at* Jip en Janneke zijn jarig tff- r I U komt toch ook? woensdag 26 t/m zondag 30 oktober Uw (klein)dochter speelt de hoofdrol in haar eigen boekje voor 16,95 a fS Online reserveren I Humoristische pubermusical Spreekbeurt of werkstuk Vanuit het theater Binnenkort in het theater Dé beurs voor 55-plussers in Zuid-Holland 5de editie Ruim 120 bedrijven Complete informatiemarkt Praktisch continu optredens van koren - orkesten - soloartiesten Openingstijden: 10.00 tot 17.00 uur Ahoy - Ahoyweg 10 - 3084 BA Rotterdam www. 55plusexpo. nl Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 33 Sneeuwwitje gepersonaliseerd www.deweekkrant.nl/webwinkel Reserveren gaat snel en gemakkelijk via de website van het Theater aan de Schie. Zoek op programma, kies een voorstelling en u bent verzekerd van een kaartje. www.theateraandeschie.nl Schiedam Hoe overleef ik (zonder) liefde? is de tweede musical gebaseerd op de bestsel lerreeks Hoe overleef ik...? van Francine Oomen. Het is de meest bekroonde titel uit de serie, waarin über- puber Rosa bedolven raakt onder een golf van emoties en weer uitzinnig verliefd wordt. Deze humoristische en (pré) pubermusical zit vol liefde, swingende liedjes en survivaltips en is woensdag 26 oktober, om 19.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Kijk op www.tadsie.nl en doe mee met de prijsvraag. Schiedam Een spreekbeurt of werk stuk maken is altijd lastig. Daarom heeft Theater aan de Schie een speciale Tadsie spreekbeurtkist. Deze kist kunnen kinderen tegen een borg van 25 euro twee weken lenen. Kijk voor meer infor matie op: tadsie.nl De beroemdste kinderen van ons land beleven zondag 30 oktober, om 14.00 en 16.00 uur, in Theater aan de Schie de leukste avonturen. Voor het eerst zijn Jip en Janneke te zien op het toneel in een mjoeziekul, want ze zijn jarig. Van het theater Schiedam Ze bestaan dit jaar 60 jaar en hun moeder Annie M.G. Schmidt zou 100 jaar gewor den zijn, daarom kruipen ze uit de beroemde kinderboekjes om hun verjaardag te vieren. En natuurlijk nemen ze hun vader, moeder, Takkie en Sie- pie ook mee op hun allereerste theatertour. Jip en Janneke de mjoeziekul is een feestelijk mu sical voor iedereen van vier jaar en ouder. Dit is iets om naar uit te kijken! En dat is niet alleen goed nieuws voor kinderen, maar ook voor veel ouders en grootouders, ooms en tantes. Vrijkaarten Ga naar www.tadsie.nl en download de Jip en Janneke kleurplaat. De mooiste kleurplaten maken kans op vrijkaarten voor Jip én Janneke de mjoeziekul in het Schiedamse theater. Reserveren Kaarten reserveren kan via de kassa, open op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van de voorstel ling. Telefonisch is de kassa be reikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00- 16.00 uur op nummer 2 467 467 en één uur voor aanvang van de voorstel ling. Online reserveren kan via www.theateraandeschie.nl. Ook deze week heeft Cor van Santen, medewerker van Theater aan de Schie, weer een blog geschreven over het theater. Nieuwsgierig? Lees de blog op onze website. Bert Visscher De aankomende voorstel lingen van Bert Visscher, donderdag 27, vrijdag 28 en zaterdag 29 oktober zijn helemaal uitverkocht. In zijn nieuwste show Afijn neemt hij het publiek mee naar de plaatselijke ijsbaan. 20 jaar Conny Janssen Danst In 2012 bestaat Conny Janssen Danst 20 jaar en dat wordt, donderdag 3 no vember 2011 in Theater aan de Schie, gevierd met de jubileumvoorstelling LIFE- LIVE!. Een avondvullende dansvoorstelling waarin twee choreografieën uit het oeuvre van Conny Janssen te zien zijn. 5SPIl Knip deze advertentie uit! Op vertoon van deze advertentie heeft u op woensdag 26 oktober gratis toegang mits ingeleverd vóór 11.00 uur t* Jip en Janneke, nu in het theater.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 33