Krabbé in S'dam korting auping TOT 50% auping Auping Plaza Barendrecht Ook op Laan van Bol'Es te hard Klik Kook Van de lezer: Reacties op affaire Verver "«!- ■ÏCC1 Spelenderwijs cijfers leren herkennen door middel van deze speelmat 34,95 °P showroom modellen plaza Woonboulevard Cornelisland - Escudostraat 9, Barendrecht T. 010-820 09 44 - www.Aupingplaza-barendrecht.nl woensdag 23 november 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 16 Geen idee watje vanavond op tafel kan zetten? Surf snel naar onze site voor het Recept van de Dag en verras vriend en vijand met iets overheerlijks. www.nieuwestadsblad.nl „Gaarne wil ik opmerken dat er brapad aan te leggen, wat echt ven te maken om het verkeer te op de Laan van Bol'Es ondanks een stukje wegversmalling nog steeds te hard wordt gereden. Om nu twee vliegen in een klap te raken stel ik voor om een ze- nodig is, zodat veel ook oudere bewoners die bij het 'Medisch zorgcentrum Noord' aan de Laan van Bol'Es moeten zijn ,geen noodsprongen meer hoe- ontwijken. Er kan namelijk niet normaal overgestoken wor den." W.S.Heij Het forse bedrag dat de affaire Verver de ge meente Schiedam kost, blijft de gemoederen be zig houden. Hieronder een kleine selectie. Lid worden „Afgelopen week las ik een ingezonden stuk van me vrouw Duran. Jammer is het dat niet vermeld is hoe lid te worden van de WPHNL! Kunt U dit nog eens doen. Velen met mij zullen dit ini tiatief waarschijnlijk willen steunen!" J. van Geene (Reacties kunnen naar de redactie: redactie.ns@whm. wegener.nl, die stuurt ze door) Belachelijk „Ik vind het belachelijk dat ie mand 8000 euro krijgt met op zijn krent zitten. Als je als werk nemer zelf ontslag neemt krijg je geen WW en moet je het doen met een uitkering. Zit zelf al 5 jaar thuis na een hartinfarct en als je dan bij een instantie komt omdat je het niet redt zeggen ze dat je maar moet sparen. Ver ver ontvangt maandelijks een bedrag waar je vijf huishoudens mee kan voorzien." René Wilma Verver „Elke medaille heeft twee kan ten. Ook die van mevrouw Verver. Dus in plaats van ons blind te staren naar wat er misschien allemaal fout is gegaan, zouden we óók eens kunnen kijken naar wat zij in vijf jaar als burgemeester wél heeft betekend. Zoals de Nationale Sintintocht, doortocht Giro, opening Sportweek, knokken voor behoud brandweer en poli tie. Kortom: Schiedam werd door haar op de kaart gezet! Bovendien: Het college wilde toch iemand die de kussens ging opschudden? Nou dan! Die moet je dus niet voor de voeten gaan lopen." Eric Beijnes Toen Diana Pronk de oproep van 'Krabbé staat op straat' zag, bedacht ze zich geen seconde. Haar grote huis aan Plein Eendragt kon wel een make-over gebruiken, dus mailde ze diezelfde avond nog naar RTL. Van de redactie Schiedam Drie weken later werd ze teruggebeld. Of ze zeven buren kon regelen om mee te doen. „Uh, ja hoor, het plein hier is groot genoeg", zei Diana, nog beduusd van het feit dat het allemaal echt ging gebeuren. Dinsdag 29 november zijn de inspannin gen van Diana, haar vriend en twee van haar buren om 20.30 uur te zien bij RTL 4. Want wat het resultaat van het klusweekend, dat vorige week al plaatsvond, is gewor den moet tot die tijd strikt geheim blijven. Diana kijkt in ieder geval te rug op een topklusweekend. min I De drie klusteams hebben goede herinneringen aan de op knapbeurt overgehouden. FOTO: PR „Een onwijs leuke ervaring!", vindt de Schiedamse. „Het was werkelijk één groot feest. Allemaal superaardige mensen waren het en iedereen is heel erg blij met eindresultaat." Het idee van 'Krabbé staat op straat' is onder andere dat de spullen van een aantal buren uit huis worden gehaald en voor een deel worden opgepimpt en her gebruikt. Het team van stylisten en klussers zorgt op de eerste klusdag dat het grove verfwerk op muren en de vloeren wordt gedaan, zodat de buren op zon dag verder kunnen met afwer ken. Volgens Diana was al het kluswerk goed te doen in am per twee dagen. „We hebben tot zondag half vijf doorgewerkt en toen we daarna bij elkaar moch ten kijken was het net of er een toverstaf door het huis was ge gaan. Ik had heel lang opgezien tegen het opknappen van ons huis en nu was het uiteindelijk in twee dagen gepiept." Altijd actueel: de weekkrant.nl Speelmat Hopscotch www.deweekkrant.nl/webwinkei Auping nights, Better days www.auping, 4- *-

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 16