m B E S 1 m IK a E3 m Sla: 'Samen sterk' hi k Eg uk Klik en win Ga naar onze site en win de Queen collectie van 15 cd's Kinderboekenweek Klant Contact Centrum open Klik Win: een wijnkoeler van het Visgilde De nieuwe najaarskollektie is binnen RECORD GOUPPRr 25% KORTING 41 c (Bekendmaking) Totale opheffingsuitverkoop van groothandel in Perzische tapijten! Wegens een slimmigheidje kunnen wij rechtstreeks verkopen aan de particulier met maar liefst: 80% korting op de winkelwaarde! i Slechts 2 dagen: deze vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur direct aan particulieren. Zorg dat u er bij bent! Tabriz Naïn 1 Nu ook 80% korting op zijde tapijten! Verkoop het nu Ik wil uw goud Potma Edelmetaal Het Perzenhuis Achterhakkers 73, Dordrecht, Tel.: 078 - 6119060 EP Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 5 www.deweekkrarit.nl/actie Van 5 tot en met 15 oktober is het Kinderboekenweek. Dat betekent dat er in deze periode ook elke dag een boekenberichtje op onze website staat in deze periode. www.nieuwestadsblad.nl Hoewel de Schiedamse binnenstad steeds weer negatief in het nieuws komt, laten de ondernemers die er vaak al jaren zitten zich niet kisten. Sterker nog: bij leuke acties weten ze elkaar juist steeds vaker te vinden. Van de redactie Schiedam Pieter Sla van Verroux Mode weet er alles van. Ook hij kent de tijd nog dat je in de Hoog straat over de hoofden kon lopen en dat hij zes man personeel in moest zetten op een koopavond om de drukte het hoofd te bie den. Vandaag de dag is dat an ders, maar volgens Sla is het ook hoog tijd om eens op te houden met dat constante negatieve ge doe. „Er gebeurt hier namelijk heel veel positiefs en dat zou ik graag voor het voetlicht bren gen", zegt hij. Bij de Fashion Experience die hij vanavond in zijn modezaak organiseert, heeft hij bijvoorbeeld medewerking gekregen van heel wat collega's uit het centrum. „Dijkstal ver zorgt de schoenen, Parti zorgt dat er hier lekkere nootjes op ta fel staan en ga zo maar door. En dat soort dingen doen we steeds vaker over en weer." Douglas bijvoorbeeld heeft ook precies vanavond een klanten avond en dus hebben de twee winkels de krachten gebundeld, zodat de klanten die bij Verroux Mode zijn geweest meteen door kunnen lopen naar Douglas voor de visagie. „En krijgen ze de klantenkorting die die avond geldt", verduidelijkt Sla. Met het bundelen van de krach ten proberen de winkeliers het winkelgebied groter te maken. „Zo komt er kleding van mij bij Dijkstal te hangen en zijn schoenen staan bij mij, Trend Watches doet ook altijd mee met zulke acties. Er heerst hier een ontieglijke saamhorigheid. Het is alleen jammer dat we voor de buitenwereld nog steeds in een hokje zitten. Daar willen we nu eindelijk wel eens uit." Schiedam Het vernieuwde Klant Con tact Centrum, de voormalige stadswinkel, is gisteravond officieel geopend. Iedereen kon zien dat de ruimte de afgelopen maan den een totaal nieuwe look heeft gekregen en veel over zichtelijker is geworden. De officiële opening werd verricht door inmiddels oud-wethouder Hekman. Waarnemend burgemeester Leemhuis vond het wel zo netjes hem deze klus nog te gunnen, omdat hij zich er ook sterk voor had gemaakt. In het Klant Contact Cen trum zijn nu speciale afhaal- balies en een aparte kinder hoek. Omdat de gemeente duurzaamheid hoog in het vaandel heeft staan kunnen bezoekers zelf informatie uitprinten bij het folderprint- punt, en komt er een nieuw inzagepunt om stukken di gitaal in te zien.Bovendien wordt nu, sinds de verbou wing is afgerond, volledig voldaan aan alle wettelijke eisen omtrent veiligheid, ar beidsomstandigheden, pri vacy en beveiliging. Schiedam Mevrouw Stampraad is de gelukkige winnaar van de Klik&Win-actie die onlangs in deze krant stond en waar mee een wijnkoeler was te winnen. De afgelopen week mocht zij haar prijs ophalen bij het Visgilde in het Hof van Spaland waar eigenaar Cas haar vriendelijk ontving. Hij runt de zaak inmiddels zes jaar, al bestaat het Visgilde zelf al 13 jaar in Schiedam. Hij merkt dat er tegenwoordig steeds meer vraag is naar vis en vismaaltijden die snel en mak kelijk op tafel zijn te zetten. „Mensen willen niet meer zelf lang achter het fornuis hoeven staan en ook geen stank in de keuken. Als ze bij ons een maal tijd kopen of vis die al door ons is schoongemaakt, zetten ze die in een handomdraai op tafel. En wat ook zo klaar is: de Zeeuwse verse mosselen die nu volop bij het Visgilde verkrijgbaar zijn. Een echte aanrader! Cas van het Visgilde en een gelukkige winnares: de Schie damse mevrouw Stampraad. FOTO:WM Tel. 070-3636666 Di. t/m za. 11.00 -17.00 uur www.potma-edelmetaal.nl V FISHING OUTDOOR FISHING OUTDOOR DAG 8 OKTOBER 2011 (in kadobonnen) Met uitzondering van bestaande aanbiedingen en visvinders, elektromotoren en heledrin Deze dag zijn o.a. aanwezig DÉ WEEKKRANT BEREIKT DUIZENDEN CONSUMENTEN IN UW VERSPREIDINGSGEBIED! Kijk op www.hahonderzoek.nl weGGNeR Media Nog nooit waren echte Perzen zo goedkoop! Bijvoorbeeld: Berber 60x40 NU GRATIS Shiraz 90x70 €25,- Nepal 180x120 £650,- 130,- Herati 200x150 j£Tv7507- €350,- Kashkay 240x170 £^450,- €490,- Moody 250x200 £-27950,- €590,- Bidjar 300x200 €780,- 300x250 £^750;- €950,- Ziegler 300x250 £-67900,- 1.380,- Sarough 350x250 £57400,- 1.000,- 300x400 £4^000,- 2.400,- 1 Wij zijn één der grootste importeurs in Nederland van zijde handgeknoopte tapijten. Fashion Experience, woensdag 5 oktober van 14.00 tot 21.00 uur, bij Verroux Mode op de Hoogstraat 49b. F0T0:WM U ontvangt direct de hoogste contantprijs voor sieraden, heel of kapot, munten, goudharen, tandengoud, zilver, guldens, rijksdaalders, bestek, brood manden,diamant, briljant en horloges: Cartier, Rotex, Breitling, Omega enz. Papestraat 28 - 2513 AW Den Haag

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 5