V \i Inspreken over de begroting Speciale route groot tuinafval Vv, Uitnodiging informatiebijeenkomst 12 OKTOBER 2011 - PAGINA 1 Schiedam Gemeenteberichten Het is een uitstekend moment om de tuin winterklaar te maken. Niet alleen scheelt het een hoop werk in het voor jaar, veel planten bloeien dan ook uit bundiger. Groot onderhoud kan echter lijden tot groot tuinafval. Gelukkig komt Irado binnenkort weer met de bekende 'takkenroute'. Maandag 24 en maandag 31 oktober heeft u de mogelijkheid om het groot tuinafval (waaronder snoei- hout) aan huis te laten ophalen. Afspraak maken Inzameling van het grove tuinafval wordt ge daan door Irado en vindt beide dagen plaats op afspraak. Nu al kunt u uw ophaalafspraak maken bij Irado via telefoonnummer 010-262 10 00 of via www.irado.nl (Schiedam Afval Grofvuil). Irado kan u dan ook vertellen welk snoeiafval u wel en niet mag aanbieden en hoe u het snoeiafval moet bundelen. Wat wel, wat niet? Niet al het tuinafval kan worden aangeboden. Zo worden sloophout en bielzen niet meege nomen. Ook grond kan niet worden meege nomen, maar dit hoort ook niet in de GFT- container. Grond, sloophout en bielzen kunt u zelf aanleveren bij het afvalbreiagstation van Irado aan de Fokkerstraat 550 te Schiedam. Onkruid, klein snoeiafval en bladeren mogen gewoon in de GFT-container. Op dinsdag 1 november aanstaande kunt u, tijdens de commissievergade ring Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, uw mening over de concept program mabegroting 2012 - 2015 geven aan de leden van de gemeenteraad. Dit is het enige moment om in te spreken over de concept programmabegroting. Inspreken tijdens de raadsbehandeling op 8 en 10 november aanstaande is niet mogelijk. Om in te spreken dient u zich aan te melden via griffie@schiedam.nl. Kijk voor de spelre gels voor het inspreken tijdens commissie- en raadsvergaderingen op www.schiedam.nl. Heeft u vragen? Neem dan contact op met de griffie van de gemeente Schiedam via griffie® schiedam.nl. U kunt ook telefonisch contact opnemen met de commissiesecretaris; de heer J. Pegtel (010-219 10 45) of de heer H.C. Jansson (01Ö-219 10 42). Het ontwerp bestemmingsplan en de omgevingsvergunningen liggen vanaf 6 oktober ter inzage en zijn terug te vinden op www.schiedam.nl. De gemeente Schiedam organiseert op djpsdagavond 18 oktober 2011 een informatiebijeenkomst over het ontwerp bestemmingsplan A4 en de omgevingsvergunningen voor het casco en de extra geluidsschermen ter hoogte van sportpark Harga. Tijdens deze bijeenkomst wordt informatie gegeven over de procedures en de mogelijkheden om zienswijzen in te dienen. Daarnaast heeft u de mogelijkheid om vragen te stellen. Locatie: Blauwe Brug, Bachplein 590, Schiedam, Tijd: 19.30 tot 22.00 uur, inloop vanaf 19.00 uur. Op vrijdag 7 oktober werd de Waterweg Cultuurprijs 2011 uitgereikt. Uit alle inzendingen nomineerde de jury vijf projecten, waaronder drie Schiedamse: de programmering van het Stedelijk Museum Schiedam, Stichting Dance Motion Picture met dansproject Bird's Echo en Stichting de KetelFactory. Stichting de KetelFactory won de prijs en sleepte daar mee 25.000,- in de wacht. Burgemeester Leemhuis-Stout feliciteerde de prijswinnaars van harte met de behaalde overwinning. Op zondag 2 oktober vierde de familie Bronscheer - Wols het heugelijke feit dat zij 65 jaar geleden in het huwelijk traden. De dag daarna, op maandag 3 oktober, bezocht burgemeester Leemhuis - Stout het briljan ten paar en bracht hen namens het gemeentebestuur de felicitaties over. De familie stelde het bezoek van de burgemeester erg op prijs. EVENEMENTENLADDER Vergaderingen Subcommissie Zienswijzen Raadsvergadering Informatiebijeenkomst Ontwerp bestemmingsplan A4 omgevingsvergunningen casco Subsidieverordening wijkbudgetten Datum 19 oktober 2011 27 oktober 2011 18 oktober 2011 25 oktober 2011 Locatie Aleidazaal, Stadserf 1 Aleidazaal, ètadserf 1 Blauwe Brug, Bachplein 590 Restaurant Stadskantoor, Stadserf 1 Tijd 19.00 - 22.00 uur 20.00 - 00.00 uur 19.30 - 22.00 uur 19.30 - 22.30 uur •X -V Lees Gemeenteberichten ook online

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 23