O O /Viaérice CVU Uitvaartzorg a3 _o CD Rita Leontine Mansoer-Haye Open Huis Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 8 - —Jubileum Geboren Dankbetuiging CD -i—» O O Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |femilieberichtenrotteidam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.femilieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q Q 00 familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 92 08 "De heilssoldaat van de Strijdkreet" Het grootste wonder is voor mij, het besef, dat God van mij houdt. Bevorderd tot Heerlijkheid Haar leven was zorgzaamheid en liefde. Na een langzaam afnemende gezondheid is onze moeder, schoonmoeder, oma en oma oma overleden. Haar overlijden doet ons veel verdriet. Anna Margaretha Frederika van Zanten-de Ruiter Lid in de Orde van Oranje-Nassau inde leeftijd van 90 jaar. Willem en Nelly Verdam Margoen Peter den Hartog Kleinkinderen en achterkleinkinderen 29 september 2011 Correspondentie-adres: De heer M.C.P. den Hartog Frambozenberg 23 4708 CH Roosendaal Onze moeder en oma is overgebracht naar het Waaijers Uitvaartcentrum Holy, Olmendreef 160 te Vlaardingen. Aldaar geen bezoek. De dankdienst zal worden gehouden op donderdag 6 oktober om 13.00 uur in het kerkgebouw van het Leger des Heils, Magnoliastraat 41 te Vlaardingen. Hierna zal om ongeveer 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haaren- laan 1450, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd kerkgebouw van het Leger des Heils. Onze moeder hield van bloemen. Sterk, liefdevol en zorgzaam Na een vol leven, ingevuld op haar eigen wijze, is overleden onze moeder en Otie tot het laatst de regie in eigen hand weduwe van Tengkoe Adil Mansoer Medan, 10 juli 1928 Schiedam, 28 september 2011 Jonto en Louise Sanneke, Jon Adil, Myriam, Yasmijn Adil-Willem en Jacqueline Marie Claire, Adil, Anton, Willem Marina en Henry Danielle, Rick Alexandra en Mark Annelies, Marjolein Leonard en Jane Maxime, Kyra, Raoul Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Mansoer, Postbus 399,3100 AJ Schiedam De crematie heeft - overeenkomstig haar eigen wens - in familiekring plaatsgevonden. Huil maar niet De dood is niets Ik ben slechts naar de andere kant Ik ben mezelf en jij bent jezelf Wat we waren voor elkaar, zijn we nog altijd Lach om wat ons samen heeft doen lachen Denk aan mij Het leven is wat het altijd is geweest Waarom zou ik uit je gedachten zijn omdat je me niet meer ziet? Nee ik ben niet ver, juist aan de andere kant Zie je, alles is goed, je zult mijn hart opnieuw ontdekken en er de tederheid terugvinden Dus droog je tranen en huil niet als je van me houdt. To know him is to love him. Omringd door zijn dierbaren en in de armen van zijn geliefde heeft Coert zijn rust gevonden Johannes Coenraad Beerman Coert 25 augustus 1944 30 september 2011 Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij ons geleerd heeft van het leven. Nancy Nanette Enno Marian en kinderen Dianne, Marin Bert Loelies en kinderen Annemieke Martijn USA: Mom Bastiaan, Jasper, Rens USA: Hans Nancy en kinderen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen woensdag 5 oktober van 19.30 tot 20.15 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bemhardlaan 121 te Schiedam. Wij nodigen u uit om samen met ons Coert te gedenken vrijdag 7 oktober om 14.15 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Beerman, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam. Alles wat een mens aan goeds heeft doorgegeven gaat niet verloren Verdrietig, maar dankbaar voor de mooie momenten die wij met elkaar mochten beleven,geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve Hans Brokerhof Rotterdam 22 oktober I922 Schiedam 28 september 20H SchiedamMargreet Brokerhof- Huisman Houten Nicoline Brokerhof en Jan Pastoors Tom, Florine Gouda Margrethe en Willem Kooijman- Brokerhof Annelotte en Takuma Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. mevrouw Brokerhof-Huisman, Postbus 399,3IOO AJ Schiedam. Het afscheid heeft plaatsgevonden op dinsdag 4 oktober in crematorium Beukenhof te Schiedam. na bereikbaar. Bericht van uw huisarts Uw huisarts gaat wellicht op 6 oktober 2011 naar de RAI om tegen de afbraak plannen van de minister te protesteren. In verband hiermee zullen er veel praktijken na 09.30 uur gesloten zijn. Tot 09.30 uur kunt u terecht bij uw eigen huisarts. Voor spoedgevallen die niet kunnen wachten tot de volgende werkdag kunt u bellen met de Centrale Huisartsenpost NWN vanaf 09.30 uur tot 16.00 uur, telefoonnummer 010-2493939. Na 16.00 uur is uw eigen huisarts weer bereikbaar. Donderdag 6 oktober 16.00 - 17.30 uur uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam MP Grafmonumenten aakt unieke persoonlijk betaalbaar Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl familieberichten Geef uw overlijdensbericht op via familieberichten- online.nl Alle overlijdensberichten zijn zichtbaar op mensenl1nq.nl www.cvu.nl U bepaalt zelf hoe u uw uitvaart geregeld wilt zien. CVU zorgt voor de perfecte uitvoering. Al meer dan 75 jaar. Eigen uitvaartcentra in: Rotterdam Noord en Zuid, Spijkenisse, Capelle a/d IJssel, Schiedam en Waddinxveen. Oe,oj_s T/^ TJtet de. yiaotite toetuijdiHq. CVU is in het bezit van het Keurmerk Uitvaartzorg. Uitvaartcentrum 'Groenoord', Van Beethovenlaan 180, Schiedam, telefoon 010 466 I I 00 Melding overlijden: 0800 345 67 89 24 uur per dag bereikbaar. Gratis informatienummer: 0800 288 22 55 UITVAARTZORG

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 8