EINDEJAARSOPRUIMING! VARI Schiewaegh Vaartland Verzorgenden niveau 3 voor PZuidHolland OF een elektrische sccoter 999,- OF een opvouwaanhanger 999,- centrum voor wonen, zorg en welzijn service- en zorgcentrum Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 7 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 45 Kennisgeving aanvraag Reguliere voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij op 25 november 2011 de volgende aanvraag voor een omgevingsvergunning hebben ontvangen, waarop de reguliere voorbereidingsprocedure van toepassing is. Bedrijf Boskalis Dolman Mineraal Recycling B.V. Locatie Nieuwe Waterwegstraat 52 te Schiedam Activiteit Milieuneutraal wijzigen, bouwen Voor Het milieuneutraal wijzigen en het verhogen van de opslagloods van 9.0 meter naar 11.0 meter Zaaknummer 98381121 In dit stadium ligt de aanvraag niet ter inzage en is het niet mogelijk uw mening te geven over de aanvraag. Nadat wij een besluit hebben genomen wordt u in de gelegenheid gesteld uw bezwaren kenbaar te maken. Deze kennisgeving is ook geplaatst op www.dcmr.nl DMS: 21302392 Bij een Alto Exclusive uit voorraad ontvangt u van ons een elektrische scooter of opvouw-aanhanger GRATIS! t.w.v. twv Bel of kom fangs voor meer info. ROTTERDAM: Driemanssteeweg 70, 010-74.205.74 RIDDERKERK: Noordenweg 73-75, 0180-744.550 VLAARDINGEN:Hoogstad 151, 010-2.322.522 Levering voor 14 januari 2012. Let op: niet in combinatie met andere acties. Informeer naar de voorwaarden. Brandstofverbruik volgens de Euro 5-norm (CE) 715/2007 en 692/2008:4,4-5,2 l/100km; 19,2-22,7 km/1; C02-uitstoot: 103 g/km. Geadviseerde verkoopprijzen zijn incl. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken, verwijderingsbijdrage en legeskosten. Frankelandgroep In verband met uitbreiding van de zorgteams in Schiewaegh en Vaartland is er plaats voor enthousiaste (32-36 uur per week, alle diensten) Uw werkterrein: uitvoeren van de zorgverlening aan bewoners en andere cliënten op basis van de normen voor verantwoorde zorg en de in het zorgdossier vastgelegde afspraken; eerst verantwoordelijke zijn voor een aantal bewoners/vertegen woordigers inclusief het bijhouden van het zorgdossier, bijwonen van bewonersbesprekingen en coördinatie van de totale zorgverlening; bevorderen van een goed woon-, leef- en werkklimaat; mede coördineren van het zorgproces van de bewoners en andere cliënten: begeleiden van leerlingen en stagiaires; bewonersgericht samenwerken met andere disciplines: bijdrage leveren aan de continue kwaliteitsverbetering. Uw profiel: een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden van de bewoner en het leveren van kwaliteit voorop staan: een diploma op kwalificatieniveau 3 bij voorkeur met enige jaren ervaring in de ouderenzorg; affiniteit met psychogeriatrische bewoners; zelfstandig kunnen werken in een multidisciplinair dienstverband: goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardigheden. Wij bieden: een uitdagende functie in een steeds veranderende organisatie die waarde hecht aan kwaliteit van zorg en dienstverlening: een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens de CAO VVT in functiegroep 3 5 (min. 1.671,28 en max. 2.426,05 op fulltimebasis); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaat schap van de Sport- en Recreatieclub in Frankeland, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Schiewaegh beschikt over een gouden keurmerk in de zorg. Sollicitatie en informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Voor locatie Schiewaegh belt u dan met mevrouw Jacqueline Vos, manager zorg, telefoon 010-409 32 00. Wij vragen voor deze functie een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG). Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u zo spoedig mogelijk sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Schiewaegh, Nieuwe Damlaan 759,3119 AT Schiedam of per e-mail naar m.vandervlies@frankelandgroep.nl Voor locatie Vaartland belt u dan met mevrouw Marja Heinen, sectorhoofd zorg, telefoon 010-475 91 11. Wij vragen voor deze functie een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG). Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u zo spoedig mogelijk sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Vaartland, Dillenburgsingel 9, 3136 EA Vlaardingen of per e-mail naar m.vandervlies@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Schiewaegh, centrum voor wonen zorg en welzijn Schiewaegh is een centrum voor wonen, zorg en welzijn meteen klantenkring binnen en buiten de muren. Naast zorgcentrumzorg biedt Schiewaegh verpleeghuiszorg, palliatieve zorg en KOO-zorg. Aan de huurders van Matlinge biedt Schiewaegh ook maattijdvoorziening, activiteiten en indien nodig thuiszorg. Ook bezoekers zijn welkom in het restaurantvan Schiewaegh. In 2)11 heeft Schiewaegh het 'Gouden Keurmerk in de zorg' behaald. Vaartland, service- en zorgcentrum De doelstelling van Vaartland, service- en zorgcentrum, is persoonlijke zorg en aandacht door welzijn te bieden in een gezellige atmosfeer. Zo'n 180 bewoners ervaren dagelijks de enthousiaste en zorgzame instelling van de 150 mede werkers van het centrum. Aangrenzend bevindt zich Vaartland Residence, het particuliere zorgcentrum waar aan een 40-tal bewoners verzorging en huisvesting wordt geboden. Vaartland Buitenzorg biedt service aan ca. 1000 abonnees van het Servicepakket Zelfstandig Plus. Frankelandgroep Schiewaegh en Vaartland maken deel uit van de frankeland groep, die verder bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis en Harg-Spaland. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een internetcafé, een restaurant een Sport- en Recreatieclub in Frankeland (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen) en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje ais in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Acquisitie naar aanleiding vï dt niet ap prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 45