Aïda; opera van Verdi Online reserveren Jip en Janneke, de mjoeziekul Hulp bij maken spreekbeurt of werkstuk T/M DONDERDAG TE KOOP OP SWEETDEAL.NL Binnenkort in Theater aan de Schie LANDELIJKE SWEETDEAL De snelste weg naar je theoriecertificaat! Oefen nu een week onbeperkt voor je auto-, bromfiets- of motor theorie-examen op theorie-examens.nl. GA VOOR DEZE AANBIEDING NAAR SWEETDEAL.NL HIGHLIGHTS VOORWAARDEN De dvd voert de kijker terug naar het Nederland van de vorige eeuw, nu 19,95 woensdag 12 oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 34 Reserveren gaat snel en gemakkelijk via de website van het theater aan de Schie. Zoek op programma, kies een voorstelling en u bent verzekerd van een kaartje. www.theateraandeschie.nl De beroemdste kleuters van Nederland zijn jarig. Er staan 60 kaarsjes op de taart van Jip en Janneke en ook hun moeder, Annie M.G. Schmidt, zou 100 jaar gewor den zijn. En om dit te vieren klimmen Jip en Janneke uit de beroemde kinderboekjes om, samen met vader, moe der, Takkie en Siepie, te spe len in een feestelijk musical voor de hele familie. Zondag 30 oktober, om 14.00 en 16.00 uur, in The ater aan de Schie. Een spreekbeurt of werk stuk maken is altijd lastig. Daarom heeft Theater aan de Schie een speciale Tadsie spreekbeurtkist. Tadsie ver telt alles over de geschiede nis van het toneel en hoe een voorstelling tot stand komt. Deze kist kunnen kinderen voor 25 euro twee weken lenen. Kijk voor meer infor matie op: tadsie.nl Aïda is een opera in vier akten van Giuseppe Verdi uit 1871. Het vertelt het tragische verhaal van een verboden liefde. Van de redactie Schiedam In het oude Egypte wordt de jonge veldheer Ramades ver liefd op Aïda, de gevangen ge nomen dochter van de koning van Ethiopië. Als Ramades de strijd tegen de Ethiopiërs wint, staat Aïda voor een dilemma. Kiest zij voor haar vaderland of voor Ramades? Een verboden liefde met een tragisch einde. De opera Aïda heeft alles in zich: een overweldigende en grootse tri omfmars met dans en groot koor en prachtige intieme en hartverscheurende solo's en duetten. Het liefdeslied gezongen door de tenor Radames voor de slavin Aïda, het gebed van de pries ters tijdens de ceremonie voor de bevelhebber en het slotduet waar de geliefden elkaar treffen in het graf, zijn de parels van deze opera. De grote thema's van Aïda zijn liefde, verraad, intriges en macht aan het Egyptische hof. Aïda is zowel een hartverscheu rende liefdesgeschiedenis als een episch drama vol specta culaire, druk bevolkte scènes. De krachtige stemmen van de cast en de geweldige productie sweetdea I brengen oktober het verhaal tot leven op het podium. Aïda is zaterdag 15 oktober, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Kaarten reserveren: 2 467 467. Toegang: 43,00. Van der Laan Woe Ze zijn bekend van Spijkers met koppen, bekroond met de Wim Sonneveldprijs, genomineerd voor de Neer- lands Hoop 2011 en gepre zen door de pers. Onder regie van Erik van Muiswinkel speelt het caba retduo Van der Laan Woe dinsdag 18 oktober 2011, om 20.15 uur, hun derde voor stelling Superlatief. Na 18 jaar weer terug Op veler verzoek staat de toneelvoorstelling De Pre sidentes na 18 jaar weer op het toneel. Zelfde verhaal, zelfde cast, maar toch weer anders, in getogener. Drie vrouwen, Marietje, Greet en Erna, gaan stuk aan de schijnbare uitzichtloosheid van hun le ven. Verbitterd spugen ze al hun gal over elkaar en over zich zelf, totdat ze hardop begin nen te fantaseren. Donderdag 20 oktober 2011, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie. Oefen een week onbeperkt voor je auto, bromfiets, of motor theorie examen op theorie-examens. Je kunt kiezen tussen een oefenpakket voor auto, bromfiets of motor. Theorie-examens.nl is de kortste weg naar je theoriecertificaat! Voucher is geldig tot 6 maanden na ontvangst. Vül je vouchercode in op www. theorie-exanens.nl/rijschool en kies jouw pakket. Je ontvangt de voucher de eerste werkdag nadat de deal is afgelopen. Alleen te koop via www.sweetdeal.nl. Zo ging dat toen (2) www.deweekkrarit.nl/webwinkel Altijd actueel: de weekkrant.nl Scènefoto van de mooiste opera van Verdi.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 34