Driemaal goud? Werken en leren bij Delta de(ta Zilver en brons Kom in beweging Gratis training voor jeugd Scyedam klopt lastig Scvlla Winst voor HZP-schakers Leerling verpleegkundige mbo niveau 4 Kijk voor meer info op www.deltapsy.nl magazijnmedewerker (m/v) serviceadviseur Volkswagen (m/v) www.automaasstad.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 12 oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 41 Houd ons op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en hoogstandjes op jouw sportclub. Stuur ons een bericht en wij sturen het de wereld in. www.nieuwestadsblad.nl Het zit er dik in, dat Ka- rel Leeuwangh zondag in Amsterdam zijn vorig jaar in Rotterdam veroverde Nederlands kampioenschap op de marathon weet te prolongeren. Daarmee scoort de 70-plusser dan een hat trick. Eerder dit jaar pakte hij ook al goud op het NK 10 km en halve marathon. Gerard S. Veruer Schiedam Leeuwangh heeft al heel wat prijzen gewonnen, maar niet drie kampioenschappen in één jaar. „Vanaf mijn vijfenvijftigste is het me wel redelijk regelmatig gelukt om het platform te halen. Maar driemaal goud in één sei zoen, nee. Mogelijk was het me vorig jaar al gelukt, als ik niet na de Rotterdam Marathon met een acute blindedarmontsteking in het ziekenhuis was beland." Aan ophouden dacht hij toen en denkt hij nu niet. „Wel heb ik het aantal starts verminderd en kies ik nu voor wedstrijden waar ik een doel heb, zoals een kam- Schiedam Softbal- en Honkbalvereni ging Schiedam heeft zondag 16 oktober om 11.00 uur een (gratis) inlooptrafiiing voor meisjes en jongens van 4 tot en met 12 jaar. „Altijd al wil len slaan of een honk willen stelen? Dan moet je zeker komen", is de aanbeveling vanaf het complex in sport park Bijdorp (achter de Mar griethal). „Je maakt kennis met alle beginselen van deze stoere buitensport." Deelne mers hoeven alleen een trai ningspak en veld- of gym schoenen mee te nemen. Bij slecht weer wordt de training opgeschoven naar zondag 23 oktober. Vooraf aanmelden kan via: infobeeball@cai- way.net. Karei Leeuwangh gaat zondag in Amsterdam voor zijn derde nationale titel. FOTOrPR pioenschap, of het verbeteren van een Nederlands record." Daarvoor moet hij, gezien zijn leeftijd, het land in. „Het aantal lopers van boven de zeventig is niet zo groot meer. Dat is bij voorbeeld bij regionale wedstrij den goed te merken. Daar houdt het meestal op bij 60-plus. Dan valt er voor mij niets te winnen. Ik finish meestal wel voorin, vierde of zoiets,en daar ben ik dan best wel tevreden mee." Om echt te presteren moet hij een 'drive' hebben. „Wan neer ik onderweg merk, dat ik geen kans maak om bij de eerste drie te eindigen, ter wijl ik toch behoorlijk afzie dan vraag ik me wel eens af: waarom doe ik dit eigenlijk. Heel vreemd: op het moment dat ik dat denk, ga ik ook meteen minder hard lopen." Die momenten kent hij niet tijdens zijn trainingen door Midden-Delfland. 'Nee, dat is puur genieten.' Schiedam Het kostte de nodige moeite. Toch is het Scyedam gelukt om vier punten toe te voe gen aan de veertien, die het al in de knip had. Het Leidse Scylla verzette zich bijzonder fel, maar moest drie singels (tweemaal Michel de Boer en eenmaal Britt Eerland) en de dubbel afstaan. JUDO - De jongens onder twaalf jaar van Judoclub No bel reisden dit weekeinde als kampioensteam van Zuid- Holland naar het Beren- toernooi. Daar behaalden ze individueel negen eerste, zeven tweede en zes derde plaatsen. BADMINTON Bij bad- Het Zuid-Hollands kampioenschap judo voor dames heeft Sportinstituut Schiedam zilver en brons opgeleverd. Zilver was voor Kayla Ruitinga in de klasse tot 70 kg. Rigneida Provence won brons in de klasse tot 57 kg. Daarmee plaats ten ze zich voor het Nationaal Kwalificatie Toernooi. minronclub TSF kunnen jony ns en meisjes van 8 tot en met 17 jaar op dins dag en vrijdag een gratis les volgen. Tussen 19.00 en 20.00 uur kunnen ze zich melden in sport centrum Kethelhaghe (Zoomweg), waar leen- rackets aanwezig zijn. HANDBAL - De man nen van WagonCare/ Ventura leden een onno dig verlies tegen Quintus 2: 26-22. In Kwintsheul haalde Ventura nog wel met voorsprong de rust (12-14). Daarna lukte niet om de stugge verde diging van de Westlan ders te slechten. Schiedam Met een in vergelijking met vorig seizoen op vijf plaatsen gewijzigd team is Het Zwarte Paard Schiedam er toch in geslaagd om de eerste com petitiewedstrijd in winst om te zetten. Tegen Krimpen 2 ging het tot aan de voorlaat ste partij gelijk op. Aad Juijn, David van der Mast en An- dries Schukking wonnen. Yannick Juijn scoorde een remise. Groeneweg, Elise Juijn en Lemmen verloren. HZP's lot lag in handen van invaller Freerk Gerkema. Deze kreeg een remise-aan bod, sloeg het af en schaakte geroutineerd naar winst. De Schiedammers wonnen met 4,5-3,5. Wil je werken in de zorg en heb je nog geen diploma verpleegkundige, maar wel interesse? Kom dan werken en leren als psychiatrisch centrum Delta Psychiatrisch Centrum is een professionele, moderne organisatie die gespecialiseerd is in de behandeling en begeleiding van mensen met een ernstig psychisch of psychiatrisch pro bleem. Delta telt meer dan 1500 professionele en enthousiaste medewerkers die werkzaam zijn op een van de locaties in het werkgebied Groot-Rijnmond en Zuid-Hollandse eilanden. B* Ik heb een mbo 3 diploma, vmbo tl, mavo of havo Ik ben integer en respectvol B' Ik kan op onregelmatige tijden werken Bf Ik heb interesse in de psychiatrie Solliciteer meteen door een brief met CV te sturen. Als je meer info wilt, kijk dan op onze website www.deltapsy.nl en vraag een informatiepakket aan door te bellen naar (010) 503 14 60. De selectieprocedure bestaat uit een briefselectie, met daarna een infomiddag op 4 november voor geschikte kandidaten. Vervolgens een selectietest en een selectiegesprek medio november en december. De opleiding start in februari 2012. Voor onze vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar: Stuur dan je sollicitatiebrief met je CV naar het onderstaande adres: Auto Maasstad Van Deventerstraat 15 3029 AW Rotterdam Email: info@automaassiad.nl T.a.v. R. Benard MÊOi {vVy" A Auto Maasstad Rotterdam Van Deventerstraat 15 3029 AW Rotterdam Rotterdamse Ondernemers Academie ALBEDA-ZADKINE De start van je eigen bedrijf begint... bij de Rotterdamse Ondernemers Academie! Avondtraject vanaf 1 november 2011. Verschillende startmomenten per jaar. informatie en aanmelden: T 010 497 37 47 info@rotterdamseondernemersacademie.nl www.rotterdamseondernemersacademie.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 41