SPART II II II w «üp» II II De keuze van... Chris Coppens FEYENOORD - N.E.C. win kaarten voor op zaterdag 5 november Dubbel-cd met het mooiste en beste van eigen bodem 10,00 No&jlgU)- Uitgaanstip JUl Friday Night voor tieners BESTEL KAARTEN ONLINE VIA www.spartakaartje.nl ZONDAG 30 OKTOBER 14.30 UUR SPARTA STADION ROTTERDAM rAIWIRIIIIR I FPI l\Af A P n P M 0 0 Service Nostalgia 1 www.deweekkrant.nl/webwinkel Altijd actueel: de weekkrant.nl In Wenneker Cinema draait vrijdag 28 en zaterdag 29 oktober de film 'Bridesmaids'. Een gedurfde kome die en een onverwachte zomerhit. Zondag een matineevoorstelling. www.wennekercinema.nl dal3 Schiedam In 'De Keuze van..'- vitrine in de bibliotheek toont centrummanager Chris Coppens zijn persoonlijke keuze aan boeken en cd's in de Bibliotheek Schiedam op het Stadserf. De afgelopen maanden was de keuze van Diana Wind van het Stedelijk Museum Schiedam te zien. Iets wat veel belangstelling opriep. Nu dus Chris Coppens. Zijn keuze is tijdens openings tijden van de bibliotheek te zien van 20 oktober tot en met 7 december. Chris Coppens gunt zichzelf niet de tijd om een boek in één adem uit te lezen. Wel heeft hij een specifieke voorkeur. Thuis heeft hij een behoorlijke col lectie aan leesvoer. Het is geen verrassing dat de voormalige De boeken van Chris Coppens, nu te zien in de bieb. F0T0:PR Schiedamse beddenspecialist zich graag verdiept in boeken over slapen, bedden, win kels, het nieuwe winkelen via internet én Schiedam, zijn woon- en werkgebied. Voor Nederlandstalige muziek, muziek uit de jaren '60, '70 en '80 en cabaret mag je Coppens gerust zijn bed uithalen. Kijk ook op: luww.biblio- theekwaterweg.nl Schiedam Kinderen uit het voortgezet onderwijs kunnen vanaf vrijdag 28 oktober iedere laatste vrijdagavond van de maand terecht in zwembad Groenoord waar van 19.00 tot 21.30 uur van alles voor hen wordt georganiseerd. Voor deze kinderen wer den voorheen nauwelijks gerichte evenementen georganiseerd. So Addictive Entertainment Group en Sport Recreatie hebben daarom de handen ineen geslagen en komen met een nieuw concept onder de naam Friday@Groenoord. Dit maandelijks evene ment moet hét event voor jongeren tussen de 12 en 18 jaar oud worden, waarbij de hardste urban, eclectic en dirty house beats worden gedraaid. Toegang: 5 euro. Info: www.so-addictive.nl Kom met het OV: Op zaterdagavond 5 november trapt Feyenoord om 20.45 uur af tegen N.E.C.. Kaarten voor dit duel zijn vanaf 22,50 verkrijgbaar op www.feyenoord.nl/thuiswedstrijden, via Feyenoord Service Tickets op telefoonnummer 0900-1908 (15 c/pm) of bij de verkooppunten van TicketBox. Wilt u kans maken op gratis kaarten voor deze avondwedstrijd in De Kuip? Doe dan mee aan de onderstaande prijsvraag. Feyenoord heeft al sinds 2003 een samenwerkingsverband met het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis. Elk seizoen is een selectiespeler ambassadeur van de samenwerking. Hij bezoekt onder meer verschillende keren per jaar de kinderen in het ziekenhuis. Welke speler is dit seizoen namens Feyenoord ambassadeur van het Sophia Kinderziekenhuis? Ron Vlaar Jordy Clasie Êrw/'n Mulder Stefan de Vrij Sf Als zwerver bij het asiel binnengekomen zit Frommel nu te wachten op een gezellig huis. Hij heeft een gekreukeld oortje, vandaar zijn naam. Hij houdt niet van andere katten. FOTO: R v. helden Weet u het juiste antwoord? Ga dan snel naar www.deweekkrant.nl/actie. Feyenoord verloot onder de juiste inzendingen 50 keer 2 wedstrijdkaartjes.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 40