Vink Evag Samenwerking Scoren op Zuid met twee jaar verlengd Vink Evag biedt u A-l Gebruikte Wagens zeer aantrekkelijk geprijsd! i www.ford-vinkevag.nl Vlaar: 'Er zijn mogelijkheden voor ons in Amsterdam' Kom voor Ford Winterinspectie naar Ford dealer Vink Evag v Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 41 Official Ford-dealer voor Schiedam Vlaardingen, Maassluis en Maasland. i E 5 Jan Evertsenweg 6, Bedrijventerrein Vijfsluizen, 3115 JA Schiedam, op de grens van Vlaardingen en Schiedam bij de Beneluxtunnel. Donderdag koopavond. Telefoon (010) 426 46 90. Feyenoord, de deelgemeente Feijenoord en Rotterdam Sportsupport zijn een verlenging voor het project Scoren op Zuid overeen gekomen. De huidige verbintenis tussen de drie partijen liep officieel op 1 oktober van dit jaar af, maar is met twee jaar verlengd. Dit betekent dat Scoren op Zuid zeker tot 1 oktober 2013 zal draaien. De nieuwe overeenkomst werd afge lopen zondag voorafgaand aan de wedstrijd tegen VW-Venlo officieel ondertekend door Eric Gudde (algemeen directeur Feyenoord), Seyit Yeyden (voorzitter dagelijks bestuur deelge meente Feijenoord) en Gert Jan Lammens (directeur Rotter dam Sportsupport). 'Sport en educatie zijn ontzettend belangrijk voor de ont wikkeling van de jeugd in Rotterdam-Zuid', zei Gudde bij de ondertekening. 'Scoren op Zuid is tijdens de afgelopen twee jaar een bindende factor gebleken op deze gebieden. Feyen oord is daarom ontzettend blij dat deze samenwerking wordt voortgezet. We zijn zelfs bezig om dit project verder uit te bouwen. Daarvoor zijn fondsen nodig en die zullen we onder meer tijdens het Feyenoord Charity Galadiner in december gaan werven.' Yeyden liet eveneens weten verheugd te zijn met de voortzet ting van de intensieve samenwerking. 'Sport brengt structuur in het leven van onze jongeren', zei hij. 'Ze leren wat discipline is en dat is belangrijk voor hun persoonlijke ontwikkeling. Sco ren op Zuid vervult daarmee ook een opvoedkundige taak.' Voor Lammers is vooral de voorbeeldfunctie die Feyenoord en haar spelers hebben voor de jeugd een groot pluspunt van de samenwerking. 'Als een Feyenoorder iets zegt, dan neemt een J7 Feyenoord reist aanstaande zondag als nummer vier van Nederland naar Amsterdam j waar de eerste klassieker van het seizoen tegen J 1 Ajax op het programma staat. Met een degelijke 4-0 overwinning op VW-Venlo als generale repetitie in de benen gaat Feyenoord met 'VjwLmmmmM een goed gevoel richting Noord-Holland. 'We JB hebben tegen VVV de draad weer opgepakt, na de domper tegen ADO'. zegt aanvoerder Ron Vlaar. 'Het goede gevoel van de competitiestart is terug, wij gaan met vertrouwen naar de wedstrijd tegen Ajax. Er zijn mogelijkheden voor ons in Amsterdam. We moeten uitgaan van onze eigen kracht-Natuurlijk heeft Ajax veel kwaliteit in de ploeg, maar is ook kwetsbaar.' kind die boodschap veel sneller aan dan wanneer bijvoor beeld ik dat doe', zei hij. 'De jeugd kijkt op naar voetballers. Het mooie is dat de spelers en trainers van Feyenoord verder kijken dan alleen sport. Ze wijzen de jeugd ook op het belang van gezonde voeding en school. Daarmee is sport niet alleen een doel, maar ook een middel om een boodschap over te brengen.' Feyenoord zet zich via Scoren op Zuid in voor de jeugd in de wijken rondom De Kuip. Scoren op Zuid kent twee belangrijke pijlers: sport en educatie. Feyenoord wil de deelname aan sportieve activiteiten van jongeren stimuleren en de bewe gingsarmoede bestrijden. Daarnaast levert de club via Scoren op Zuid een bijdrage aan het verhogen van de motivatie van kinderen bij het volgen van onderwijs en het stimuleren van taal- en rekenvaardigheden. KUGA Laat uw Ford in november, december of januari controleren op de vitale onderdelen voor een onbezorgde winter. Uw Ford wordt gecontroleerd op de volgende onderdelen: koelsysteem/antivries, waterslangen, V-snaren, accu, wisserbladen, ruitensproeiersysteem, banden, remblokken, verlichting en oliepeil. Maak online een afspraak via www.ford-vinkevag.nl Feel thè deffirence S-max Titanium 2.0 145 pk 2006 Climate Control, parkeersensoren, voorruitverwarming, LM velgen, rijklaar van 1£L90Ü^ voor€ 16.600,- Focus ST 2.5T 225 pk 2008 Recaro stoelen, 18 Inch LM velgen, Climate Control, Sony Audio, rijklaar van gLSÖÜr voor€ 19.990,-

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 41