op www.schiedam.nl/bekendma- kingen. In uw bezwaarschrift zet' u in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum, een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) en de reden van het bezwaar. Vergeet niet uw be zwaarschrift te ondertekenen. Beroepschrift Tegen sommige vergunningen kunt u geen be zwaarschrift indienen, maar een beroepschrift. Op www.schiedam.nl/bekendmakingen leest u of dit het geval is, binnen welke termijn u dit moet doen en waar u uw beroepschrift kunt indienen. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroepschrift schort in de regel de werking van het door u be streden besluit niet op. Met andere woorden: het besluit waartegen u bezwaar hebt, kan dus uitge voerd worden. U kunt hiertegen actie ondernemen door, nadat u uw bezwaarschrift hebt ihgediend, om een voorlopige voorziening vragen bij de voor- zieningenrechter van de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 26