Wijze Witje Nozum: ons dier van het jaar! Nu kanker alle energie vraagt. Wordt er weer aan de weg gewerkt of kun je nu toch doorrijden? Filmpje -~w* Ladiesnight in Oost Groot Schiedams Dictee Deel je leven met kanker. Service Altijd actueel: de weekkrant.nl Werk aan de weg www.deweekkrant.nl Wist u dat u ook filmpjes op de site kunt zetten? Heeft u een leuke video gemaakt in Schiedam, plaats hem dan snel en eenvoudig op onze website. www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Vorige week vroegen wij u uw ontroerende, grappige, ontdeugende verhalen op te sturen over uw huisdier in verband met dierendag. Uit alle inzendingen die wij binnenkregen -meer dan tachtig! - selecteer den wij kater Nozum, die wij hierbij kronen tot het Nieuwe Stadsblad Dier van het Jaar! Nozum is de bijzondere kater (9) van Jennet Bol. Vijf jaar terug haalde ze haar makkertje uit het asiel, maar een jaar later sloeg het noodlot al toe. Nozum bleek niet alleen slechte longen en luchtwegen te hebben, hij bleek ook nog eens veel last van blaasgruis te hebben en harde ontlasting. De bezoekjes aan de dieren arts waren zeker geen pretje, Nozum gaat ook wel eens mee in de trein. FOTO:PR verzekert Jennet. Inmiddels moet Nozum elke dag speciaal voer. Jennet vertelt dat Nozum dus heel veel pech heeft gehad, maar dat hij ondanks alles een echte super knuffelkat is gebleven die lief is voor alles en iedereen. „Hij is echt mijn derde kindje, want hij luistert als ik roep en komt me halen als hij wil eten. Verder ligt hij graag uren op schoot of op bed en gaat hij overal mee naartoe." i Het asiel heeft niet alleen katten en honden die op zoek zijn naar een leuk baasje. Witje is nog een jonge dame die erg nieuwsgierig is. Wie heeft een leuk konijnenmannetje voor haar? Schiedam De Wereldvrouwen Oost organiseren vrijdag 14 oktober voor de tweede keer een ladiesnight in wijk centrum Oost voor andere vrouwen uit Schiedam- Oost van 16 jaar en ouder. De avond is van 17.00 tot 22.00 uur, kaarten kosten 2,50 per stuk. Schiedam Woensdag 2 november vindt het Groot Schiedams Dictee plaats vanaf 19.30 uur. Het dictee staat in het teken van het thema voor 2011: Molens en Jenever. Inschrijven: www.biblio- theekwaterweg.nl. HOE GAAT HET OP JE WERK? Kanker verandert je leven ingrijpend. Zelfs alledaagse vragen als 'Hoe gaat het op je werk?' of 'Hoe voel je je?' kun je plotseling als moeilijk ervaren. Misschien heb je helemaal geen zin om antwoord te geven, of ben je bang dat de interesse niet gemeend is. Begeleiding door gespecialiseerde hulpverleners kan extra kracht geven. Bij de Vruchtenburg vind je deze begeleiding. Hier kun je open en vertrouwd praten met mensen die weten wat kanker met je doet. Hier is alles bespreekbaar. (010) 285 95 94 www.devruchtenburg.nl de VRUCHTENBURG Begeleiding bij kanker

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 47