Annicke Shireen If Wie wint StartOp 2011? m VANKIM: De juiste look op hoog niveau Wordt het Myrthe die dieren fotografeert? Annet Bruil: unieke smartphonedienst Design by Themby: voor elk budget Bijzonder pakket van vier dvd's om meer te leren over fotografie 24,95 Finale StartOp SI AR Ti? Maken Mark en Angèle een goede kans? Finale StartOp 2011 Fotografiepakket www.deweekkrant.nl/webwinkel Wie wint StartOp 2011? Kijk vrijdagmorgen direct op onze website en u weet als eerste wie de winnende ondernemer is geworden. Altijd als eerste het laatste nieuws! www.nieuwestadsblad.nl Angèle en Mark Doors zijn eigenaar van Habitas, Koken - Bakken - Tafelen op de Hoogstraat. Zij com bineren naar eigen zeggen ouderwetse service met modern ondernemerschap. „Onze winkel biedt een uitgebreid assortiment van kook- en bakartikelen en bakingrediënten. Artikelen die niet in het winkelas sortiment zijn opgenomen kunnen wij binnen maxi maal één week leveren." In de winkel worden ook workshops gegeven zodat de klanten de producten op de juiste manier leren gebruiken. „En zo bouwen we aan een kook- en bak- community voor Schiedam en Vlaardingen.waar onze klanten zowel in de winkel als online terecht kunnen." Mark en Angèle hechten veel waarde aan uitgebreide service aan hun klanten: „Wij zullen zoveel mogelijk 'ja' proberen te verkopen. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat onze winkel en webwinkel laagdrempe lig zijn: koken en bakken is voor iedereen, van jong tot oud en voor elk ervarings niveau." En waarom zouden mensen bij Habitas moeten kopen? „Omdat wij mooie en func tionele kwaliteitsproducten verkopen en binnen een week ruim 15.000 verschil lende artikelen kunnen leveren die (nog) niet in het huidige winkelassortiment zijn opgenomen." Schiedam De spanning is te snijden bij de zes finalisten van StartOp, de wedstrijd voor beginnende ondernemers die van onder andere Rabobank Schiedam- Vlaardingen en Wegener Media een beslissend steuntje in de rug kunnen krijgen. De zes finalisten maken zich op voor de spannende finale die donderdagavond 24 november vanaf 19.00 uur wordt gehou den in het hoofdkantoor van de Rabobank in bedrijvenpark Vijfsluizen. Daar krijgen zij ieder 20 minu ten de tijd om hun ideeën nog een keer uit de doeken te doen en te bepleiten waarom zij de winnaar van StartOp zouden moeten worden. De finalisten hebben zich de af gelopen week op internet al uit gebreid gepresenteerd en heb ben ook allerlei masterclasses gevolgd. Zij komen dus beslist goed beslagen ten ijs. Het is dit jaar een gevarieerd stel met mode-ontwerpster An- nicke Shireen van der Giessen, Annet Bruil die een smartpho- nedienst voor jongeren met psy chische problemen wil lanceren, Mark en Angèle Doors die een bijzondere kookwinkel zijn ge start op de Schiedamse Hoog straat, dierenfotografe Myrthe van Leeuwen, Kim Zanoni die het begrip kapsalon een geheel nieuwe dimensie wil geven en Themby Schlarmann die zich met interieurvormgeving be zighoudt. De jury bestaat onder andere uit wethouder Peter Groeneweg, Pea Kraus (Vlaardingen) en Ron Eman van de Rabobank. Annicke Shireen van der Gies sen van www.FolkTailor.com, www.AnnickeShireen.com, is een concept- en uitvoerend ontwerper van figuranten performances in themakle- ding. Ook is ze mode-ontwer per met als inslag historisch geïnspireerde kleding. „Ik ben niet een ontwerper die voor schrijft wat 'in' is. Consumen ten weten tegenwoordig zelf heel goed wat ze willen." Kim Zanoni van VAN- KIM Hairstyling wil meer zijn dan alleen een kapsalon. „VANKIM Hairstyling is gespeciali seerd in het creëren van de juiste look voor hem en haar op hoog niveau, met nèt dat stukje meer!zegt Kim zelf. Kim heeft inmiddels 15 jaar ervaring in de kappersbranche. „Dus ik weet wat ik wil en straal uit waar ik voor sta. De uitdaging ligt dan ook om van mijn onderneming een succes te maken waar bij ik pas tevreden ben als klanten stralend de salon verlaten. Alleen het com pliment 'Wat zie jij er goed uit.is pas goed genoeg." Bij VANKIM Hairstyling is het belangrijk dat mensen zich op hun gemak voelen door de Kim Zanoni: 'Klanten helemaal in de watten leggen." FOTO ontspannen sfeer, het luxe inte- „Beheerste luxe, strak, stijlvol rieur, persoonlijke aandacht en en design. Kwaliteit tot in de het feit dat Kim op de hoogte puntjes. Een weldaad voor is van de laatste trends. gasten. Even tijd nemen voor jezelf en in een ontspan nen sfeer die overheerlijke wasmassage ondergaan. Perfectie in product en presentatie in elk detail. Vanuit een eigen visie met passie voor het vak." Waarom zouden mensen bij VANKIM moeten kopen? „Klanten zullen vanaf het begin tot aan hun vertrek in de watten worden gelegd. Kortom: service tot in de punt jes, alles is in de juiste verhouding tussen prijs en kwaliteit. Of Kim met dit concept gaat scoren weten we morgen wanneer de finale i plaatsvindt van StartOp. In een 20-minuten duren de sessie laten alle deelnemers nog een keer hun idee de revue passeren, waarna een kritische jury de winnaar bekendmaakt. Myrthe: 'belangrijk dat huisdier aan mij vertrouwd is'. Finaliste Myrthe van Leeu wen is eigenaar van Myrthe van Leeuwen Fotografie en gespecialiseerd in dierenfo- tografie. Op onze vraag of zij de on dernemer van de toekomst is, antwoordt ze volmon dig: „Zeker weten! Ik wil mensen en dieren kennis laten maken met een geheel nieuwe manier van kwaliteit en service op het gebied van dierenfotografie." Wat voor Myrthe het belangrijkste is, is dat iedereen met een goed ge voel zijn huisdier door haar laat fotograferen. „Dat iedereen weet dat ze in goede handen zijn en niet tot onmogelijke situaties worden gedwongen voor 'een leuke foto'." Annet Bruil van Beat-it, wil StartOp winnen met een smartphone dienst vóór jongeren met psychische problemen die last hebben van agressie bij oplo pende spanningen. Beat-it speelt volgens haar in op de smartphonetrend, is ontwikkeld vanuit het per spectief van jongeren in de psychiatrie en biedt tal van voordelen voor de zorgin stellingen, verzekeringsmaat schappijen en de maatschappij. „In een maatschappij waar technisch (bijna) alles mogelijk is maakt niet de de techniek zelf het verschil maar het juiste ontwerp en toepassing van techniek maken het verschil in het oplossen van (maatschap pelijke) problemen." Om Beat- it commercieel op de markt te brengen is nog een investeer der nodig. Themby: voor een bijzonder en uniek interieur. F0T0:PR Themby Schlarmann van Design by Themby is specialist in het bedenken van unieke interieurcon cepten waarin functie en vorm elkaar aanvullen rekeninghoudend met elk budget. Wat Themby betreft heeft de ondernemer van de toekomst een goede dosis doorzettingsvermogen en enthousiasme. „Ik denk dat alle startoppers over deze kwaliteiten beschikken, de toekomst zal uitwijzen of dit voldoende is."

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 22