Hulp van Tzorg in plaats van Argos EENMALIGE leer www. .nl 0 Niet te hard op het water Wij verkopen al onze restpartijen en uitlopende voorraad tegels tegen bodemprijzen. Wand en vloertegels vanaf 3—M2! Warmtebron Vlaardingen 010 - 434 20 58 Bladblazer met handige schakelaar om naar zuigen te switchen 79,95 Film Utile Dulci voert Vogels op Argos levert in 2012 geen hulp meer Menu du Chef Zie onze website voor de voorwaarden. Gerard Burgerlaan 32 (Woonboulevartf'Hoogsiad) Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 november 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 17 Bladblazer/-zuiger www.deweekkrant.nl/webwirikel De film 'Cowboys' draait zaterdag 12 november in Wenneker Cinema. Met grote namen als Harrison Ford en Daniel Craig. Aanvang is 21.00 uur. www.wennekercinema.nl Winterlicht workshop Schiedam Op 9, 10 en 11 december organiseren stichting Mooi Werk en Aris de Bakker de lichtmanifestatie Winter licht in het Julianapark. Elke avond van 17.00 tot 22.00 uur zullen er 20 lichtkunst- werken en videoprojecties in het park te zien zijn. Maar ook kinderen kunnen mooie kunstobjecten maken. Daarom wordt er een gratis workshop georganiseerd waarin bijzondere lampi onnen worden gemaakt op dinsdag 22, 29 november en 6 december van 15.00- 16.00 en 16.00 - 17.00 uur. Inschrijven kan tot 14 no vember: jvdlubben@sws- welzijn.nl. Sint Maarten Schiedam De jaarlijkse lampionnen- optocht ter ere van Sint Maarten wordt vrijdag 11 november gelopen vanaf ba sisschool De Vlinder aan de Stockholm. Daar is iedereen om 18.30 uur welkom. Argos Zorggroep levert vanaf 1 januari 2012 geen huishoudelijke hulp meer in Schiedam en Vlaardingen. Dat is het resultaat van de aanbestedingsprocedure die afgelopen tijd plaatsvond. Herman van Nieuwenhuizen Schiedam Met 'de prijs heeft de doorslag gegeven', bevestigt bestuur der Jan van der Linden een uitspraak van wethouder Cees Oosterom (Vlaardingen) van afgelopen week. Van der Linden betreurt het dat er niet meer na druk op kwaliteit dan op prijs gelegd is. „Die kwaliteit bestaat uit goede bereikbaarheid en weinig verloop in het medewer kersbestand." Opvallend is echter dat er in Maassluis, waar voor dezelfde kostprijs is ingeschreven er wel huishoudelijke hulp van Ar gos blijft bestaan. Momenteel werken 45 medewerkers als huishoudelijke hulp bij Argos in Schiedam en Vlaardingen. Volgens de regels is bekeken of zij in dienst kunnen treden bij de nieuwe zorgaanbieder. „Het is zo goed als gelukt om Bijna alle personeelsleden gaan over naar nieuwe aanbieder hen onder te brengen bij één nieuwe instelling", aldus divi siemanager Gert van Dooren. „Met deze groep is inmiddels een bijeenkomst geweest om hen te informeren. Binnen korte tijd zal met iedereen een nieuw contract worden opgemaakt TUh, Hong" Wilt u eens kennismaken met de gehele Chinese keuken? Bij restaurant Tim Hong kunt u in het gezellige restaurant een ware smaaksensatie ondergaan. Met Menu du Chef is de Chinese keuken al goed vertegenwoordigd. Kortom, laat u eens echt verrassen door de vele gerechten waarvan u bij Tim Hong kunt genieten. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. 3-gangenmenu €21,50 p.p. (min. 2 pers.) VOORGERECHT: Gebakken Garnalen of Lab Ngau Yuk (ossenhaas met citroen dressing op een bedje van ijsbergsla) HOOFDGERECHTEN: (bestaande uit 4 gerechten) Heung Laa Hoi Sin (tongfilet en garnalen in Thaise Kerrie saus) Chili Kai (licht gepaneerde kip in zoet-pittige saus Geserveerd in een ananas) Mak Kwa Ngau (ossenhaas met meloen en div. groenten) Tipan Cha Siew (geroosterde babi pangang) NAGERECHT: Koffie of thee Reigerlaan 32 - 3136 JK Vlaardingen 010 - 474 57 14 - www.timhong.nl - info@timhong.nl Ruime parkeergelegenheid met dezelfde voorwaarden als hun huidige contract. Dit gaat per 1 januari dan in." Wie de nieuwe zorgaanbieder is wil Van Dooren nog niet zeg gen. Het ROGplus, de orga nisatie die verantwoordelijk is voor de uitvoering van de Wet Maatschappelijke Ondersteu ning (WMO) in deze regio, meldt dat dit 'Tzorg' betreft. 'Tzorg' is een betrekkelijk nieu we speler op de markt en on derdeel van schoonmaakbedrijf CSU. ROGplus zal alle klanten een brief sturen met de veran deringen. Tzorg is eerder in het nieuws geweest vanwege de vraag aan nieuwe medewerkers om hun klanten mee te nemen. In een markt waar meerdere organi saties huishoudelijke zorg aan bieden en de marges klein zijn, is de grootte van het klantenbe stand essentieel. Schiedam Toneelvereniging Utile Dulci voert vanwege het 100-jarig bestaan van de vereniging de voorstelling Vogels op in het Wennekerpand. Een wervelende Griekse kome die van Aristofanes vanaf 20.15 uur. De entree is elf euro, reserveren kan via udl911@hotmail.nl of nummer 076-.54 222 70. Lezer Gerhard de Kok stuurde deze grappige foto in, geno men in Schiedam. Letten op de snelheid oké, maar ook op het water? Misschien een beetje overdreven. Ziet u ook iets leuks of opmerkelijks in Schiedam, stuur dan uw foto op naar de redactie. Misschien staat uw plaatje volgende week wel op deze plaats: redactie.ns@whm.wegener.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 17