Toch weer op de planken InBouw S electronics Gegarandeerd 50% korting op alle AEG en Zanussi •ven showroommodellen 4\ inbouwapparatuur Zware massieve zilveren armband met veiligheidsslot 39,95 Online reserveren Absurde sketches in Superlatief Online reserveren Vanuit het theater Binnenkort in het theater Best Buy. Best service. Wij maken ruimte voor een nog completer assortiment en het allernieuwste op het gebied van inbouwapparatuur. AEG ZANUSSI appara sterker dan ooit in: Schiedam Nieuwpoortweg 2, Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 35 Armband Lucca www.deweekkrant.nl/webwinkel Reserveren gaat snel en gemak kelijk via de website van het Theater aan de Schie. Zoek op programma, kies een voorstelling en u bent verzekerd van een kaartje. www.theateraandeschie.nl Schiedam Niels van der Laan en Jeroen Woe, bekend als het duo Van der Laan Woe (Geen Fa milie), weten met humor, acteertalent en muzikaliteit iedere zaal in te pakken. Ze zijn bekend van Spijkers met koppen, bekroond met de Wim Sonneveldprijs, genomineerd voor de Neer- lands Hoop 2011 en gepre zen door de pers. Onder regie van Erik van Muiswinkel spelen zij dins dag 18 oktober, om 20.15 uur, hun derde voorstelling Superlatief als kleine zaal voorstelling van Theater aan de Schie in het Wenne- kerpand. Schiedam Reserveren voor voorstellin gen in het theater kan via de webiste www.theateraande- schie.nl. Ook op de site van het wennekerpand is veel informatie te vinden. Schiedam Lovende recensies, een enthou siast publiek en een Theo d'Or voor actrice Anneke Blok. Sa men met actrices Marisa van Eyle en Myranda Jongeling speelde Anneke Blok in 1993 de succesproductie De Presi dentes. Achttien jaar later is, op veler verzoek, de toneelvoorstelling opnieuw te zien in het theater, mét dezelfde actrices. Ditmaal wordt de toneelvoor stelling De Presidentes uitge voerd door het Nationale To neel in co-productie met Het Derde Bedrijf. Theu Boermans herneemt op verzoek van velen De Presidentes die indertijd een triomf was. De Presidentes Ze heten Greet, Erna en Ma- rietje. Ze zitten in hun woon keuken. De paus spreekt op de televisie juist de Paaszegen 'urbi et orbi' uit. Het is eigen lijk een hele gewone avond: dus gesprekken, scheldpartijen, levensverhalen. Maar dan be ginnen de drie AOW-sters te dromen over wat het leven voor Marisa van Eyle: een van de drie AOW'sters. hen in petto zou kunnen heb ben. In hun grootheidswaan wentelen ze zich in steeds adem- benemender en monsterlijker visioenen en beginnen hardop te fantaseren. Inleiding Theater aan de Schie organi seert voorafgaand een inleiding om het publiek wat naar de voorstelling komt zo goed mo gelijk te informeren. De inlei ding begint om 19.15 uur. Reserveren via telefoon 2 467 467 of website: www.theateraandeschie.nl. Vanaf deze week zijn er om de twee weken blogs te lezen van medewerker Cor van Santen. Hij vertelt hierin zijn ideeën, belevenissen en informatie over het thea ter. Lees zijn eerste blog op www.theateraandeschie.nl. Aïda Grote thema's als macht, liefde en verraad komen voor in Verdi's meest populaire opera Aïda. Gebracht door de Staatsopera van Tatarstan wordt een dramatische ver haal zaterdag 15 oktober, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie verteld. Hoe overleef ik... De vrolijke pubermusical Hoe overleef ik (zonder) liefde?, gebaseerd op de populaire boeken van Fran- cine Oomen, gaat over de überpuber Rosa die zich een weg struikelt door het leven. Woensdag 26 oktober, om 19.00 uur. its d3 v. - BOSCH SIEMENS EE Electrolux Wij zijn weer open onder nieuwe eigenaar. ■ySSi^fiKiik voor meer informatie op: www.itselectronics.nl fg| Q]Q 4157344 IVi MfCj Wij zijn weer open - onder nieuwe eigenaar Mikro-Eledro [Mte gEDCflsst, Oaepfë

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 35