i De C-MAX TECHNO Vink Evag Gebraden wilde gans met truffel, appel en armagnac 495,- 4" Biedt exclusieve, betaalbare technologie waar u wat aan heeft Techno Line Easy Driver U rijdt de C-MAX al vanaf 20.995,-. 20% bijtelling Feel the difference www.ford-vinkevag.nl Helpt u met inparkeren. Active Park Assist. Zorgt dat u zeer zuinig rijdt. Auto Start Stop. Is behulpzaam als u met de handen vol staat. Elektrisch bedienbare achterklep. Alle bedragen in euro's. Prijzen zl|n incl. BTW/BPM. excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties. Genoemde technologieën zijn niet altijd standaard. vraag uw Ford dealer naar de beschikbaarheid en voorwaarden. Gemiddeld brandstofverbruik en CO,-uitstoot: km/liter: 15,2-22,7; liter/100 km: 4,4-6,6; CO gr/km: 114-154. Volgens de jury van de ANWB, is de verkiezing tot Gezinsauto van het Jaar vooral te danken aan het rijgemak en de ruime en praktische configuratie van het interieur. De multifunctionele Ford C-MAX en Grand C-MAX combineren ruimte en een luxe uitstraling met de nieuwste technische snufjes voor extra comfort. Met Techno Line Easy Driver maakt u ze helemaal af. Voor maar 495,- extra heeft u uw eigen Ford C-MAX Techno Line, met nóg meer technologie waar u wat aan heeft. De Gezinsauto van het Jaar, bekijk 'm nu bij de Ford dealer. Active Park Assist Elektrisch inklapbare buitenspiegels Blind Spot Information System (BLIS) Parkeersensoren vóór en achter Official Ford-dealer voor Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Maasland. Jan Evertsenweg 6, Bedrijventerrein Vijfsluizen, 3115 JA Schiedam, op de grens van Vlaardingen en Schiedam bij de Beneluxtunnel. Donderdag koopavond. Telefoon (010) 426 46 90. Ganzen die overlast geven halen geregeld het nieuws en halen ook met grote regelmaat de fornuizen van liefhebbers. Dat zijn meestal de gefokte ganzen die met name zo tegen de feestdagen de vitrines van de poelier bevolken. U kunt uw poelier vragen of er wilde ganzen zijn te krijgen. Dat vlees is magerder dan dat van de tamme. Voor dit gerecht is nodig: een gans van zo'n drie kilo, anderhalve kilo appels, een potje aziatische truffelplakjes en schillendie is betaalbaar tenminste) wat takjes peter selie, twee glazen Armagnac likeur, half pakje boter, wat olijfolie en peper en zout. Appels schillen, klokhuis verwijderen en de vruchten in stukjes snijden. Hak het hart en de lever van de gans heel fijn, voeg daar het potje truffels aan toe, de Armagnac en de gehakte peterselie. Op smaak brengen met peper en zout en goed door elkaar mengen. Met die farce en de appels de gans vullen en het eindeinde van dit smakelijke gevogelte goed dicht binden. De boter langzaam in een pannetje laten smelten. Giet vervolgens wat olie en boter in een braadslee en bak de gans aan alle kanten op hoog vuur bruin. Plaats de slede in een voorverwarmde oven (225 C), gedurende 10 minuten en daarna op 180 C, gedurende 70 minuten. Keer de gans geregeld en bedruip hem of haar met het braad vocht; De vogel is. gaar als het vlees bij de poten gemak kelijk van het been loslaat. Een tamme gans bevat nogal wat vet. Dat is goed voor het braadvocht. Om dat druipen van het vet een beetje op gang te brengen is het aan te bevelen om met een scherpe vleespen gaatjes in de gans te prikken. Is de gans nogal vet dan kan ook wat vet worden gesneden om te smelten en te gebruiken voor het confijten van een kippen- of eendenpoten. Cor van den Burg

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 44