Bob in Concert Poelier Sluis Het jachtseizoen is weer open Annelies de Jong Win een driedaags arrangement dubbel genot Duitsland Klik Kook Food Festival Schiedam Pink Ribbon tennisdag Klik Win kunstnagels van Nailstudio Tiffany VOOR AL UW KIP- WILD EN GRILLSPECIALITEITEN NAAR de 1/a£*na*t die oveet et tocA Aet atee^te v<zct! "/KaCA&ea, Aottifa e*t Aifi, ai 45 jaat ee*t> (ïeynifc Bij Sluis uw Poelier dagelijks verkrijgbaar Hollandse konijnen en Hollandse konijnenachterpoten DAGELIJKS VERS GEGRILDE Kippen KiprolladesKippenpoten T. V. Sticks Verse Nasi, Bami en Macaroni met veel kip St. Liduinastraat 50 Schiedam Telefoon: 010-4269884 4262583 ProJlail Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 5 Klik en win www.deweekkrant.nl/actie Geen idee wat vanavond op ta fel te zetten? Kijk snel op onze website voor het Recept van de Dag en zet snel en gemakkelijk iets onvergetelijks op tafel. www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Op het plein voor Wijkcen trum Dreesplein vindt zon dag 23 oktober het eerste Food Festival van Schiedam plaats. Van 13.00 tot 19.00 uur vult het plein zich met de heerlijkste geuren, kleuren en gerechten. Er zijn kraam pjes met traditionele gerech ten uit landen als Marokko, Turkije, Suriname, Somalië, Iran en Nederland. Voor de kinderen verzorgt Thuis Op Straat leuke dingen. De toe gang is gratis. Schiedam Op tennispark Spieringshoek wordt donderdag 27 oktober weer een Pink Ribbon ten nisdag voor dames georgani seerd. Voor een euro kan een bloembol worden gekocht die die dag ook geplant kan worden in een speciale plan tenbak. De opbrengst is uiteraard voor KWF/Pink Ribbon. Inschrijven kan via: kunstgrastennis@gmail. com Schiedam Arlène Drenkelford is de gelukkige winnares van de Klik Win-actie in het Nieuwe Stadsblad. Zij mag bij Nailstudio Tiffany een paar kunstnagels laten zet ten en krijgt daarna ook nog eens twee nabehandelingen gratis. Ashley Hesselink van Nail studio Tiffany is nog maar 19 jaar maar nu al volledig gediplomeerd nagelstyliste. Twee diploma's en verschil lende certificaten prijken aan de muur. Volgens Ashley is het belangrijk dat mensen hun na gels laten verzorgen in een pro fessionele studio. „Je bent toch bezig met chemische stoffen, het is belangrijk dat je dat alleen door mensen met verstand van zaken laat doen." Bij Nailstudio Tiffany is er keuze uit acryl- en gelnagels, waarbij acryl harder is en gel flexibeler. Nieuwsgierig? nailstudiotiffany. webklik.nl of bel 06-24346251. Behandelingen 's avonds. Ashley Hesselink met een dolgelukkige winnares in de Schiedamse nailstudio. F0T0:WM Haas Hazenbout Hazerug Haasfilet Haasvoorbout Fazant-haan Fazant-hen Wilde eend Wild konijn Wilde duiven Reebout Reerug Hertenbiefstuk Hertenstoofvlees Struisvogelbiefstuk Kalkoen Kalkoendijen Kalkoenhaas Parelhoen Tamme eendenborstfilet ANIUELIES GEEFT U DE EERSTE 7.50 CADEAU! Modehuis in en uit en niet kunnen slagen omdat bediening, pasvorm of maat te wensen overlaat. Kom naar Annelies en krijg bij uw aankoop 7.50 kennismakingskorting. Tegen inlevering van deze bon ontvangt u KORTING OP UW AANKOOP (1 bon per artikel bij min. besteding van 50.-) net even anders... Alléén gevestigd aan de Molenvliet 121-123. Rotterdam Lombardijen. te!. (010) 4193057. Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdeiongmode.nl korte maten 17 t/m 25 taille-plus maten Wij werken aan het spoor Om het spoor in goede conditie te houden en stiller te maken, slijpen wij de rails. Daarom rijdt in de nacht van 31 oktober op 1 november op het traject Den Haag- Rotterdam een slijptrein. Woont u in Schiedam in de buurt van dit spoor, dan 1 kunt u hinder ondervinden van het slijpgeluid. Wij hopen op uw begrip. Na het slijpen kan het treinverkeer een ander geluid maken. Dit zal na enkele weken weer verdwijnen. f Meer inhoudelijke informatie kunt u vinden op 1 www.prorail.nl/slijptrein i Voor vragen verwijzen wij u graag naar de afdeling 5 Publiekscontacten: www.prorail.nl/contactoftijdens kantoortijden 0900-776 72 45 0,20 p/m). Hij mag er nog niet al te veel over zeggen, maar dat het een spektakel wordt is zeker. Zaterdag 29 okto ber staat Bob Offenberg in Sporthal Margriet, waar hij als 15-jarig zangtalent zijn eigen liveconcert verzorgt. Van de redactie Schiedam Het concert, waar Bob wordt bijgestaan door onder ander Henk Dissel, Peter Beense en Jannes, moet hét klapstuk van het jaar worden. Bart Offen berg, de vader van de jonge zan ger en tevens zijn manager mag wel verklappen dat het concert de 29e op spectaculaire wijze geopend wordt met lasershows en veel 'special effects'. Dat de sporthal een enorme ruimte is om te vullen, weten vader en zoon maar al te goed. Maar de kaartverkoop loopt als een trein. „Vorig jaar gaf Bob een live concert in het Beatrix- park, in Parckhoeve. Dat was al snel uitverkocht en dus moes ten we veel mensen teleurstel len. Daarom hebben we dit jaar voor een grotere locatie gekozen en hier komt de grote live band ook beter tot zijn recht." Met nog anderhalve week te gaan lijkt Bob weinig last van zenuwen te hebben. „Pas ge leden trad hij nog op bij de Buma-Awards. Daar zeiden mensen ook al: hij staat er zó makkelijk." Het grootste deel van de dag is Bob op dit mo ment bezig met het instuderen van de 21 liedjes die hij straks moet zingen. Daarnaast zijn de nodige gasten uitgenodigd. „Peter Beense en Bob kennen elkaar al lang en met Jannes neemt hij op in dezelfde studio", vertelt vader Bart. Django was eigenlijk op vakantie, maar ging speciaal voor zijn Schiedamse vriend een dag later weg. Heeft Bob, die nog op school zit, nooit moeite met het leven in twee zulke verschillende werelden? „Nee hoor, op school is hij ge woon Bob en niet die artiest." Voor kaarten van Bob Offenberg in Concert, surf naar www. boboffenberginconcert.nl. F0T0:PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 5