I Geef om Mahendra! Kerstslagroomschnitte «bakker© voor sfeervolle Kerstdagen.... arfimerlaan van donderdag 22 t/m zaterdag 24 december 2011 "HOLLAND Laat lepra zijn toekomst niet bepalen Mahendra (6) heeft geen lepra. Hij is niet verminkt en zijn huid is gaaf. Toch woont hij in een leprakolonie in India, onder zware omstandigheden. Omdat zijn oma lepra had. Ze is genezen maar toen ze ziek werd is ze met haar gezin verstoten door haar familie en de dorpsbewoners. Ze zijn veroordeeld tot een leven als bedelaar. Kinderen uit leprakolonies een toekomst geven Dat ex-leprapatiënten worden verstoten en leven als bedelaar is vreselijk. Maar het grootste onrecht is dat hun gezonde (klein)kinderen in de kolonie óók het stem pel 'lepra' opgedrukt krijgen. Ze zijn gezond, maar zitten tóch gevangen in de vicieuze cirkel van armoede en uitsluiting. Daarom voert de Leprastichting nu actie. We willen deze kinderen kansen geven voor de toekomst zodat we de spiraal van armoede voor hen definitief kunnen doorbreken. Voor 24,- kan een kind al naar school Voor 24,- kan een kind als Mahendra naar school. Met die 24,- kan hij zijn verplichte schooluniform en boeken kopen. Mahendra heeft een droom: hij wil later dokter worden, zodat hij de mensen die lepra krijgen kan genezen. De Lepra stichting wil ervoor zorgen dat zijn dromen en die van andere kinderen in leprakolo nies uitkomen. Tussen de werkelijkheid en hun dromen staat een bedrag van 24,-. Als we nu alles op alles zetten kunnen we in een aantal jaren écht een stap voorwaarts maken! U kunt de actie van de Leprastichting steunen door een gift over te maken naar giro 50 500 te Amsterdam ow: Een toe komstvoor kinderen uit leprakolonies. Wilt u meer informatie? Kijk op www.leprastichting.nl Z Gratis plaatsing HIHillliM Bekendmaking Conceptwijziging Provinciaal Waterplan voor de zwemwaterlocaties 2012 Provincie Zuid-Holland wijst jaarlijks zwemwaterlocaties in natuurwateren aan. Vooraf moeten deze zwemwaterlocaties worden vastgelegd in het waterplan. Voor de regionale wateren in het Provinciaal Waterplan en voor de rijkswateren in Nationaal Waterplan. Naar aanleiding van de vaststelling van de lijst van de zwemwaterlocaties voor het badseizoen 2012 passen Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland het Provinciaal Waterplan aan met betrekking tot de zwemwaterlo caties. Er zijn de volgende wijzigingen ten opzichte van het voorgaande jaar: 1. Twee nieuwe locaties in regionale wateren: r Oude Ade, camping Spijkerboor (gemeente Kaag en Braassem); - Zweiland, camping Spijkerboor (gemeente Kaag en Braassem). 2. Vervallen locatie: - Langeraarse Plassen, Kerkepad (gemeente Nieuwkoop). De overige bestaande zwemwaterlocaties blijven ongewijzigd. Inzage U kunt het conceptbesluit van 22 december 2011 tot en met 3 februari 2012 downloaden van www.zuid-holland.nl/zwemwater of inzien op werkdagen in het provinciehuis van Zuid-Holland (Zuid-Hollandplein 1, Den Haag). Zienswijzen U kunt tot en met 3 februari schriftelijk of mondeling uw zienswijze over dit conceptbesluit naar voren brengen. De zienswijzen kunt u bij voorkeur schriftelijk indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van 'Zienswijze conceptwijziging Provinciaal Waterplan'. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen en voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de afdeling Water en Groen, mevrouw Y.E.Krösing, 070 - 4416501, ye.kro- sing@pzh.nl. Gemeente Rotterdam Kennisgeving besluit risico zware ongevallen 1999 Conclusies brzo'99 Algemeen Het op 19 juli t999.in werkingpetreden Besluit risico's zware ongevallen 1999 (Brzo'99) is een uitvloeisel viri'de'herziening van de Europese Sevëso-richtlijn. Het Brzo'99 stelt eisen aan het veiligheidsbeleid van bedrijven die op grote'schéat met gevaarlijke stoffen werken. De bedrijven moeten een veiligheidsrapport opstellen. Daarin moet worden vermeld hoe het bedrijf de risico's van het werken met gevaarlijke stoffen beheerst. Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Rotterdam hebben als bevoegd gezag ingevolge de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht een veiligheidsrapport ontvangen van: Pro Delta Distriport Benelux B.V., Butaanweg 5-7 te Rotterdam- Vondelingenplaat (427517); C. Steinweg Handelsveem B.V., Theemsweg 26 te Rotterdam-Botlek (309400). De Arbeidsinspectie, de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond en de DCMR Milieudienst Rijnmond hebben dit veiligheidsrapport gecontroleerd. Inzage U kunt de overheidsconclusies en het veiligheidsrapport met betrekking tot alle bovengenoemde bedrijven van 22 december 2011 tot en met 18 januari 2012 op werkdagen van 09.00 uur tot 16.00 uur inzien bij de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam. Bij inzage wordt om legitimatie verzocht. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer: 010 - 246 86 21). De overheidsconclusies en het veilighéidsrapport van Pro Delta Distriport Benelux B.V. liggen gedurende bovengenoemde periode tijdens openingstijden ook ter inzage bij: de deelgemeente Pernis, Vroomstraat 14 te Rotterdam; de gemeente Vlaardingen, gemeentelijk contactcentrum, Westnieuwland 6 te Vlaardingen; De overheidsconclusies en het veiligheidsrapport van C. Steinweg Handelsveem B.V. liggen gedurende bovengenoemde periode tijdens openingstijden ook ter inzage bij: de gemeente Bernisse, Gemeenlandsedijk N. 26 te Abbenbroek (ma. t/m vrij. van 08.00 -12.00 uur en 's middags na telefonische afspraak); gemeente Brielle, Slagveld 36 te Brielle (ma. t/m vrij. van 08.00 -12.30 uur en donderdagavond van 17.30 -19.30 uur). Inlichtingen Voor informatie over de conclusies en de procedure kunt u zich wenden tot mevrouw C. Lambermont van de DCMR Milieudienst Rijnmond, telefoonnummer: 010 - 246 80 42. Locatienummers: 427517, 309400, DMS: 21310026. Taarten en gebak kunt u bestellen op www.bakkerammerlaan.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 21 december 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 12

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 12