hiedam telt cebanen Erotheekbiofcoof Schiedam Van der Vlerk ^U!NST<§i®QTrT INI 25% Poll - Hard optreden bij te hard rijden Rechtbank Schiedams bedrijf gaat als een speer Wandelen door Midden- Delfland De Kuyper 100 jaar in Schiedam www.krantjecontantje.nl 150 m2 erotische bioscoop KASSA KORTING in de maanden ©föfe&op Mst^sdddèxsd1 ©©(Sdrafioff op ons gehele assortiment* Diamanten - Gouden - Zilveren Sieraden Merkhorloges - Klokken - Zilveren Siervoorwerpen Profiteer van de zeer aantrekkelijke prijzen, de mooiste modellen en de unieke keuze, omdat we ons te grote assortiment willen aanpassen. Zie ook www.vandervlerkjuweliers.nl hard Zoals u hiernaast heeft kunnen lezen wordt er vaak te hard gereden op doorgaande wegen in de stad. Dat zorgt voor onveilige situaties. Het lijkt alsof er nauwelijks wordt opgetreden. Het wordt tijd dat de politie het vizier eens op de hardrijders richt. O Ja, dat wordt hoog tijd c Nee, er zijn wel belangrijker zaken dan dit O Ja maar dan wel constant. Laat uu; stem horen op luurur.nieuiuestadsblad.nl of mail: redactie.ns@whm.wegener.nl Uitspraken in Schiedamse zaken vindt u op onze site en in onze krant. Wij houden de rechtbank nauw lettend in de gaten voor u en zorgen dat u niets mist. www.nieuwestadsblad.ni Schiedam Ormer Solutions is in de race voor een Gazelle Award om dat het qua omzet één van de snelste stijgers in Nederland is. Ormer Solutions is één van de 230 Nederlandse MKB- bedrijven waarvan de jaar lijkse omzet met tenminste 20 procent is gegroeid, ge durende minstens drie ach tereenvolgende jaren, dat blijkt uit onderzoek van het Financieele Dagblad naar de snelst groeiende onder nemingen van Nederland. Hieraan reikt zij de FD Ga zellen Awards uit. Het bedrijf dat in zijn omvangsklasse als snelste groeier uit de bus komt, wint 15 november de Gouden Gazelle. Schiedam Recreatieschap Midden- Delfland organiseert zondag 13 november samen met Na- tuurcentrum De Boshoek en Wegener Media een herfst- wandeling in recreatiegebied Midden-Delfland. Deelnemers aan de wande ling kunnen tussen 11.00 en 15.00 uur starten vanaf Na- tuurcentrum De Boshoek aan het Bospad 3. Drie wan deltochten zijn uitgezet van respectievelijk 5 (met puzze lopdrachten voor kinderen), 10 en 15 kilometer. Meedoen aan de wandeling en/of de excursie kost een euro voor volwassenen en 0,50 voor kinderen t/m 12 jaar. Schiedam Het 316 jaar oude, nog altijd zelfstandige familiebedrijf Koninklijke de Kuyper is dit jaar precies 100 jaar ge vestigd in Schiedam, aan de Buitenhavenweg 98. Boven in het onder monu mentenzorg staande pand is een grote tegel ingelegd met het jaartal 1911, het jaar van de opening van de distilleer derij in Schiedam. Ter gelegenheid van het 100 jaar gevestigd zijn in Schie dam heeft De Kuyper een speciale jenever ontwikkeld die is afgevuld in een fles- model uit 1911. Het gaat om een beperkte, eenma lige, genummerde oplage van zo'n 6.000 flessen. Op 11 november neemt burge meester Leemhuis de eerste fles in ontvangst uit handen van Mevrouw Renee De Kuyper, tiende generatie De Kuyper, en thans actief als commissaris binnen de on derneming. Dit kan Beter! Heeft u ook iets dat beter kan of moet in Schiedam, stuur uw klacht of tip dan in: www.nieuwestads- blad.nl/ditkanbeter. Een foto erbij is han dig, maar hoeft niet. Een korte omschrij ving van de klacht en aanduiding van de locatie is alles wat wij van u vragen. U kunt ook reageren op inzen dingen van anderen. gereden. FOT0:WM weten veel automobilisten niet dat er maar stapvoets gereden mag worden", aldus de lezeres. Meer borden zodat snelverkeer weet dat hier kinderen spelen en ouderen veilig willen oversteker, vraagt mevrouw Rose. Ook E. Krieger in Groenoord ergert zich aan scheurende auto's in een 30km-gebied. De Boro- dinlaan lijkt 's avonds wel een racebaan waardoor oversteken of in- en uit stappen levensge vaarlijk wordt. Bredere en ho gere drempels helpen, volgens hem. „Wie daar toch maling aan heeft wordt bekeurd." woensdag 9 november 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl de Bijverdienen vanaf dertien jaar met huis-aan-huis kranten bezorgen. WeGeNeR Media Maak een afspraak met dermatoloog prof. dr. E. Stolz Skin Therapy-010-47 52 777 www.skintherapy.nl Deze bioscoop is gevestigd in het centrum van Schiedam. Het is de bekendste erotische bioscoop binnen de regio Rijnmond. In de sfeervolle bioscoop zijn twee ruimtes aanwezig, het programma bestaat uit drie films per zaal. Non-stop Beide zalen zijn voorzien van luxueuze bioscoopstoelen. Wij bieden een ontspannen, veilige en schone omgeving voor hem en haar. Een spannende omgeving waarin u samen met anderen van een film kunt genieten.De bioscoopruimtes zijn voorzien.van gratis kluisjes waarin u uw eigendommen kunt opbergen. Rotterdamsedijk 411/413 Schiedam T 010-4270424 openingstijden: ma t/m vr 11-22 uur za 11 -21 uur zo 12-17 uur www.erotheekbioscooD.nl 'uitgezonderd Trollbeads, Rabinovich, G.C, reparaties, occassions en speciale prijsaanbiedingen Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 3