Hulp voor katten IKAILA Koopjeshal Hondenpoep opruimen graag! ©d®®®göite minimaal Ook de komende donkere maanden wordt u makkelijk wakker 114,95 Uw bijdrage Van de Lezer: 'Luisterend oor in De Wissel' tegenover Daka Superstore {0 150 kids v.a. £I©fcP senior v.a. ©Sb20 500 v.a.4©tP Gebruikt materiaal zeer scherp geprijsd KOOPJESHAL ROTTERDAM Abr. v. Stolkweg 82, Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 nouember 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 39 Wake up light www.deweekkrant/webwinkel Ook iets te melden? Iets meegemaakt dat u niet lekker zit of waar u mensen voor wilt waarschuwen? Mail dan uw bijdrage naar ons! redactie.ns@whm.wegener.nl pti Vreemd dat ik op uw klachtensi te Dit kan Beter! helemaal niets lees over hondenpoep. Ik word er namelijk gek van en raak er geïrriteerd door. In De Gorzen en Schiedam- West liggen de straten ermee bezaaid, belachelijk gewoon! Werkelijk niemand neemt de moeite er iets aan te doen, dus bij deze: dat kan beter! Kunnen we hier misschien met z'n alleen even over nadenken? Hondenbezitters en degenen die dagelijks in de bruine smur rie van andermans dieren stap pen. T. Bakker Lezeres Yvonne Pijnacker heeft een gedicht geschre ven over inloophuis De Wissel aan het Broers- veld 123. Omdat er vol gens haar in Schiedam veel mensen met verdriet en narigheid zijn, die ner gens hun verhaal kwijt kunnen. „In de Broers- veld zit De Wissel, die deze mensen met koffie en thee en een luisterend oor opvangen. Vooral mensen met kanker of hart- en vaatziekten weten zich dikwijls geen raad." „Iemand vertelt, en veegt ondertussen een traan van Mijn vrouw is ziek, en ik ben zo vreselijk bang. Iemand van zestig is zijn baan kwijtgeraakt. Had daarover graag eens een praatje gemaakt. Voelt u zich door het leven be drogen? Wilt u eens een gesprek, slechts onder vier ogen. In De Wissel is er thee en koffie en een luisterend oor. Want daar zittend die vrijwilli gers tenslotte toch voor. Maar er wordt ook gelachen, gesjoeld en gedineerd. Zeg nu zelf, dat klinkt niet ver keerd. Er wordt gesproken over religie, kunst, politiek. De verloederde Hoogstraat, chocola, reumatiek. Pop of orgelmuziek, glas in lood, verdwenen kerken, en dat je straks tot je 67e moet blijven werken. Soms zijn er verbijsterende vragen gerezen van wat men nu weer in de krant heeft gelezen. Of u heeft een nieuw klein kind, of een slecht been verloor u uw partner en u voelt zich alleen Niemand in De Wissel vindt u een zeur. Beken dus maar uw blijde of verdrietige kleur Kom maar eens langs, wordt een wisselaar Wij wachten u op met cje thee en koffie aldaar." Een lezeres uit Schie- dam-Oost heeft een brief ingezonden over katten die verwaarloosd worden en het feit dat niemand actie onderneemt. Van de lezer Schiedam Na een periode van veel overpeizingen heb ik in april van dit jaar besloten actie te ondernemen omdat mijn buurkatten aan hun lot werden overgelaten. Ik heb mijn bezorgdheid bij de dierenarts geuit en ad vies gevraagd. Werd al snel doorverwezen naar de Lan delijke Inspectiedienst Die renbescherming. Die zetten er vaart achter en ik ontvang een brief van een inspecteur uit de regio aan huis. Het contact was op gang. Nu is de eigenaar bijna nooit thuis. Dat heeft natuurlijk consequenties voor de kat ten omdat er niet heel re gelmatig eten en drinken is. De inspectiedienst heeft een Katten horen er goed verzorgd en tevreden uit te zien. Met de katten van deze buren is het veel slechter gesteld. FOTO:WM melding gedaan en dierenartsen van Brandersstad hebben zich gebogen over de foto's van de, op dat moment, meest trieste kat die veel jeuk had en pijn. Conclusie: deze kat heeft drin- gens medische zorg nodig. De andere twee katten lijden ook. De dierenarts vroeg aan mij of ik dan geen medische behan deling kon betalen voor de kat van de buren of speciaal voer voor ze kon kopen. Mijn hart is er groot genoeg voor, maar mijn portemonnee niet. Ik mag trouwens de katten ook niet bij de dierenarts brengen omdat ze niet mijn eigendom zijn. De inspectie zegt nu dat we maar moeten afwachten. Ze tre den gewoon niet op. Moeten die katten dan eerst doodgaan? De moraal van dit verhaal: veel mensen klagen dat ze tegen bu reaucratie op moeten boksen, maar waar sta je als dier? Je bent overgeleverd aan je eigenaar en hebt totaal geen stem." ALS •T OM SPORT GAAT 500 m2 wintersportkleding, ski's, skischoenen, sport- casualkleding en sport- casualschoenen voor de senior v.a. Dames, heren kids Head Xenon X SC Ind. binding. Van 299,95 NU SkiSchoen Salomon Diverse modellen Dames en lierenmodellen. Van 299,95 NU mrV - -a- V - 'PÊ 1 -mi** l ËW'l I Openingstijden Koopjeshal deze week woensdag 9 november 2011 12-17 uur zaterdag 12 november 2011 12-17 uur zondag 13 november 2011 12 - 17 uur ski's, skischoenen, snowboards snowboardschoenen Ook volop voordeel op casualkleding, sportkleding en schoenen et/re/'O Etirel Kids jack In 2 kleuren. Van 79,95 NU 39,95 Prijswijzigingen, kleur- en modelafwijkingen voorbehouden. Aanbiedingen geldig t/m 13 november 2011#1118

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 39