'Dat gaat lukken' kuiken Ook Kelly Dulfer Verzorgenden (IG) Alleen Spirit-heren aan kop Kom in beweging Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 7 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 48 de kennis in je hoofd hart voor je klant de techniek in je vingers en sta je stevig in je schoenen? Ventura gelijk in Limburg Schiedam Door het teleurstellende gelijke spel (25-25) tegen laagvlieger MHV'81 moe ten de handbalvrouwen van Ventura de le plaats in de hoofdklasse B delen met United Breda. In Mill was de thuisclub aanvankelijk de betere ploeg (ruststand 15- 9). Na de pauze herstelden ze zich. De mannen verloren met 19-28 van Lions 2. Korfbal Het nog puntloze Harga zorgde voor een verrassing en versloeg koploper Syner- gus met 12-13. ODI speelde weer tegen Nikantes 3 en deed wat het in de eerste wedstrijd ook deed: winnen. Ditmaal met 16-10. Schiedam Van de hockeyers beginnen alleen de mannen van Spirit met een gerust hart aan de zaalcompetitie. De naar de derde klasse gedegradeerde mannen zijn hard bezig aan de terugkeer naar de tweede klasse. Na elf wedstrijden gaan ze ongeslagen aan de leiding en hebben een voor sprong van 8 punten op Dor drecht en maar liefst 11 op DES. Zo goed als het met de heren gaat, zo moeizaam gaat het met de vrouwen. Die zijn namelijk hekken sluiter in de eerste klasse C: USHC 12-10, Zoetermeer en Voorne 12-9, Spirit 12-8. Ook de Asvion-teams gaat het niet voor de wind. Zowel de mannen als de vrouwen verkeren in de buurt van de rode streep. In de eerste klasse B be horen de heren zelf bij het groepje degradatie kandidaten: Alphen en Alecto 12-14, Asvion 12- 8, HDS en Derby 12-6, Etten-Leur 12-4. Voor de dames is de situatie min der precair. In de derde klasse C zijn Pijnacker (met 3 punten) en het nog puntloze Zevenbergen de gedoodverfde degradan ten. Zolang die twee blij ven verliezen kan Asvion met 10 punten gerust de competitie afmaken. Standplaats Schiedam of Vlaardingen voor een dienstverband van 16-24 uur. Ook sollicitanten voor een oproepcontract worden van harte uitgenodigd te reageren. Argos Zorggroep biedt goede arbeidsvoorwaarden, voldoende uitdagingen (bijvoorbeeld met een actief opleidingsbeleid) en een plezierige werksfeer. Het salaris is conform de CAO WT, Daarnaast kun je kiezen uit allerlei extra's, zoals een fietsplan en collectieve verzekeringen. Ben je enthousiast geworden? Kijk dan voor meer informatie op onze website www.araoszoraaroep.nl. Sollicitaties ontvangen wij bij voorkeur via onze website. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je per email sturen naar solliciteren@araoszoraaroeD.nl of per post naar: Argos Zorggroep, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 4023,3102 GA Schiedam. Argos roep Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Als jij wilt dat jouw club positief in het nieuws komt, kom dan in beweging en stuur ons een leuk bericht. Uitslagen, activiteiten, ere-leden: alles is welkom. www.nieuwestadsblad.nl Sportvrouw-van-het-jaar Nouchka Fontijn sierde vorige week de voorpagina. Ook het feestvierende Ventura, de sportploeg van 2011, haalde visueel de publiciteit. Het Sportgala beloonde nog een topper: handbalster Kelly Dul fer (links) werd talent-van-het-jaar. FOTO: JAN VAN DER PLOEG Todd terug bij Hermes DVS Schiedam Greg Todd keert volgend jaar bij Hermes DVS terug als speler/coach. De 29-ja- rige Nieuw-Zeelander, die vorig jaar zijn opwachting in sportpark Harga maakte, begint aan zijn tweede jaar in Schiedamse dienst. Welke spelers de lichtblauwen aan het team gat toevoegen,wil voorzitter Will van Wijk niet kwijt. „We zijn volop bezig met het leggen van contac ten", klinkt het. Excelsior'20 is nog op zoek naar een op volger voor de dit seizoen te leurstellende Mark Cleary. Cricketvoorzitter Gouka meldt dat er contacten gelegd zijn, maar dat met niemand afspraken gemaakt zijn. Voor Scyedam was het in de laatste wedstrijd van de degradatie-playoffs erop- of-eronder. Drie partijen moesten gewonnen worden om een promotie-degra datiewedstrijd tegen een van de kampioenen uit de eerste klasse te ontlopen. Zover kwam het niet, maar het was wel kantje boord. Gerard S. Verver Schiedam Zelfs routinier Michel de Boer, toch wel wat gewend, voelde de adrenaline door de ade ren kolken. Temeer, omdat hij weet, dat hij en zijn metgezel len (René Waterreus en de jon geren Britt Eerland en Rajko Gommers) de potentie hebben om in ieder geval hoog in het rechterrijtje te eindigen. En om zo de hectiek van de play-offs te ontlopen. „We verliezen par tijen, die we niet hoeven te ver liezen., Ik speel tijdens de trai ning regelmatig tegen Britt en Rajko. Dan merk ik, dat er nog steeds progressie in hun spel zit, Kijk op www.kuiken.nl/monteurs maar dat het er als het er op aan komt, niet uit komt." Dan ben je, zo beseft hij als geen ander, 'een notoire degradatiekandi daat.' De tijd moet alle wonden gaan helen. De Boer: „De twee jongeren komen er aan. Over Eerland ben ik al heel lang tijd enthousiast. Maar steunend op haar talent zou ze eigenlijk meer moeten winnen. Alleen valt het kwartje nogal eens de verkeerde kant op." Zou het voor hem dan niet een koud kunstje zijn om, gebruik makend van zijn netwerk, krachten te vinden, die Scyedam moeiteloos in de eredivisie houden? „Na tuurlijk. En dan een sponsor er bij, die wat financiert. Zou helpen. Dat willen we niet. Het team is een goede mix van routine en jong talent. Het is toch leuker als het met het eigen clubje lukt om een vaste waarde te worden in de eredivisie. En geloof me, dat gaat lukken.' Michel de Boer: 'We verliezen partijen, die we niet hoeven te verliezen.' FOTO: PR CONSTRUCTION EQUIPMENT Zelfstandig werken Dynamisch uitdagend Werken in je eigen regio A-merken Moderne technieken Hydrauliek elektronica dieselmotoren Kuiken Academy Doorgroeimogelijkheden Professionele organisatie met sociaal karakter Leuke en hulpvaardige collega's Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Start dan het (nieuwe) jaar 2012 als monteur bij Kuiken! Argos Zorggroep is een zorgorganisatie gespecialiseerd in de zorg voor ouderen. Wij bieden thuiszorg, dagverzorging, dagbehandeling en hebben twaalf zorg- en verpleegcentra in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Spijkenisse, Hoogvliet, Poortugaal en Rhoon. Voor Argos ThuisZorg zoeken wij enthousiaste

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 48