Conny Janssen is jarig 1 ^3 U komt toch ook? woensdag 26 t/m zondag 30 oktober Alle legendarische successen van Edith Piaf, geremasterd op cd 10,00 CdftH &td Online reserveren Laatste kaarten beschikbaar Binnenkort in het theater Dé beurs voor 55-plussers in Zuid-Holland 5de editie Ruim 120 bedrijven Complete informatiemarkt Praktisch continu optredens van koren - orkesten - soloartiesten Openingstijden: 10.00 tot 17.00 uur Ahoy - Ahoyweg 10 - 3084 BA Rotterdam www.55plusexpo.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 26 Oktober 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 37 Edith Piaf www.deweekkrant.nl/webwinkel Km.** Reserveren gaat snel en gemak kelijk via de website van het Theater aan de Schie. Zoek op programma, kies een voorstelling en u bent verzekerd van een kaartje. www.theateraandeschie.nl Het Groot Niet Te Vermijden Het Groot Niet Te Vermij den staat al bijna een kwart eeuw voor hoogstaand hu moristisch muziektheater. Voor hun twaalfde show put de groep opnieuw uit zijn schijnbaar onuitputtelijke arsenaal aan liedjes, muzi kale grappen en typetjes. De heren van Het Groot Niet Te Vermijden zijn met hun nieuwe show Save the last dance woensdag 9 en don derdag 10 november 2011, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Voor beide dagen zijn de laatste kaarten beschikbaar. Marc-Marie Huijbregts De bekende cabaretier Marc-Marie Huijbregts zet een punt en dat doet hij zaterdag 5 en zondag 6 no vember 2011, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie. Marc-Marie Punt is zijn vierde solovoorstelling, een voorstelling met een liedje, een versje en een praatje. De laatste kaarten zijn beschik baar. Conny Janssen Danst, gevestigd in Rotterdam, is één van de meest toonaan gevende moderne dansge zelschappen in Nederland. In 2012 bestaat het dans gezelschap twintig jaar en dat moet gevierd worden. Van het theater Schiedam De choreografieën die Conny Janssen tijdens haar jubileum voorstelling gebruikt, illustreren de diversiteit van haar werk. De voorstellingen Number One en Common Ground heeft zij uit haar oeuvre gekozen omdat deze voorstellingen tegenpolen van elkaar zijn en twee kanten van Conny laten zien. Number One De voorstelling Number One, die in 2002 te zien is geweest, straalt een sterke kracht uit, is tijdloos en is een ode aari de pure moderne dans. Heel anders dan de voorstelling Common Ground, vorig jaar te zien geweest als locatievoorstel- Oogstrelend mooi baliét van Conny Janssen Danst. ling op een dak van een gebouw midden in het centrum van Rotterdam (midden in de maat schappij), wat een veel rauwer stuk is, met veel kleur en agres sie. Twee totaal verschillende choreografieën. LIFE-LIVE! De repetities zijn in volle gang en haar allereerste jubileum voorstelling LIFE-LIVE! is F0T0:PR donderdag 3 november 2011, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Reserveren via www.theater- aandeschie.nl Jip en Janneke, de mjoeziekul De beroemdste kleuters van Nederland zijn jarig, er ko men 60 kaarsjes op de taart van Jip en 60 op de taart van Janneke. En hun moeder, Annie M.G. Schmidt, zou dit jaar 100 ge worden zijn. Tijd voor een feestje en dat wordt zondag 30 oktober, om 14.00 en 16.00 uur, ge vierd met Jip en Janneke, de mjoeziekul in Theater aan de Schie. Een avond ouderwets lachen! Het Echt Rotterdams The ater zorgt ieder seizoen weer voor een avond lang ouder wets lachen! Geschreven door Ruud de Ridder en ge regisseerd door Gerard Cox komt Het Echt Rotterdams Theater met de nieuwe frisse komedie Lang zal die leven! Voor een ongecompliceerd avondje uit kunnen bezoe kers vrijdag 11 november, om 20.15 uur, terecht in Theater aan de Schie. Kijk snel voor kaarten. 55PIUS IBIStgf< dJEP

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 37