PRIJZEN ïogelijke dagen BrotheekbioHoof Schiedam Van der Vlerk KU NST©iillTT IN QUICKLY CASH Poll - Elke zondag een Jouw bericht Tocht door verlichte Gorzen Kerstbomen voor de buurt Tellingen mee naar raad Kunst/Kerst/ Salon 2011 150 m 2 erotische bioscoop Geld nodig voor de dure feestdagen Geen probleem, bij QUICKLY CASH kunt u geld lenen met uw goud als onderpand Deze gelegenheid komt nooit weer!! Zie ook www.vandervlerkjuweliers.nl 47 I woensdag 7 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 3 Wist je datje zelf ook eenvou dig berichten kunt plaatsen op onze website? Maak een ac count aan en plaats jouw nieuws onder het kopje De Bezoeker. www.nieuwestadsblad.nl Schiedam is verdeeld over de koopzondagen. De één wil dat er vastgehouden wordt aan de huidige 12 koopzonda gen, de ander wil er 52! Elke week één dus. Wat vindt u? Heeft Schiedam behoefte aan zoveel koopzondagen? Het is bijna 2012, ga een beetje mee met de tijd, dus: maak van elke zondag een koopzondag! O Ja, dat is toch heel normaal r Nee, het moet een uitzondering blijven O Ja, alleen met 'n subsidie voor de ondernemer Laat uw stem horen op: www.nieuwestadsblad.nl k Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses 1 Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur 1 Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl Schiedam Door de mooi verlichte stra ten in de Gorzen wordt zon dag 18 december vanaf 17.00 uur de kerstlichtjestocht ge lopen. Het wordt al bijna een tradi tie: van molen De Nolet op de Hoofdstraat naar de Hei lig Hartkerk in de Lekstraat. Soms kom je onderweg ko ningen tegen, soms engelen. Afgelopen jaren zijn er veel cadeautjes door de kinde ren meegebracht en aan hen meegegeven. Deze present jes gaan naar kinderen in verre landen die lang niet zo veel speelgoed hebben als de kinderen hier. Schiedam Voor de derde keer op een rij zorgt Opbouwwerk Buurt- projecten voor het licht in donkere dagen. Bewoners van Groenoord, Woudhoek, Kethel en Spaland/Svea- parken hebben via wijkbud getten/vouchers gebruik gemaakt van het plaatsen van een kerstboom in hun straat. Ook krijgen bewoners een ontmoetingsbudget om de boom te versieren en een ac tiviteit te organiseren rond om de kerstboom. Op 6 en 7 december worden 54 kerstbomen geplaatst door een ondernemer uit de Woudhoek en op 28 decem ber worden ze weer opge haald door Irado. Schiedam Stichting Centrummanage ment Schiedam stelt een on derzoek in naar de behoefte van de consumenten en de 'wensen van de onderne mers. Deze resultaten en de passantentellingen van de af gelopen maanden gaan mee naar de raadsvergadering van 15 december en zullen daar de gemeenteraad naar verwachting steunen in het besluit, aldus het Centrum Management. Schiedam In de verbouwde tentoon stellingsruimte Pand Paulus op de Korte Haven wordt de KunstKerst van stichting Kunstwerkt nieuw leven ingeblazen: KunstKerst wordt gecombineerd met een KerstSalon: de Kunst/ Kerst/Salon 2011. In de KerstSalon tonen de kunstenaars van stichting Kunstwerkt recent werk, in de KunstKerst bieden - net als in voorgaande afleverin gen - kunstenaars klein werk te koop aan tegen kleine prij zen. De opening is op 9 de cember om 19.30 uur. Deze bioscoop is gevestigd in het centrum van Schiedam. Het is de bekendste erotische bioscoop binnen de regio Rijnmond. In de sfeervolle bioscoop zijn twee ruimtes aanwezig, het programma bestaat uit drie films per zaal. Non-stop Beide zalen zijn voorzien van luxueuze bioscoopstoelen. Wij bieden een ontspannen, veilige en schone omgeving voor hem en haar. Een spannende omgeving waarin u samen met anderen van een film kunt genieten.De bioscoopruimtes zijn voorzien van gratis kluisjes waarin u uw eigendommen kunt opbergen. Rotterdamsedijk 411/413 Schiedam T 010-4270424 openingstijden: ma t/m vr 11-22 uur za 11 -21 uur zo 12-17 uur www.erotheekbioscoop.nl Voor meer info bel 06-53733781 of kom langs op de van 's Gravesandestraat 55 in Schiedam U heeft geen loonstrook - U heeft een BKR notering - U kunt niet bij uw bank terecht voor alle GOUDEN SIERADEN* met of zonder briljant, robijn, saffier, smaragd of andere edelstenen uit onze veelzijdige voorraad. Bij een stijgende GOUDPRIJS is dit de ultieme gelegenheid om de mooiste juwelen tegen een wel zeer lage prijs aan te schaffen. Grote keuze in colliers, armbanden, ringen, oor- en herensieraden. 'uitgezonderd occasions, reeds afgeprijsde artikelen, Trollbeads, en Rabinovich Broersvest 68-70 3112 DG Schiedam zijn verdeeld. sfeer in de historische binnen stad te beleven. Voor de onder nemers zijn dit extra kansen", zegt Chris Coppens. „Gebleken is dat de klant steeds minder ge bruik maakt van de koopavond, maar meer is gaan winkelen op zondag." Kleine ondernemers zouden er volgens hem goed aan doen de winkeltijden aan te passen aan de economische ont wikkelingen. „Dus bijvoorbeeld dicht op maandag- en dinsdag ochtend, maar wel open op zondag. Als dit helder gecom municeerd wordt, zal de klant dit accepteren." Raad Donderdag 15 decem ber beslist de raad of' supermarkten, slagers, bakkers en andere winkels op alle dagen open mogen. Met de Verordening Winkeltijden 2012 wordt voorgesteld om Schiedam tot toeris tisch gebied te verkla ren. Met elke zondag een koopzondag, maar wel pas vanaf 12.00 uur.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 3